Mutki Devlet Hastanesi

Mutki Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Mutki Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Bitlis
İlçe:Mutki
Adres:Yeni Mah. Killer Cad. Mutki
Telefon:0 (434) 711-2700
38.40761641.929362

Kurum Hakkında

Mutki Devlet Hastanesi inşaatına 1992 yılında başlanılmış olup 08-10-2004 tarihinde hizmete açılmıştır. Hastanemizin döner sermayesi 2005 Mart ayında kurulmuştur.

Mutki Devlet Hastanesi birinci basamak temel sağlık hizmetleri, ikinci basmak devlet hastanesi ve 112 acil sağlık hizmetleri istasyonuyla entegre halde olup bu üç hizmet Mutki İlçe Entegre Hastanesi adı altında verilmektedir.

Hastanemiz 100 yataklıya çevrilebilir 50 yataklı tip proje olup; hizmet binası, bekar hemşire lojmanı ve 10 dairelik personel lojmanı olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır. Hastanemiz zemin katında idari bölüm, aşı odası, poliklinikler, radyoloji ünitesi, laboratuar bölümü, yemekhane, polis odası, çocuk oyun odası ve çok amaçlı toplantı salonundan oluşmaktadır. 1. Katta ameliyathane, doğumhane ve hasta servisleri, 2. katta hasta servisleri bulunmaktadır.

Hastanemizde acil servis hizmetlerimizin yanı sıra diş ve diğer uzman hekim dallarımızla ikinci basamak sağlık hizmetleri verilmekte olup doğumhanemiz faal bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Laboratuar bölümünde hemogram, biyokimya ve idrar analizi hizmetleri verilmekte olup ayrıca diğer başka tetkikleri yapma kapasitesine sahiptir. Hastanemiz radyoloji ünitesinde röntgen çekim hizmeti verilmektedir. Acil servisimiz tam donanımlı olup gözlem servisi, acil müdahale odası, pansuman odası, enjeksiyon odası ve 5 adet acil gözlem odasından oluşmaktadır. Ayrıca hastanemizde check-up hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde halen hizmet veren 2 idari araç ve 4 adet ambulansımız bulunmaktadır. Bunların bir adet vaka ambulansı, bir adet nakil ambulansı, bir adet kış şartlarına uygun paletli ambulans ve bir adette zor arazi şartlarına uygun 4x4 land ambulansımız bulunmaktadır.

Mutki Devlet Hastanesi yeni yüzü ile sağlık ocağı görünümünden uzaklaşmış olup modern bir hastane haline dönmüştür. Misyon ve vizyonundan hiçbir şekilde taviz vermeyen hizmet anlayışımız 24 saat en iyi şekilde halkımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mutki Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Mutki Devlet Hastanesi, Bitlis ili Mutki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Mutki Devlet Hastanesi RandevuMutki Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mutki Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Mutki Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Mutki Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Mutki Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bitlis Devlet Hastanesi

18.8 km. uzaklıkta

Beşminare Mah. 160 Evler Mevki

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

18.8 km. uzaklıkta

Beş Minare Cd. Ahmet Eren Blv. Devlet Hast. Yanı

Güroymak Devlet Hastanesi

20.8 km. uzaklıkta

Şirintepe Mahallesi

Tatvan Devlet Hastanesi

24.4 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Bitlis Yolu Cad. No:664 Rahova

Baykan Devlet Hastanesi

30.2 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mahallesi Baykan Lisesi Yanı

Tatvan Asker Hastanesi

32.4 km. uzaklıkta

Hidayet Mahallesi Lise Caddesi

Tatvan Can Hastanesi

32.4 km. uzaklıkta

Kültür Mahallesi Bitlis Karayolu No 20/1