Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Kazımiye Mah. Piri Reis Caddesi
Telefon:0 (282) 654-4444
Web Sitesi:sevgidis.com.trHata Bildir
41.15286527.836312

Kurum Hakkında

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Çorlu merkezinde yer alan Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği ve Elazığ’da 25 yıldır çalışan Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin çalışmalarının ürünü olarak Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi yaklaşık 10, 000 m² kapalı alanı ile Ağız Diş ve Çene hastalıklarıyla ilgili tüm tedavilerin yapılabileceği 24 saat açık olacak acil servisi ve yataklı servisi ile hizmet vermektedir. Sevgi Diş Hastanesi olarak hastalarımız önceliğimizdir, ekibimiz ile sizlere hizmet vermek için varız. Amacımız, ağız ve diş sağlığı tedavilerini; hızla gelişen medikal teknolojileri takip ederek, hijyenik ortamda kaliteli ekipman ve sarf malzemeler ile, hasta ve çalışan memnuniyetini esas alarak, alanında eğitimli profesyonel ekip ile koruyucu hekimlik ve aile hekimliğini yaygınlaştırarak sunmaktır.

Sevgi Diş Hastanesi, Çorlu Şube ve Elazığ’da Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, Uluslararası kalite ve akreditasyonuna, hijyen standartları ve dijital teknolojik donanımlara dikkat ederek, eğitimli ve yetkin kadromuz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde hizmet verecek bazı bölümler: Oral Diognoz ve Radyoloji Polikliniği; Ortodonti Polikliniği; Ortodonti Labaratuvarı; Pedodonti(Çocuk Diş Hekimliği) Polikliniği; Konservatif Ve Restoratif Diş Tedavi Polikliniği; Estetik Diş Hekimliği; Kök Kanal Tedavilerinin Yapıldığı Edodonti Polikliniği; Dişeti Hastalıkları Ve Tedavilerinin yapıldığı Periodontoloji Polikliniği; Laser Destekli Diş Hekimliği Kliniği; Diş Protez Polikliniği; Diş Protez Labatuvarı; Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi Polikliniği; İmplant ve İmplant Destekli Protezler Polikliniği; Çene, Yüz, Protezleri Kliniği ve Labaratuvarı; Dudak ve Damak Yarıkları Tedavileri; Ağız Patalojisi, Ağız Diş, Çene Kanserleri (Oral Patoloji /Ağız, Diş, Çene Onkoloji) Polikliniği; Genel Anestezi İle Yapılacak Operasyonlar İçin İki Adet Ameliyathane; Yoğun Bakım Ve Yataklı Servis; Ağız, Diş, Çene, Yüz Bölgesi Travma Polikliniği; Horlama ve Uyku Apnesi Polikliniği; Dental Görüntüleme Merkezi; CBCT Dental Tomografi Hizmeti; Yaşlı Hasta Tedavileri (Geriatrik Diş Hekimliği) Kliniği; Engelli Hastalar Kliniği; Koruyucu Diş Hekimliği Ve Aile Diş Hekimliği; 7/24 Acil Servis; Acil durumlarda helikopter ile hasta ya da doktor transferi; Botoks Ve Dermal Dolgular.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde estetik diş hekimliği, implant, ortodonti, çene cerrahisi, çocuk diş hekimliği, dental görüntüleme gibi çeşitli uygulamalar sunulmaktadır.
Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
441 metre uzaklıkta
22 makine kapasiteli Özel İfa Life Diyaliz Merkezi, 2017 model Braun Dialog marka Hemodiyaliz cihazları ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.
Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Nisan 2017 tarihinden itibaren Esentepe Mahallesi Eskibağlar Caddesi adresinde bulunan yeni hizmet binamızda ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi
Özel Optimed Tıp Merkezi poliklinik hizmetlerinin yanı sıra, doğumdan günü birlik cerrahi müdahaleye kadar geniş bir yelpazede tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.
Özel Çorlu Vatan Hastanesi
Özel Çorlu Vatan Hastanesi, yeni hizmet binasında 110 yatak kapasitesi, 100 üzerinde çalışan personeli ile siz değerli halkımıza kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.
Çorlu Devlet Hastanesi
Çorlu Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Çorlu Devlet Hastanesi 2012 yılında yeni hastane binasına taşınılarak 500 yatak kapasitesi ile sağlık hizmeti sunumları Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Zafer Mah. Bülent Ecevit Bulvarı adresindeki yeni binada sürdürülmektedir.
Özel Vega Hospıtal Hastanesi
Özel Vega Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuştur
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉