Özel Edessa Hastanesi

Özel Edessa Hastanesi
Kurum Adı:Özel Edessa Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Harran Üniversitesi Cad. No:49
Telefon:0 (414) 215-2222
Web Sitesi:edessahastanesi.com.trHata Bildir
37.15220138.798142

Kurum Hakkında

Daha önce Edessa Tıp Merkezi olarak hizmet veren kurum 2011 yılında açılışı yapılan yeni binasında Özel Edessa Hastanesi olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Hastanemiz 83 yatak kapasitesi ile yeni yönetim ve yeni kadrosu ile tekrar Şanlıurfa ve bölge halkına hizmet vermektedir.

Dünyanın ilk yerleşim yerlerinden biri olan Şanlıurfamızda kaliteli sağlık hizmeti vermek amacıyla Özel Edessa Hastanesi'ni hizmete açtık. Sağlık hizmetinin her insanın temel bir hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu inançla tüm bireylerin sağlık hizmeti almasını sağlamak öncelikli hedefimizdir. Kişilere, olanakları ne olursa olsun tanı ve tedavide en uygun yöntemlerle, etik ilkelerden ödün vermeden hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Kadromuzu oluştururken dalında deneyimli, uzman hekimlerden oluşmasına özel önem verdik ve kadromuzu her geçen yıl daha da geliştirdik. Yeni binamızda, yeni bir anlayışla yola çıkarken "sağlığınız için uzanan dost eli" olduğumuzu hatırlatıyoruz.

Edessa Hastanesi olarak misyonumuz, Şanlıurfa'da ve Bölgemizde yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere; Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm uygulamaları ve planlamaları dahilinde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, tümleşik ve multidisipliner bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda bölge halkına sunmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göğüs Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım

Özel Edessa Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Edessa Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kurşun Yarası
★★
Benim şikayetim var görevlilerden.
Mehmet Polat
★★★★★
Ya arkadaşalar sizden tavsiyem eğer Urfada bi özel hastaneye gitmeyi düşünüyorsanız bence mutlaka buraya gelin biz kaldık çok memnunduk...
Memati Bey
★★★★★
Tüm edessa hastanesi çalışanlarına ve sayın doktorlarımıza başarılarının devamını ve askerde bulunan Remzi abime hayırlı teskereler dilerim.

Özel Edessa Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Edessa Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 93 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Edessa Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi
660 metre uzaklıkta
Divan Yolu Cad. Merve İşhanı Giriş Kat
Meydan Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9
Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)
ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1
Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.
Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Akabe Mahallesi SSK Cad. No:1
Şanmed Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Ertuğrul Gazi Mah. Yunus Emre Cad. No:78