Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Trabzon
İlçe:Ortahisar
Adres:Yenicuma mahallesi Yeni sokak
Telefon:0 (462) 230-0960
41.00542639.707921

Kurum Hakkında

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01/06/1998 tarih ve 4356 sayılı olurları ile Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin alanından tahsis edilen 434 m2 kapalı alan üzerinden 2 kat 928 m2 alana 20 ünitlik kurulmuştur.

40 ünitlik olarak hizmet sunan kurumumuz Ağız ve diş Sağlığı hizmetini, 1 Başhekim, 2 Başhekim Yrd., 1 Müdür, 3 Müdür Yrd., 54 Diş hekimi, Başhemşire ve Başhemşire Yrd., 16 Hemşire, 24 Diş Protez Teknisyeni, 7 Rontgen Teknisyeni, İdari Personel ve diğer Teknik Personel ile günde ortalama 600 - 800 hastaya ağız diş sağlığı ve koruyucu hizmet sunmaktayız.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuTrabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizyotem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

370 metre uzaklıkta

Hızırbey Mh. Kahramanmaraş Cd. No:4

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi

680 metre uzaklıkta

İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarı No:177

Medical Park Karadeniz Hastanesi

950 metre uzaklıkta

İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190

İmperial Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Kemerkaya mh. İller sk. Devlet Sahil Yolu No:27-29

Yavuz Selim Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Yeşiltepe Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:417

Karadeniz Lazer Göz Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Gazipaşa Caddesi No:9/2