Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:Gökmeydan Mah. Duygu Sk. No. 7
Telefon:0 (222) 240-5323
39.76823330.540485

Kurum Hakkında

Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi haftanın 6 günü 07-21 saatleri arası 3 seans diyaliz tedavisi uygulanmaktadır.

Teknolojik gelişmeler sayesinde diyaliz hastaları uzun süre sağlıklı hayat geçirebilir. Diğer taraftan pek çok hastalık örneğin, kalp, şeker, damar hastalıkları, iltihabi hastalıklar daha sık görülür. Bu hastalıklar beklenen ömür sürelerini normal populasyona göre anlamlı bir şekilde kısaltır. Düzenli klinik ve laboratuar incelemeleri ile bu kötü etkilerin erken dönemde fark edilmesi ve uygun şekilde tedavisi hastaların yaşam süresini olumlu yönde etkiler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kasım Erdoğan · 13 Ekim 2018

Misafir hastayım. Mersinde.. 2 kere merkezde tedavi aldım oldukça hijcn ve doktor hemşire çalışanlar ilgili cana yakınlar. Hepsine saygılarımı sunarım. Herdiyaliz hastasına tavsiye ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mavi Ay Göz Merkezi

870 metre uzaklıkta

Kurtuluş Mh. Vatan Cd. No: 46/B

Ümit Tıp Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Asarcıklı Cad. Kurtuluş Mh. NO:94/A Odunpazarı

Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17

Sakarya Reşadiye Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Reşadiye cd. No:14 (Reşadiye Cami Karşısı)

Eskişehir Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1

Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

2.3 km. uzaklıkta

Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55