Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:Hürriyet Mah. Sertkaya Sok. No:37
Telefon:0 (282) 293-3293
Web Sitesi:egediyaliz.com.trHata Bildir
40.9825927.570144

Kurum Hakkında

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde faaliyet gösteren merkezimiz diyaliz için özel olarak tasarlanmış yeni merkezimizde günümüz teknolojisine uygun olarak hizmet vermektedir. Ege Diyaliz A.Ş Bünyesinde bulunan Özel Tekirdağ Yaşam Diyaliz Merkezi olarak 20 yıllık tecrübemizi günümüzün modern imkanlarıyla birleştirerek bir diyaliz hastasına ihtiyacı olan her türlü sorunu çözmek amacı güden bir vizyon ile hizmetine devam etmektedir. Merkezimiz Yalnızca Süleymanpaşa’da değil Tekirdağ’ın diğer ilçelerinede servis araçları ile hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzman diyaliz kadromuz İle güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Acil diyaliz İhtiyacı bulunan hastalarımız İçin her hangi bir engel olmaksızın acil diyaliz hizmeti vermekteyiz. Siz hastalarımıza özel sunduğumuz ücretsiz servis hizmeti sayesinde tedaviniz boyunca rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz. Siz hastalarımıza ev konforundan ödün vermemek İçin yemek hizmeti de dahil bir çok hizmeti sağlamaktayız. Hizmet aldığınız süre zarfınca siz hastalarımız İçin İlaç desteğini ve takibini sağlamaktayız. Tedaviniz boyunca gelişen durumları yakından takip edip sizlere en İyi tedaviyi sunmaktayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi
İlk önce Emekli Sandığı daha sonra Bağ-kur ve son olarak da SSK'lı hastalarımıza hizmet vermeye başladık. Sağlık hizmetini sizlere sunmaktan ve bu hizmetin yayılması için çalışmaktan gurur duyuyoruz.
Özel Olgungöz Tıp Merkezi
Olgun Göz Tıp Merkezi; 2018 yılında uzun yıllar göz cerrahisi ve tıp alanında edindiği tecrübeler doğrultusunda Op.Dr.Erol OLGUN’un girişimleriyle halkın hizmetine açmıştır.
Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi
Kurulduğundan bu yana gerek eğitim gerek sağlık alanında adını ve iddiasını sürdüren Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde kurulan Araştırma Ve Uygulama Hastanesi modern binasında hizmet vermektedir.
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Çevre Yolu üzerinde yapılan yeni ve modern binasında, 50+5 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.
Tekirdağ Devlet Hastanesi
82. Yıl Devlet Hastanesi ile birleşerek 400 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Bugün 1. ve 2. kısmım binalarıyla Tekirdağ Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Tekirdağ Şehir Hastanesi
Trakya'nın en gelişmiş entegre sağlık tesisi olarak öne çıkan 566 yataklı İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesinde 124 poliklinik, 18 ameliyathane ve 101 yoğun bakım yatağı yer alıyor.
Özel Star Medica Hastanesi
Özel Star Medica Hastanesi, A sınıfı hastane olarak Cengiz Topel Meydanındaki modern binasında hizmet sunmaktadır.
Özel Biltek Dahiliye Dal Merkezi
Kuruluş tarihinden günümüze kadar sağlık sektöründe bir çok alanda hizmet veren Biltek Sağlık bu sektörde emin adımlar ile ilerlemektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉