Tekirdağ şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 5 adet Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi listelenmiştir. Tekirdağ ilinde toplam 36 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Tekirdağ yazısına tıklayabilirsiniz.

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Listesi

Çerkezköy
Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çerkezköy ilçesi Fatih Mah. Şehit Teğmen Akın Akın Cad. Varan Sok No:47 adresinde hizmet sunmaktadır.

Çorlu
Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

30 kişinin ekip ruhu içerisinde kurumsal çatı altında çalıştığı Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çorlu'da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde estetik diş hekimliği, implant, ortodonti, çene cerrahisi, çocuk diş hekimliği, dental görüntüleme gibi çeşitli uygulamalar sunulmaktadır.

Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2008 yılında kurulan Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 38 ünit Çorlu merkezde, 12 ünit Çerkezköyde ve 1 ünit İle Marmara Ereğlisinde poliklinik ve klinik hizmeti vermektedir.

Süleymanpaşa
Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Çevre Yolu üzerinde yapılan yeni ve modern binasında, 50+5 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Tekirdağ Hastaneleri

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Kasım 2008'den itibaren poliklinikleri ile hizmete başlamıştır....

Yeni Çorlu Devlet Hastanesi beş katlı ve 300 yatak kapasiteli olarak Çorlu halkının hizmetindedir....

82. Yıl Devlet Hastanesi ile birleşerek 400 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Bugün 1. ve 2. kısmım binalarıyla Tekirdağ Devlet Hastanesi ol...

Trakya Göz Hastanesi 2013 yılından itibaren Avrupagöz grubu bünyesine dahil olmuş ve tüm Trakya bölgesinde halkımıza hizmet vermeye başlamış...