Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Dumlupınar Blv. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi
Telefon:0 (242) 249-6000
Web Sitesi:www.hastane.akdeniz.edu.trHata Bildir
36.89873730.659998

Kurum Hakkında

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 983 yatak kapasitesiyle günde 3700 yeni hasta kabul eden, 87 yataklı yoğun bakım üniteleri ile Antalya ve çevre illerden gelen yılda yaklaşık 900.000 hastaya hizmet verilen bir sağlık kompleksidir. Ayrıca poliklinik ve klinik yatak kapasitesiyle Türkiye’nin referans hastanesi konumundadır.

Sağlık hizmetlerinde mükemmele ulaşma hedefiyle, 3 Temmuz 2003 tarihi itibariyle ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesini almıştır.

Böbrek, karaciğer, pankreas ve kalp gibi organ nakillerinde ülkemizin en önde gelen merkezlerinden olan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi; onkoloji, kardiyovasküler cerrahi, acil yardım ve travmatoloji, reanimasyon, yoğun bakım ve diğer tıbbi alanlarda da etkin, verimli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (AÜH) klinik eğitim birimi olmasının yanında Akdeniz Üniversitesi'nin yenilikçi çizgisi doğrultusunda sürekli gelişen bir hizmet, uygulama ve araştırma merkezidir. Antalya, Burdur, Isparta illeri ile Muğla ve Mersin’in bazı ilçelerindeki vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermektedir. Ancak hizmet alanı yukarıda sayılan bölgeler ile sınırlı olmayıp Türkiye'nin dünya'ya açılan penceresi Antalya ve çevresine gelen yerli ve yabancı misafirlerimize verdiği yüksek kalitede hizmet nedeni ile kapasitesini ulusal ve uluslararası düzeyde de sergilemektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Klinikler
 • Acil Servis Hizmetleri
 • Adli Tıp Anabilim Dalı
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göğüs Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Nöroloji
 • Nükleer Tıp
 • Psikiyatri
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Radyoloji
 • Spor Hekimliği
 • Anestezioloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
 • Nöroşirurji (Beyin Cerrahi)
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Patoloji
 • Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ufuk Yılmaz
Sağlık bakanlığına kayıtlı değilmiş bekleme odasında yatılmıyo güvenlik görevlileri kaba berbat.
Sogul Yucedag
Oğlum ikinci aşısını yaptırdı. Beş altı saat geçtikten sonra rahatsızlandı göğsüme ağrı çakılıyor nefes almakta zorluk ateş ve vücut ağrısı acile getirdik. Kaydını aldılar dışarıda bekleyin dediler. Biz kırk dakikadan fazla bekledik ve oğlum ayakta zor duruyordu. Adını acil koymuşlar sözde acil beklerken oğluma birşey olsa ne olurdu. Böyle bir çalışma sistemi bu hastanede olsa gerek ben bu çalışanlardan şikayetciyim. İnsan sağlığı bu kadar ucuzmu çok yazık.
Gülşane Gülşane Cego
Tuvaletleriniz berbat nasıl bir pandemi mücadelesi lütfen ilgilenin koca fakülte berbat durumda.
Mahsum Aksoy
Dedemi bir hafta önce korneal yoğun bakımına yatırdık 4 gün yattı sonra sabahına servise çıkarıcaz dediler durumu iyi dediler sonra sabah ölüm haberi verdiler adam akıllı bilgi bile vermiyorlar.
TC GumusMasal CevitOzgur
Yorum yapmaya değer. Onkoloji bölümü hastaları canlı kadavra gibi kullanıyorlar. Eşimi kaybettim 49 gün kaldık. Sonra dediler ki bana " meme kanserisin git cerrahi aldırma işlemi". Genel Cerrahi Bölümünden sonra bize gelip 21 işin tedavisi görmelisiniz. Al bu 3 imzalı heyet raporu ömür boyu kullanacağınız tamoksifen ilacı reçetesi. Bu da kanser olduğunun dosya ve kimliği. Dediler. Daha sonra da aaaa patoloji raporunu yanlış değerlendirmişiz. İyisin ilaca cerrahi müdahale ve işin tedavisi gerekmiyor... dosyası ve patolojiden aldığım parçaları Gülhane tıp Fak. Hastanesinde iyi raporunu aldım. Güvenmiyorum... Ömrümden çaldıklarını verebilecekler mi? Ya ilacı kullansaydım ya göğsümü aldırsaydım ya işin tedavisini yaptırsaydım... Onkoloji Doç. Dr... Allaha havalemsin...
Seda Filiker
★★★★
Her hastanenin her bölümü iyi olacak diye birşey yok. Benim annem yıllardır miğde ağrısı aşırı zayıflama ve bulantı çekiyordu gitmediğimiz hastane kalmadı son olarak tıpa geldik yıllardır miğde bildiğimiz hastalık doktorlar sayesinde bağırsakta ülser olduğunu buldular. Ve ameliyat oldu ölümden döndü tıpa gelmeseydik belkide annemi kaybetmiştik. İlgileri alakaları acil bölümüde çok iyi en azından acile gittiğinde iğne vurup göndermiyorlar araştırıyorlar iyileştirmeden taburcu etmiyorlar gerçekten geliştirme konusunda başarılı bir hastane haline gelmiş tüm doktorlara teşekkür ederim...
Velidede Alp
★★★★★
Kardiloji bölümünde 2012 Ameliyat oldum Sevğili hocam Prof. Cenğiz Türkay, Dr.Osman, Dr.Camay, Dr.Aliihsan Tekin tüm o zamanda ve hala çalışan görev yapan kıymetli Dr.larımızın elleri dert görmesin Allah sağlık sıhhat versin.
Turgut Tarkan
Çok berbat bir hasta-hâne, özellikle dermatoloji bölümü... Hele profesör titri olanlardan ALLAH ırak eylesin, RAB bütün sağlık sektöründen ırak etsin...
Muge Duman
★★★★
Prof Dr Ramazan Eryılmaz'a ve ekibine çok teşekkür ederiz. Rektum kanseri babama Allahın da izniyle çok başarılı bir ameliyat yaptı. Her üniversite hastanesinde olduğu gibi fazla yoğun, az personel var dolayısıyla prosedürler uzun sürüyor, sürekli ulaşabileceğiniz sizin endişelerinizi giderecek birileri yok maalesef fakat sağlığımız iyi çok şükür. Önemli olan da bu zaten.
Mehmet Ali Savaş
Ortopediden randevu aldım 3 ay sonrasına verdler. 3 ay sonra muayene oldum mr istediler 5 ay sonraya mr günü verdiler. Ben daha mr çektiremedim. Ayak gitti kötürüm oldum, hizmet yok gibi birşey.
Asiye Selin Ipek Cıra
★★★★★
Noroloji uzmanı Ferah Hocaya sonsuz teşekkür ederim sayesinde bebeğime kavuştum.
İrem Zerrin Tetik As
İnsanları denek olarak kullandıkları bir yer ananemin gören gözünü kör ettiler öleceğimi bilsem yinede o hastaneye gitmem.
Deniz Kızılay
★★
Holter sonucumun çıkıp çıkmadığını öğrenmek amaçlı bana bir telefon numarası verdiler ve buradan bilgi alabileceğimi söylediler. Cuma aradım, pazartesi aradım, salı aradım, çarşamba aradım ve perşembe hala arıyorum peyderpey. Ama telefona yanıt veren yok. Bana sürekli dahili numarayı veriyorlar yanıt veren yok, başka bir şekilde ne yapabileceğimi soruyorum bir de azarlıyorlar.
Çağlayan Mehtap
Bir arkadaşım hastanenizin kalp ve damar hastalıkları bölümünde varis ameliyatı olacaktı. her araştırması yaptırdığı halde ameliyata alınmamıştır. sebebi de ameliyat edecek doktorun orda olmaması.. hem randevu verip hemde dr. **** beyin hastanede olmaması nedeniyle arkadaşım sinirlenmiş bütün tetkiklerinin olduğu dosyayı yırtmıştır. ayrıca doktorun yok kendine yeni bir dr bul demişler..
Aysunn Acar
★★★★★
Üroloji anabilim dalı Prof.Dr. Selçuk Yücel Hocamıza sonsuz saygılar, Akdeniz Üniversitesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Erdogan Şahin
★★★★★
Akdeniz Üniversitesi Kardiyoloji Bölümü Prof. Dr. Cengiz ERMİŞ hocamıza ve ekibine hastamıza gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürler. Hastamız doktorumuzun gösterdiği ilgi sayesinde ölümden dönmüştür. Hasta ve hasta yakınları sizde Akdeniz Fakültesini tercih edin, tavsiye ederim.
Melek Karalar
★★★
23/02 de acil olarak Akdeniz Üniversitesi hastanesine kanamalı olarak gittim.. idrar yollarında kanamam vardı. Dr lar güzel ilgilendiler fakat yapılan idrar tahillerim enfeksiyon bölümüne nedense ulaştırılamamış? laboratuvara bile gitmemiş.. umarım şikayetime duyarsız kalınmaz. saygılarımla..
Önder Yılmaz
★★★★★
01/09/2004 böbrek ve pankreas nakli oldum. Emeği geçen bütün doktorlara ve personeline teşekkürler.
Fetbaz Napcan
★★★★★
Ortopedi doktorlarına çok teşekkür ederim ilgilerinden dolayı. Özellikle Ali Cavit, Utku Uyan, Sadullah Turan hocama başarılarının devamını dilerim.
Ahmet Özdeniz
★★★★★
Ben mesane kanseri hastasıyım hastaneye bilgi almak amacıyla ulaştım. Gerek personel gerekse hocalar çok candan yardımcı oldular. Derhal gidip ön görüşme yapmaya karar verdim aklımdaki tüm soru işaretlerini bizzat hocam Sayın Mehmet Baykara uzun sure beni dinledi ve ben kendi isteğimle ameliyata karar verdim. Mayısın 22sinde ameliyatım var evvela Allah'a sonra hocama güveniyorum siz de Akdeniz Tıp Fakültesini tercih edin, tavsiye ederim.
Aysenur Koç
★★★★★
Başarılarının devamını dilerim. Doktorlarımıza teşekkürler.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
3.6 / 5

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 176 oy kullanılmış ve kurum hakkında 21 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Terapi Tıp Merkezi
Özel Terapi Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji alanında çalışan psikoterapi tedavisi ve eğitimleri veren merkez hastalara ve ruh sağlığı çalışanlarına hizmet vermektedir....
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Günün ve geleceğin koşullarına uygun olarak, modern tıp hizmetinin verilebileceği, çevre yolları ve ulaşım kolaylığını da içerecek şekildeki geniş kapsamlı bir hasta konf...
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Ahatlı Mahallesi 75 Yıl Caddesi üzerinde yapımı tamamlanan Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, halkımızın hizmetine açılmıştır....
Özel Medstar Antalya Hastanesi
2009 yılında hizmete açılan Medstar Antalya Hastanesi; tecrübe, birikim ve güveni, ileri teknolojik donanım ile birleştirerek 124 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir....
Özel Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi
Toplamda 7'si hekim olan 35 kişilik kadroya sahip olan Antalya IVF de temel felsefe hastayı en az yoran, en kolay yöntemlerle sağlıklı çocuk sahibi olmayı sağlamaktır....
Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezi
Özel FMC Antalya Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 25 makine kapasite ile SGK anlaşmalı olarak hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi tedavisi verilmektedir....
Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi
Özel Antalya Çallı Meydan Tıp Merkezi olarak misyonumuz Türkiye koşullarını ve Antalya'nın ihtiyaçlarını dikkate alarak sağlık alanında kaliteli ve ekonomik hizmet vermek...
Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Vitale Hastanesi modern mimarisini en ileri tıp teknolojisi ile birleştiren, tam teşekküllü son sistem iki ameliyathanesi ve uzman kadrosuyla örnek olarak gösterilec...
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉