Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Süleymanpaşa
Adres:Hürriyet Mah. Sertkaya Sok. No:37
Telefon:0 (282) 293-3293
Web Sitesi:egediyaliz.com.trHata Bildir
40.9825927.570144

Kurum Hakkında

Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde faaliyet gösteren merkezimiz diyaliz için özel olarak tasarlanmış yeni merkezimizde günümüz teknolojisine uygun olarak hizmet vermektedir. Ege Diyaliz A.Ş Bünyesinde bulunan Özel Tekirdağ Yaşam Diyaliz Merkezi olarak 20 yıllık tecrübemizi günümüzün modern imkanlarıyla birleştirerek bir diyaliz hastasına ihtiyacı olan her türlü sorunu çözmek amacı güden bir vizyon ile hizmetine devam etmektedir. Merkezimiz Yalnızca Süleymanpaşa’da değil Tekirdağ’ın diğer ilçelerinede servis araçları ile hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzman diyaliz kadromuz İle güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Acil diyaliz İhtiyacı bulunan hastalarımız İçin her hangi bir engel olmaksızın acil diyaliz hizmeti vermekteyiz. Siz hastalarımıza özel sunduğumuz ücretsiz servis hizmeti sayesinde tedaviniz boyunca rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz. Siz hastalarımıza ev konforundan ödün vermemek İçin yemek hizmeti de dahil bir çok hizmeti sağlamaktayız. Hizmet aldığınız süre zarfınca siz hastalarımız İçin İlaç desteğini ve takibini sağlamaktayız. Tedaviniz boyunca gelişen durumları yakından takip edip sizlere en İyi tedaviyi sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tekirdağ Ege Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tekirdağ Yaşam Hastanesi
50 metre uzaklıkta
Hürriyet Mah. Büşra Sok. No:20 Süleymanpaşa
Olgungöz Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Elif Hanım Sok. No:9
Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Namık Kemal Mah. Kampüs Cad. No:1/14
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
4.6 km. uzaklıkta
Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2
Tekirdağ Devlet Hastanesi
4.6 km. uzaklıkta
Ortacami Mah. Hastane Bayırı Sok. No:1
Tekirdağ Şehir Hastanesi
4.7 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Yemen Sok. No:13 Çevre Yolu Üzeri