Adilcevaz Onkoloji Hastanesi

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Adilcevaz Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Bitlis
İlçe:Adilcevaz
Adres:Atatürk Mahallesi Ercis Cad. Adilcevaz
Telefon:0 (434) 311-4493
38.80015942.763667

Kurum Hakkında

2000 yılında hizmete açılan Adilcevaz Onkoloji Hastanesi başlangıçta sadece 30 personelle acil poliklinik, poliklinik ve laboratuar hizmetleri verirken, şimdi ise 172 personelle tüm ana branşlarda etkin ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Bünyesinde cerrahi, dahiliye, kadın doğum, çocuk ve onkoloji servisleri olan; iki doğum salonu üç ameliyathanesi bulunan hastane fiziki yapısı ile bölge hastanesi olmaya aday bir görünümdedir.

Hastane eczanesinde kanserli hastalar için kullanılan kemoterapi ilaçları bulunmaktadır. Çevre il ve ilçelerden kanser kemoterapisine hastalar gelmekte ve tedavi imkanı bulabilmektedirler. Hastane imkanları ölçüsünde kanserli hastaların teşhisi yapılmakta, doğru yönlendirmelerde hastalara erken tanı ve tedavi imkanı sunulmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Adilcevaz Onkoloji Hastanesi, Bitlis ili Adilcevaz ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi RandevuAdilcevaz Onkoloji Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ahlat Devlet Hastanesi

25.4 km. uzaklıkta

Selçuklu Mah. Hastane Cad.

Malazgirt Devlet Hastanesi

43.3 km. uzaklıkta

Saltukgazi Mah. Hastane Cad. Terminal Yanı

Patnos Devlet Hastanesi

48.8 km. uzaklıkta

Adilcevaz Yolu Üzeri 5. Km Patnos

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

52.6 km. uzaklıkta

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Zeve Yerleşkesi

Tatvan Can Hastanesi

53.1 km. uzaklıkta

Kültür Mahallesi Bitlis Karayolu No 20/1

Tatvan Asker Hastanesi

53.4 km. uzaklıkta

Hidayet Mahallesi Lise Caddesi