Akçakale Devlet Hastanesi

Akçakale Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Akçakale Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Akçakale
Adres:Atatürk Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad.
Telefon:0 (414) 411-2333
36.74810738.948051

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1950 yılında sağlık ocağı olarak inşaa edilmiştir. 1989 yılında ilçe devlet hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir. 2015 yılı ekim ayına kadar fiili yatak kapasitesi 40 olarak hizmet veren Akçakale Devlet Hastanesi 2015 ekim ayında 100 yataklı yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Vizyonumuz, modern teknoloji ile donatılmış hastane ortamında, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, sevgi ve güleryüzle yaklaşarak, sorunları çözmeye çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı sunarak, toplam kalite yönetimi standartlarına uygun lider bir sağlık kurumu olmaktır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Akçakale Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Akçakale Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Akçakale ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Akçakale Devlet Hastanesi RandevuAkçakale Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Muhammed Rahal · 27 Aralık 2020

Maalesef hemodiyaliz bölümü için Suriyeli ve Türk mülteci hastaların yemek ve konuşma şekli açısından tedavisi kötü, tüm bölümü değil bir kısmını dahil ediyorum.

İsa Koçar · 26 Temmuz 2017

Hastahane süper ama doktor sıkıntısı var

Hüseyin Dağ · 20 Mart 2015

Hastane gördüm göreli bu kadar disiplinsiz hastane görmedim. Daha çok sorumsuz bir hastane sıradan hemşire pansumancı kendini doçent doktor zannediyor. Disiplin şart

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Akçakale Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Akçakale Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akçakale Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Harran Devlet Hastanesi

15 km. uzaklıkta

Süleyman Demirel Mahallesi

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi

42.3 km. uzaklıkta

Yenice Mah. Yenice Yolu No:1

Edessa Hastanesi

46.8 km. uzaklıkta

Harran Üniversitesi Cad. No:49

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

46.9 km. uzaklıkta

Osmanbey Kampüsü

Ursu Hastanesi

47 km. uzaklıkta

Paşabağı Mahallesi, Şaniefendi Caddesi No:169

Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi

47 km. uzaklıkta

Divan Yolu Cad. Merve İşhanı Giriş Kat