Özel İfa Life Diyaliz Merkezi

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu
Telefon:0 (282) 673-2346
41.15351527.831105

Kurum Hakkında

İfa Life Diyaliz Merkezi Çorlu'da hizmetinizde. Mesul Müdür ve Hemodiyaliz Hekimi Dr. Murat Karadeniz, Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Serkan Kahraman ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

İleride doğabilecek ihtiyaç da göz önüne alınarak 22+1 cihaz konumlanacak şekilde planlanmış olup gerekli düzenlemeler yapılmıştır. 2017 model Braun Dialog marka Hemodiyaliz cihazları ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezimizde aylık ortalama hasta sayısının 100, aylık ortalama seans sayısının ise 1300 olması beklenmektedir. Açılan Diyaliz Merkezi için 20+1 cihazlık Seroloji Negatif, ayrıca 1 Hepatit B ve 1 Hepatit C hasta için ayrı iki oda ile birlikte; doktor odası, acil müdahale odası, başhemşire odası, bay ve bayan soyunma odaları, yönetim odası, diyetisyen ve psikolog Odası, ibadethane, su sistemi odası, depo ve hasta bekleme alanları oluşturulmuştur.

Her hastanın Diyaliz seansı esnasında konforuna yönelik olarak Tv üniteleri ve bekleme odasında geniş ekran TV üniteleri, bekleme koltukları, yemek masaları ve çalışma masaları bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İfa Life Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Life Port Hospital Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Alipaşa Mah. Kılıç Ali Paşa Cad. No:36/1

Optimed Çorlu Tıp Merkezi

730 metre uzaklıkta

Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C

Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

760 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A

Çorlu Şifa Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

780 metre uzaklıkta

Nusratiye Mah. Erdal İnönü Cad. Akemler Sitesi B Blok zemin kat No:1

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

870 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Omurtak Cd. No:39/1

Çorlu İrmet Hospital Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:41