Alpu İlçe Hastanesi

Alpu İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Alpu İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Alpu
Adres:Fatih Mah. Bahçe Sok. No:4 Alpu
Telefon:0 (222) 511-2271
39.77353530.967477

Kurum Hakkında

Hastanemiz 2000 yılında Eskişehir Devlet Hastanesi Alpu Ünitesi olarak hizmete başlamış olup, Aile Hekimliği Pilot Uygulama Kanununun çıkması ve ilimizde Aile Hekimliği Sistemine geçilmesi ile birlikte 17/07/2006 tarihinde Alpu İlçe Gün Hastanesi ismini alarak hizmetine devam etmiştir. Entegre Hastaneleri kanununun çıkması ile birlikte 12/12/2006 tarihinde Alpu İlçe Entegre Hastanesi adını almış ve hizmetine bu isimle devam etmektedir.

İlçemiz 886 kilometrekare alan üzerine kurulmuş ilçe merkezi, 2 belde ve 30 köy olmak üzere 33 yerleşim bölgesine hizmet vermektedir. İlçe merkezinde mevcut Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Birimleri, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Diş Polikliniği vb. sağlık sağlık kuruluşları hastane hizmetleri ile birleştirilerek güçlendirilmiştir.

Alpu İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Alpu İlçe Hastanesi, Eskişehir ili Alpu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Alpu İlçe Hastanesi RandevuAlpu İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Alpu İlçe Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Alpu İlçe Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Alpu İlçe Hastanesi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alpu İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mahmudiye İlçe Hastanesi

30.5 km. uzaklıkta

Işıklar Mah. Hastane Cad. No:73A

Eskişehir Devlet Hastanesi

36.2 km. uzaklıkta

Yenidoğan Mh. Şehit Serkan Özaydın Sok. No:9

Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi

36.5 km. uzaklıkta

Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7

Eskişehir Sakarya Hastanesi

37 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mh. Çevreyolu Muttalip Kavşagı No:1

Mavi Ay Göz Merkezi

37.3 km. uzaklıkta

Kurtuluş Mh. Vatan Cd. No: 46/B

Ümit Tıp Merkezi

37.7 km. uzaklıkta

Asarcıklı Cad. Kurtuluş Mh. NO:94/A Odunpazarı