Ahlat Devlet Hastanesi

Ahlat Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ahlat Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bitlis
İlçe:Ahlat
Adres:Selçuklu Mah. Hastane Cad.
Telefon:0 (434) 412-4013
38.74794242.477859

Kurum Hakkında

Bitlis Ahlat Devlet Hastanesi eski binanın yanında inşa edilen yeni hastane binasında hizmet vermektedir. Dahiliye, çocuk sağlığı, anestezi, kadın doğum, genel cerrahi, üroloji, göz doktoru, ortopedi, kulak burun boğaz olmak üzere 9 ayrı branşta hizmet verilmektedir.

4 adet ameliyathane odası, 6 yataklı yoğun bakım ünitesi halkımızın büyük bir ihtiyacını karşılamaktadır. Acil serviste 2 yeşil alan, muayene, pansuman ve enjeksiyon odaları, 2 gözlem odası acil vakaların ihtiyaçlarını karşılayacak ve hasta memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak şekilde donatılmıştır.

TC Sağlık Bakanlığının "Sağlıkta Dönüşüm Projesi" kapsamaında halkımıza daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edindik. Her şeyden önce hasta memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmekteyiz.

Poliklinikler
  • Algoloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Ahlat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ahlat Devlet Hastanesi, Bitlis ili Ahlat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ahlat Devlet Hastanesi RandevuAhlat Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahlat Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ahlat Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ahlat Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ahlat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Adilcevaz Onkoloji Hastanesi

25.4 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi Ercis Cad. Adilcevaz

Tatvan Can Hastanesi

31.9 km. uzaklıkta

Kültür Mahallesi Bitlis Karayolu No 20/1

Tatvan Asker Hastanesi

32.2 km. uzaklıkta

Hidayet Mahallesi Lise Caddesi

Tatvan Devlet Hastanesi

38 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Bitlis Yolu Cad. No:664 Rahova

Güroymak Devlet Hastanesi

42 km. uzaklıkta

Şirintepe Mahallesi

Bulanık Devlet Hastanesi

42.4 km. uzaklıkta

Zafer Mah. Yeni Hastane Cad.