Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi

Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Malatya
İlçe:Akçadağ
Adres:Kültür Mah. Kışla Cad. No:48
Telefon:0 (422) 417-2888
Web Sitesi:akcadagdh.saglik.gov.trHata Bildir
38.35919637.979332

Kurum Hakkında

Akçadağ Devlet Hastanesinin tüm odaları nitelikli hasta odaları konumunda olup, 25 yataklı olarak hizmet vermektedir. İç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi ve anestezi branşlarında 5 uzman hekimle, 2 diş hekimi, bir diyetisyen ve acil serviste 4 pratisyen hekimle birlikte halkımıza sağlık hizmeti sunmaktayız. Yeni hizmet binamızda dijital röntgen, USG gibi görüntüleme hizmetlerinin yanı sıra laboratuvar hizmetleri ve 5 yataklı hemodiyaliz servisimizde mevcuttur.

Hastanemiz ismi Hakkari Çukurca ilçesinde hain terör örgütü mensuplarınca şehit edilen Akçadağlı Gökhan Aslan olarak Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiştir. Hastanemizde 6 Uzman Hekim, 6 Makineli Diyaliz ve 3 Ünitli Diş Hekimliği Polikliniği ve Diyet Polikliniği ile hizmet vermektedir. Hastanemiz D grubu hastane rolüne sahip 25 nitelikli yatak ve oda kapasitesi ile Akçadağ İlçe Halkına hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi, Malatya ili Akçadağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akçadağ Şehit Gökhan Aslan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gözde Akademi Hastanesi
23.4 km. uzaklıkta
Karakavak Mah. Ankara Asfaltı 6. Km. No:219
Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi
24.4 km. uzaklıkta
Malatya Caddesi Gedik Mevkii
Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
26.3 km. uzaklıkta
Turgut Özal Cd. Özalper Mh. No:4
Divan Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Şifa Mah. Buhara Bulvarı No:13
Doğufertil Tüp Bebek Merkezi
28.3 km. uzaklıkta
Şifa Mah. Şehit Bülent Yüce Cd No:6
Gözde Anamed Tıp Merkezi
28.4 km. uzaklıkta
Şifa Mah. Müge Sok. No:5