Güroymak Devlet Hastanesi

Güroymak Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Güroymak Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bitlis
İlçe:Güroymak
Adres:Şirintepe Mahallesi
Telefon:0 (434) 511-3855
38.56885842.051136

Kurum Hakkında

Güroymak Devlet Hastanesi 1991 yılında inşaata başlanmış olduğunda 2004 yılında hizmete sunulmuştur. İlk yıllarda acil poliklinik olarak hizmete sunulan hastanemiz daha sonra doğumhane polikliniği, çocuk, dahiyle poliklinikleri olarak hizmet vermektedir. Hemodiyaliz merkezimiz 2014 yılında hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Güroymak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Güroymak Devlet Hastanesi, Bitlis ili Güroymak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Güroymak Devlet Hastanesi RandevuGüroymak Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Güroymak Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Güroymak Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Güroymak Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Güroymak Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tatvan Devlet Hastanesi

14.8 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Bitlis Yolu Cad. No:664 Rahova

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

16 km. uzaklıkta

Beş Minare Cd. Ahmet Eren Blv. Devlet Hast. Yanı

Bitlis Devlet Hastanesi

16.1 km. uzaklıkta

Beşminare Mah. 160 Evler Mevki

Mutki Devlet Hastanesi

20.8 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Killer Cad. Mutki

Tatvan Can Hastanesi

21.1 km. uzaklıkta

Kültür Mahallesi Bitlis Karayolu No 20/1