Özel İfa Life Diyaliz Merkezi

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel İfa Life Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Kazimiye Mah. Cahit Sıtkı Tarancı Cad. No:7 Çorlu
Telefon:0 (282) 673-2346
Web Sitesi:www.ifalifediyaliz.comHata Bildir
41.15351527.831105

Kurum Hakkında

İfa Life Diyaliz Merkezi Çorlu'da hizmetinizde. Mesul Müdür ve Hemodiyaliz Hekimi Dr. Murat Karadeniz, Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Serkan Kahraman ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

İleride doğabilecek ihtiyaç da göz önüne alınarak 22+1 cihaz konumlanacak şekilde planlanmış olup gerekli düzenlemeler yapılmıştır. 2017 model Braun Dialog marka Hemodiyaliz cihazları ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezimizde aylık ortalama hasta sayısının 100, aylık ortalama seans sayısının ise 1300 olması beklenmektedir. Açılan Diyaliz Merkezi için 20+1 cihazlık Seroloji Negatif, ayrıca 1 Hepatit B ve 1 Hepatit C hasta için ayrı iki oda ile birlikte; doktor odası, acil müdahale odası, başhemşire odası, bay ve bayan soyunma odaları, yönetim odası, diyetisyen ve psikolog Odası, ibadethane, su sistemi odası, depo ve hasta bekleme alanları oluşturulmuştur.

Her hastanın Diyaliz seansı esnasında konforuna yönelik olarak Tv üniteleri ve bekleme odasında geniş ekran TV üniteleri, bekleme koltukları, yemek masaları ve çalışma masaları bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İfa Life Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Benan Zor
Çalışanlar ve doktorlar hastanın yanında tartışıyor ve argo konuşuyorlar diye duyum almıştım çok saygısız bir ortam varmış.

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel İfa Life Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
330 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Dumlupınar Cd. Kılıçoğlu Danış Towers
Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi
440 metre uzaklıkta
Kazımiye Mah. Piri Reis Caddesi
Optimed Çorlu Tıp Merkezi
730 metre uzaklıkta
Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C
Vega Hospıtal Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6
Dünyagöz Hastanesi Çorlu
1.2 km. uzaklıkta
Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1
Çorlu Reyap Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Omurtak Caddesi No:48