Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bitlis
İlçe:Merkez
Adres:Beşminare Mah. Ahmet Eren Bulvarı No: 205
Telefon:0 (434) 246-8450
Web Sitesi:bitlisadsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.4432742.140926

Kurum Hakkında

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 23 ünit kapasiteyle Bitlis Devlet Hastanesi yanında hizmet sunmaktadır.

Merkezimiz resmi olarak hizmete başladığından bu yana sadece Ağız ve Diş sağlığı alanında Poliklinik hizmeti vermenin ötesinde sağlıkta gelişen bilimsel ve teknolojik yapıya uygun olarak hizmet kalitesini artırma çabası içerisindeyiz.

Hastanemizde diş protezi, dolgu, kanal tedavisi, köprü ve gömülü diş çekimi yapılmaktadır. 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hafta içi 19.00 kadar mesai dışı uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca röntgen bölümünde panoramik cihazına ilaveten röntgen filmleri banyo yapılmadan dijital olarak otomasyon sistemi üzerinden kliniklere gönderilmektedir. Devletimizin vatandaşlarımıza sunduğu bu olanakları doğru ve yerinde gerçekleştirmek için canla başla çalışmaktayız

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bitlis şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Emine Başdaş
★★★★★
Hastanenizden doktorlarınızdan ve hastane personellerinden çok memnunum başarılarınızın devamını dilerim. Özellikle Beyhan Başkan doktoruma teşekkürler verdiği güzel hizmet için.

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bitlis Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bitlis Devlet Hastanesi
120 metre uzaklıkta
Beşminare Mah. 160 Evler Mevki
Tatvan Devlet Hastanesi
6.8 km. uzaklıkta
Karşıyaka Mah. Hastane Cad. No:1
Tatvan Can Hastanesi
14 km. uzaklıkta
Kültür Mahallesi Bitlis Karayolu No 20/1
Güroymak Devlet Hastanesi
16 km. uzaklıkta
Şirintepe Mahallesi
Mutki Devlet Hastanesi
18.8 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Killer Cad. Mutki
Hizan Devlet Hastanesi
34.4 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Hastane Cad. No:18