Özel İfa Life Diyaliz Merkezi

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu
Telefon:0 (282) 673-2346
Web Sitesi:www.ifalifediyaliz.comHata Bildir
41.15351527.831105

Kurum Hakkında

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. İfa Life Diyaliz Merkezi Çorlu'da hizmetinizde. Mesul Müdür ve Hemodiyaliz Hekimi Dr. Murat Karadeniz, Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Serkan Kahraman ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

İleride doğabilecek ihtiyaç da göz önüne alınarak 22+1 cihaz konumlanacak şekilde planlanmış olup gerekli düzenlemeler yapılmıştır. 2017 model Braun Dialog marka Hemodiyaliz cihazları ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezimizde aylık ortalama hasta sayısının 100, aylık ortalama seans sayısının ise 1300 olması beklenmektedir. Açılan Diyaliz Merkezi için 20+1 cihazlık Seroloji Negatif, ayrıca 1 Hepatit B ve 1 Hepatit C hasta için ayrı iki oda ile birlikte; doktor odası, acil müdahale odası, başhemşire odası, bay ve bayan soyunma odaları, yönetim odası, diyetisyen ve psikolog Odası, ibadethane, su sistemi odası, depo ve hasta bekleme alanları oluşturulmuştur.

Her hastanın Diyaliz seansı esnasında konforuna yönelik olarak Tv üniteleri ve bekleme odasında geniş ekran TV üniteleri, bekleme koltukları, yemek masaları ve çalışma masaları bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İfa Life Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Benan Zor
Çalışanlar ve doktorlar hastanın yanında tartışıyor ve argo konuşuyorlar diye duyum almıştım çok saygısız bir ortam varmış.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde estetik diş hekimliği, implant, ortodonti, çene cerrahisi, çocuk diş hekimliği, dental görüntüleme gibi çeşitli uygulamalar sunulmaktadır.
Özel Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi
Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi yaklaşık 10, 000 m² kapalı alanı ile Ağız Diş ve Çene hastalıklarıyla ilgili tüm tedavilerin yapılabileceği 24 saat açık olacak acil servisi ve yataklı servisi ile hizmet vermektedir.
Özel Optimed Çorlu Tıp Merkezi
Özel Optimed Tıp Merkezi poliklinik hizmetlerinin yanı sıra, doğumdan günü birlik cerrahi müdahaleye kadar geniş bir yelpazede tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.
Özel Vega Hospıtal Hastanesi
Özel Vega Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuştur
Özel Dünyagöz Hastanesi Çorlu
Dünyagöz Çorlu, Çorluluların göz sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme hedefiyle 2015 yılının Haziran ayında hizmete açıldı.
Özel Çorlu Reyap Hastanesi
Özel Reyap Hastanesi 03 Ocak 2011'de kapalı otoparkı olan, 12 katlı kendi modern binasında hizmet sunmaya başlamış olup halen 26 branşta toplam 45 hekim ile sağlık hizmeti vermektedir.
Çorlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Nisan 2017 tarihinden itibaren Esentepe Mahallesi Eskibağlar Caddesi adresinde bulunan yeni hizmet binamızda ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Çorlu Devlet Hastanesi
Çorlu Devlet Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Çorlu Devlet Hastanesi 2012 yılında yeni hastane binasına taşınılarak 500 yatak kapasitesi ile sağlık hizmeti sunumları Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Zafer Mah. Bülent Ecevit Bulvarı adresindeki yeni binada sürdürülmektedir.
Özel Çorlu Vatan Hastanesi
Özel Çorlu Vatan Hastanesi, yeni hizmet binasında 110 yatak kapasitesi, 100 üzerinde çalışan personeli ile siz değerli halkımıza kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉