Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Kazımiye Mah. Piri Reis Caddesi
Telefon:0 (282) 654-4444
Web Sitesi:sevgidis.com.trHata Bildir
41.15286527.836312

Kurum Hakkında

Çorlu merkezinde yer alan Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği ve Elazığ’da 25 yıldır çalışan Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin çalışmalarının ürünü olarak Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi yaklaşık 10, 000 m² kapalı alanı ile Ağız Diş ve Çene hastalıklarıyla ilgili tüm tedavilerin yapılabileceği 24 saat açık olacak acil servisi ve yataklı servisi ile hizmet vermektedir. Sevgi Diş Hastanesi olarak hastalarımız önceliğimizdir, ekibimiz ile sizlere hizmet vermek için varız. Amacımız, ağız ve diş sağlığı tedavilerini; hızla gelişen medikal teknolojileri takip ederek, hijyenik ortamda kaliteli ekipman ve sarf malzemeler ile, hasta ve çalışan memnuniyetini esas alarak, alanında eğitimli profesyonel ekip ile koruyucu hekimlik ve aile hekimliğini yaygınlaştırarak sunmaktır.

Sevgi Diş Hastanesi, Çorlu Şube ve Elazığ’da Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, Uluslararası kalite ve akreditasyonuna, hijyen standartları ve dijital teknolojik donanımlara dikkat ederek, eğitimli ve yetkin kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde hizmet verecek bazı bölümler: Oral Diognoz ve Radyoloji Polikliniği; Ortodonti Polikliniği; Ortodonti Labaratuvarı; Pedodonti(Çocuk Diş Hekimliği) Polikliniği; Konservatif Ve Restoratif Diş Tedavi Polikliniği; Estetik Diş Hekimliği; Kök Kanal Tedavilerinin Yapıldığı Edodonti Polikliniği; Dişeti Hastalıkları Ve Tedavilerinin yapıldığı Periodontoloji Polikliniği; Laser Destekli Diş Hekimliği Kliniği; Diş Protez Polikliniği; Diş Protez Labatuvarı; Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi Polikliniği; İmplant ve İmplant Destekli Protezler Polikliniği; Çene, Yüz, Protezleri Kliniği ve Labaratuvarı; Dudak ve Damak Yarıkları Tedavileri; Ağız Patalojisi, Ağız Diş, Çene Kanserleri (Oral Patoloji /Ağız, Diş, Çene Onkoloji) Polikliniği; Genel Anestezi İle Yapılacak Operasyonlar İçin İki Adet Ameliyathane; Yoğun Bakım Ve Yataklı Servis; Ağız, Diş, Çene, Yüz Bölgesi Travma Polikliniği; Horlama ve Uyku Apnesi Polikliniği; Dental Görüntüleme Merkezi; CBCT Dental Tomografi Hizmeti; Yaşlı Hasta Tedavileri (Geriatrik Diş Hekimliği) Kliniği; Engelli Hastalar Kliniği; Koruyucu Diş Hekimliği Ve Aile Diş Hekimliği; 7/24 Acil Servis; Acil durumlarda helikopter ile hasta ya da doktor transferi; Botoks Ve Dermal Dolgular.

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
370 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Dumlupınar Cd. Kılıçoğlu Danış Towers
İfa Life Diyaliz Merkezi
440 metre uzaklıkta
Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu
Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
970 metre uzaklıkta
Esentepe Mah. Eskibağlar Cad. 14/1
Optimed Çorlu Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C
Çorlu Vatan Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Kazımiye Mahallesi Esentepe Mevkii Deva Sokak No:11/A
Çorlu Devlet Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Zafer Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No:33 59850
Vega Hospıtal Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6