Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Adıyaman
İlçe:Merkez
Adres:Sümerevler Mah. 17131 Sokak No:20
Telefon:0 (416) 225-3284
Web Sitesi:adiyamanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.77567338.305075

Kurum Hakkında

Merkezimiz, Sağlık Bakanlığının tüm Türkiyede Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetlerinin daha etkin ve kaliteli verilmesi politikalarının bir sonucu olarak eskiden Sağlık Meslek Yüksek Okulu olarak kullanılan binanın tadilat görerek iyileştirilmesi sonucu 10-03-2008 tarihinde fiilen hizmet vermeye başlamış olup, 22-07-2009 tarihinde ise Başbakanımız tarafından resmi açılışı yapılmıştır.

Kaliteyi önemseyen ve kaliteli hizmetin gereğini yapma hassasiyetini sürekli taşıyan merkezimizde Başhekim ve Başhekim yardımcısı ile birlikte 33 diş hekimi entegre sistemiyle çalışmakta olup, 30 hemşire, 6 diş teknisyeni, 1 Röntgen teknisyeni, Hastane Müdür ve Müdür yardımcısı ile birlikte 17 idari personel, 23 bilgi işlem elamanı, 18 temizlik elemanı 3 yönlendirme elamanı ve 3 güvenlik personeli ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz hastane bilgi ve yönetim sistemleri tam otomasyonda çalışmakta olup tüm kliniklerimizde her ünite bir LCD ekran monitör takılmış olup hastalarımızın daha modern şartlarda hizmet alması hedeflenmiştir. Merkezimize günlük ortalama 700-800 hasta başvurmaktadır. Yani hekim başına günlük ortalama 20-25 hastanın düştüğünü göstermektedir. Hasta yoğunluğunun fazla olması, özellikle protez ve tedavi işlemlerinin uzun sürmesi kamu ve özel sektörde görev yapan hastalarımızda işgücü kaybı gibi çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Bu sorunların en aza indirilmesi ve sağlık hizmetinin erişilebilirliğinin artırılabilmesi için merkezimiz 4 Mayıs 2009 tarihinden buyana gece poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır. Hafta içi 16-24 saatleri arası 3 hekim bu hizmeti vermekte olup gündüz mesai saatleri içerisinde yapılan tüm hizmetler bu saatler arasında da verilmektedir. Günlük ortalama 100 ile 200 kişinin gece polikliniğine başvurmakta olup buda bu hizmetin ne kadar gerekli olduğunun göstergesidir. Gece poliklinik hizmeti veren hekim sayısının artırılması düşünülmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Adıyaman şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. Atatürk Bulvarı No:380
Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Yunus Emre Mah. 1164. Sok. No:13
FMC Adıyaman Diyaliz Merkezi
3.1 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Turgut Reis Cad. 153 Sok. No:21
Gözde Adıyaman Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Eskisaray Mh. 702. Sk. No:8 Türk Telekom Karşısı
Adıyaman Park Hospital
5.4 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13
Kahta Devlet Hastanesi
28.1 km. uzaklıkta
Yavuz Selim Mah. Namık Kemal Caddesi
Çelikhan Devlet Hastanesi
29.1 km. uzaklıkta
Başpınar Mah. Başpınar Cad. No:102