Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Antalya
İlçe:Konyaaltı
Adres:Dumlupınar Blv. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi
Telefon:0 (242) 249-6000
36.89873730.659998

Kurum Hakkında

Toplam dört bloktan oluşan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, 67 poliklinik, 109 günübirlik tedavi yatağı ve 741 klinik ve yoğun bakım yatak kapasitesiyle

bölgenin referans hastanesi konumundadır.

Sağlık hizmetlerinde mükemmele ulaşma hedefiyle, 3 Temmuz 2003 tarihi itibariyle ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesini almıştır.

Böbrek, karaciğer, pankreas ve kalp gibi organ nakillerinde ülkemizin en önde gelen merkezlerinden olan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi; onkoloji, kardiyovasküler cerrahi, acil yardım ve travmatoloji, reanimasyon, yoğun bakım ve diğer tıbbi alanlarda da etkin, verimli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (AÜH) klinik eğitim birimi olmasının yanında Akdeniz Üniversitesi'nin yenilikçi çizgisi doğrultusunda sürekli gelişen bir hizmet, uygulama ve araştırma merkezidir. Antalya, Burdur, Isparta illeri ile Muğla ve Mersin’in bazı ilçelerindeki vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermektedir. Ancak hizmet alanı yukarıda sayılan bölgeler ile sınırlı olmayıp Türkiye'nin dünya'ya açılan penceresi Antalya ve çevresine gelen yerli ve yabancı misafirlerimize verdiği yüksek kalitede hizmet nedeni ile kapasitesini ulusal ve uluslararası düzeyde de sergilemektedir.

Klinikler
 • Acil Servis Hizmetleri
 • Adli Tıp Anabilim Dalı
 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göğüs Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Nöroloji
 • Nükleer Tıp
 • Psikiyatri
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Radyoloji
 • Spor Hekimliği
 • Anestezioloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
 • Nöroşirurji (Beyin Cerrahi)
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Patoloji
 • Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
 • Üroloji

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gülşane Gülşane Cego
Gülşane Gülşane Cego · 22 Temmuz 2020

Tuvaletleriniz berbat nasıl bir pandemi mücadelesi lütfen ilgilenin koca fakülte berbat durumda

Mahsum Aksoy
Mahsum Aksoy · 4 Nisan 2020

Dedemi bir hafta önce korneal yoğun bakımına yatırdık 4 gün yattı sonra sabahına servise çıkarıcaz dediler durumu iyi dediler sonra sabah ölüm haberi verdiler adam akıllı bilgi bile vermiyorlar.

TC GumusMasal CevitOzgur
TC GumusMasal CevitOzgur · 3 Nisan 2017

Yorum yapmaya değer. onkoloji bölümü hastaları canlı kadavra gibi kullanıyorlar. Eşimi kaybettim 49 gün kaldık. Sonra dediler ki bana " meme kanserisin git cerrahi aldırma işlemi". Genel Cerrahi Bölümünden sonra bize gelip 21 işin tedavisi görmelisiniz. Al bu 3 imzalı heyet raporu ömür boyu kullanacağınız tamoksifen ilacı reçetesi. Bu da kanser olduğunun dosya ve kimliği. Dediler.
Daha sonra da aaaa patoloji raporunu yanlış değerlendirmişiz. İyisin ilaca cerrahi müdahale ve işin tedavisi gerekmiyor... dosyası ve patolojiden aldığım parçaları Gülhane tıp Fak. Hastanesinde iyi raporunu aldım. Güvenmiyorum...
Ömrümden çaldıklarını verebilecekler mi? Ya ilacı kullansaydım ya göğsümü aldırsaydım ya işin tedavisini yaptırsaydım... Onkoloji Doç. Dr... Allaha havalemsin...

Seda Filiker
Seda Filiker · 16 Aralık 2016

Her hastanenin her bölümü iyi olacak diye birşey Yok. Benim annem yıllardır miğde ağrısı aşırı zayıflama ve bulantı çekiyordu gitmediğimiz hastane kalmadı son olarak tıpa geldik yıllardır miğde bildiğimiz hastalık doktorlar sayesinde bağırsakta ülser olduğunu buldular. Ve ameliyat oldu ölümden döndü tıpa gelmeseydik belkide annemi kaybetmiştik. İlgileri alakaları acil bölümüde çok iyi en azından acile gittiğinde iğne vurup göndermiyorlar araştırıyorlar iyileştirmeden taburcu etmiyorlar gerçekten geliştirme konusunda başarılı bir hastane haline gelmiş tüm doktorlara teşekkür ederim...

Velidede Alp
Velidede Alp · 11 Aralık 2016

Kardiloji bölümünde 2012 Ameliyat oldum Sevğili hocam Prof. Cenğiz Türkay, Dr.Osman, Dr.Camay, Dr.Aliihsan Tekin tüm o zamanda ve hala çalışan görev yapan kıymetli Dr.larımızın elleri dert görmesin Allah sağlık sıhhat versin

Turgut Tarkan
Turgut Tarkan · 7 Kasım 2016

Çok berbat bir hasta-hâne, özellikle dermatoloji bölümü... Hele profesör titri olanlardan ALLAH ırak eylesin, RAB bütün sağlık sektöründen ırak etsin...

Muge Duman
Muge Duman · 7 Haziran 2016

Prof Dr Ramazan Eryılmaz'a ve ekibine çok teşekkür ederiz. Rektum kanseri babama Allahın da izniyle çok başarılı bir ameliyat yaptı. Her üniversite hastanesinde olduğu gibi fazla yoğun, az personel var dolayısıyla prosedürler uzun sürüyor, sürekli ulaşabileceğiniz sizin endişelerinizi giderecek birileri yok maalesef fakat sağlığımız iyi çok şükür. Önemli olan da bu zaten.

Mehmet Ali Savaş
Mehmet Ali Savaş · 5 Aralık 2015

ortopediden randevu aldım 3 ay sonrasına verdler. 3 ay sonra muayene oldum mr istediler 5 ay sonraya mr günü verdiler. ben daha mr çektiremedim. ayak gitti kötürüm oldum, hizmet yok gibi birşey.

Asiye Selin Ipek Cıra
Asiye Selin Ipek Cıra · 17 Ekim 2015

Noroloji uzmanı Ferah Hocaya sonsuz teşekkür ederim sayesinde bebegime kavuştum.

İrem Zerrin Tetik As
İrem Zerrin Tetik As · 8 Ekim 2015

İnsanları denek olarak kullandıkları bir yer ananemin gören gözünü kör ettiler öleceğimi bilsem yinede o hastaneye gitmem

Deniz Kızılay
Deniz Kızılay · 8 Ocak 2015

holter sonucumun çıkıp çıkmadığını öğrenmek amaçlı bana bir telefon numarası verdiler ve buradan bilgi alabileceğimi söylediler. cuma aradım, pazartesi aradım, salı aradım, çarşamba aradım ve perşembe hala arıyorum peyderpey. ama telefona yanıt veren yok. bana sürekli dahili numarayı veriyorlar yanıt veren yok, başka bir şekilde ne yapabileceğimi soruyorum bir de azarlıyorlar.

Ayşen Kutluk
Ayşen Kutluk · 11 Kasım 2014

Laboratuvar sonuçlarıma ulaşamıyorum

Çağlayan Mehtap
Çağlayan Mehtap · 8 Ağustos 2014

bir arkadaşım hastanenizin kalp ve damar hastalıkları bölümünde varis ameliyatı olacaktı. her araştırması yaptırdığı halde ameliyata alınmamıştır. sebebi de ameliyat edecek doktorun orda olmaması.. hem randevu verip hemde dr. **** beyin hastanede olmaması nedeniyle arkadaşım sinirlenmiş bütün tetkiklerinin olduğu dosyayı yırtmıştır. ayrıca doktorun yok kendine yeni bir dr bul demişler..

Aysunn Acar
Aysunn Acar · 19 Temmuz 2013

Üroloji anabilim dalı Prof.Dr. Selçuk Yücel Hocamıza sonsuz saygılar, Akdeniz Üniversitesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Erdogan Şahin
Erdogan Şahin · 18 Mart 2013

Akdeniz Üniversitesi Kardiyoloji Bölümü Prof. Dr. Cengiz ERMİŞ hocamıza ve ekibine hastamıza gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürler. Hastamız doktorumuzun gösterdiği ilgi sayesinde ölümden dönmüştür. Hasta ve hasta yakınları sizde Akdeniz Fakültesini tercih edin, tavsiye ederim.

Melek Karalar
Melek Karalar · 3 Mart 2013

23/02 de acil olarak Akdeniz Üniversitesi hastanesine kanamalı olarak gittim.. idrar yollarında kanamam vardı. Dr lar güzel ilgilendiler fakat yapılan idrar tahillerim enfeksiyon bölümüne nedense ulaştırılamamış? laboratuvara bile gitmemiş.. umarım şikayetime duyarsız kalınmaz. saygılarımla..

Muzaffer Bilda
Muzaffer Bilda · 23 Haziran 2012

Hastane çok güzel hizmet sunmaktadır.

Önder Yılmaz
Önder Yılmaz · 14 Haziran 2012

01/09/2004 böbrek ve pankreas nakli oldum. Emeği geçen bütün doktorlara ve personeline teşekkürler.

Fetbaz Napcan
Fetbaz Napcan · 18 Mayıs 2012

Ortopedi doktorlarına çok teşekkür ederim ilgilerinden dolayı. Özellikle Ali Cavit, Utku Uyan, Sadullah Turan hocama başarılarının devamını dilerim.

Ahmet Özdeniz
Ahmet Özdeniz · 16 Mayıs 2012

Ben mesane kanseri hastasıyım hastaneye bilgi almak amacıyla ulaştım. Gerek personel gerekse hocalar çok candan yardımcı oldular. Derhal gidip ön görüşme yapmaya karar verdim aklımdaki tüm soru işaretlerini bizzat hocam Sayın Mehmet Baykara uzun sure beni dinledi ve ben kendi isteğimle ameliyata karar verdim. Mayısın 22sinde ameliyatım var evvela Allah'a sonra hocama güveniyorum siz de Akdeniz Tıp Fakültesini tercih edin, tavsiye ederim.

Unal Ata
Unal Ata · 14 Şubat 2012

Başarılar diliyorum.

Aysenur Koç
Aysenur Koç · 21 Ocak 2012

Başarılarının devamını dilerim. Doktorlarımıza teşekkürler.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 168 oy kullanılmış ve kurum hakkında 22 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antalya Patoloji Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
100. Yıl Bulvarı Ersazak Apt. No:86/4-5
Terapi Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Fabrikalar Mh.3024 Sk.No:13
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Varlık Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Soğuksu
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Ahatlı Mh. 75.Yıl Cad. No:148
Medstar Antalya Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Yıldız Mh Yıldız Cd 220 Sk No 19
Antalya IVF Tüp Bebek Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Kanal Mh. Halide Edip Cad. No:7
FMC Antalya Diyaliz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Sedir Mah. Zambak Caddesi No:30
Çallı Meydan Tıp Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Sedir Mah. Gazi Bulvarı No:124 Çallı