Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bitlis
İlçe:Merkez
Adres:Beş Minare Cd. Ahmet Eren Blv. Devlet Hast. Yanı
Telefon:0 (434) 246-8450
38.44327042.140926

Kurum Hakkında

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 20 ünit kapasiteyle Bitlis Devlet Hastanesi yanında hizmet sunmaktadır.

Merkezimiz resmi olarak hizmete başladığından bu yana sadece Ağız ve Diş sağlığı alanında Poliklinik hizmeti vermenin ötesinde sağlıkta gelişen bilimsel ve teknolojik yapıya uygun olarak hizmet kalitesini artırma çabası içerisindeyiz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bitlis şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emine Başdaş · 24 Ocak 2015

Hastanenizden doktorlarınızdan ve hastane personellerinden çok memnunum başarılarınızın devamını dilerim. Özellikle Beyhan Başkan doktoruma teşekkürler verdiği güzel hizmet için.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bitlis Devlet Hastanesi

120 metre uzaklıkta

Beşminare Mah. 160 Evler Mevki

Tatvan Devlet Hastanesi

6.8 km. uzaklıkta

Fatih Mah. Bitlis Yolu Cad. No:664 Rahova

Tatvan Asker Hastanesi

13.8 km. uzaklıkta

Hidayet Mahallesi Lise Caddesi

Tatvan Can Hastanesi

14 km. uzaklıkta

Kültür Mahallesi Bitlis Karayolu No 20/1

Güroymak Devlet Hastanesi

16 km. uzaklıkta

Şirintepe Mahallesi