Özel Edessa Hastanesi

Özel Edessa Hastanesi
Kurum Adı:Özel Edessa Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Haliliye
Adres:Harran Üniversitesi Cad. No:49
Telefon:0 (414) 215-2222
37.15220138.798142

Kurum Hakkında

Daha önce Edessa Tıp Merkezi olarak hizmet veren kurum 2011 yılında açılışı yapılan yeni binasında Özel Edessa Hastanesi olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Hastanemiz 83 yatak kapasitesi ile yeni yönetim ve yeni kadrosu ile tekrar Şanlıurfa ve bölge halkına hizmet vermektedir.

Dünyanın ilk yerleşim yerlerinden biri olan Şanlıurfamızda kaliteli sağlık hizmeti vermek amacıyla Özel Edessa Hastanesi'ni hizmete açtık. Sağlık hizmetinin her insanın temel bir hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu inançla tüm bireylerin sağlık hizmeti almasını sağlamak öncelikli hedefimizdir. Kişilere, olanakları ne olursa olsun tanı ve tedavide en uygun yöntemlerle, etik ilkelerden ödün vermeden hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Kadromuzu oluştururken dalında deneyimli, uzman hekimlerden oluşmasına özel önem verdik ve kadromuzu her geçen yıl daha da geliştirdik. Yeni binamızda, yeni bir anlayışla yola çıkarken "sağlığınız için uzanan dost eli" olduğumuzu hatırlatıyoruz.

Edessa Hastanesi olarak misyonumuz, Şanlıurfa'da ve Bölgemizde yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere; Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm uygulamaları ve planlamaları dahilinde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, tümleşik ve multidisipliner bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda bölge halkına sunmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım

Özel Edessa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Edessa Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kurşun Yarası · 21 Ocak 2016

benim şikayetim var görevlilerden

Mehmet Polat · 16 Temmuz 2012

Ya arkadaşalar sizden tavsiyem eğer Urfada bi özel hastaneye gitmeyi düşünüyorsanız bence mutlaka buraya gelin biz kaldık çok memnunduk...

Memati Bey · 22 Mart 2012

Tüm edessa hastanesi çalışanlarına ve sayın doktorlarımıza başarılarının devamını ve askerde bulunan Remzi abime hayırlı teskereler dilerim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Edessa Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Edessa Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 92 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Edessa Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ursu Hastanesi

640 metre uzaklıkta

Paşabağı Mahallesi, Şaniefendi Caddesi No:169

Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi

660 metre uzaklıkta

Divan Yolu Cad. Merve İşhanı Giriş Kat

Meydan Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi, Şht. Nusret Cd. No:9

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Hastane Cad. (Eski Devlet Hastanesinin Yeri)

Jino Life Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Tekel Cad. No:24/A

ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.