Özel Eskişehir Göz Merkezi

Özel Eskişehir Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Eskişehir Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:İstiklal Mah. Çınar Sok. No:6/1
Telefon:0 (222) 230-1130
Web Sitesi:www.eskisehirgozmerkezi.com.trHata Bildir
39.77522430.516989

Kurum Hakkında

Hasta Güvenliği ve Konforunu misyon edinmiş Özel Eskişehir Göz Merkezi (EGM) ile Maviay Göz Merkezi, Ocak 2018 tarihinde EGM çatısı altında bir araya geldi. Bununla birlikte Özel Eskişehir Göz Merkezi Çatısı altında bölgenin tek, en büyük ve en donanımlı göz sağlığı merkezini oluşturmuştur.

Göz sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet ve çözüm üretmek üzere şehrimizde yeni bir dönem başlatan EGM, verdiği ilkeli ve etik sağlık hizmeti, kullandığı yüksek teknoloji, Eskişehir ve Türkiye'de tanınmış profesör ve uzmanlardan oluşan deneyimli hekim kadrosu ve eğitimli, güler yüzlü çalışanları ile bölgesinde ve Eskişehir'de tercih edilen bir göz sağlığı merkezidir.

Her zaman ileri teknoloji ürünü cihazlar ile en iyi tıbbi malzemeyi kullanarak, çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, bölgenin en iyi göz hastalıkları merkezi olmayı amaçladık. 1000 m2 alana sahip merkezimiz ile üstün hizmet kalitesini benimsemiş, konforunuzu ve güvenliğinizi devamlı olarak sağlayacak tüm sistemleri bünyemizde bulunduruyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Eskişehir Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Eskişehir Göz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Eskişehir Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Eskişehir Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Eskişehir Göz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Eskişehir Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
360 metre uzaklıkta
M. Kemal Paşa Mh. Değirmen Sk. No:17
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi 2 Eylül Hizmet Binası
470 metre uzaklıkta
Kırmızıtoprak Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:56
Ümit Tıp Merkezi
810 metre uzaklıkta
Asarcıklı Cad. Kurtuluş Mh. NO:94/A Odunpazarı
Eskişehir Anadolu Hastanesi
920 metre uzaklıkta
Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:55
Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Akarbaşı Mh. Atatürk Bulvarı No:161
Ümit Vişnelik Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Vişnelik Mh. Şehit Yusuf Turgut Sk. No:3 Odunpazarı