Özel Eskişehir Göz Merkezi

Özel Eskişehir Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Eskişehir Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Eskişehir
İlçe:Odunpazarı
Adres:İstiklal Mah. Çınar Sok. No:6/1
Telefon:0 (222) 230-1130
Web Sitesi:www.eskisehirgozmerkezi.com.trHata Bildir
39.77522430.516989

Kurum Hakkında

Özel Eskişehir Göz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Hasta Güvenliği ve Konforunu misyon edinmiş Özel Eskişehir Göz Merkezi (EGM) ile Maviay Göz Merkezi, Ocak 2018 tarihinde EGM çatısı altında bir araya geldi. Bununla birlikte Özel Eskişehir Göz Merkezi Çatısı altında bölgenin tek, en büyük ve en donanımlı göz sağlığı merkezini oluşturmuştur.

Göz sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet ve çözüm üretmek üzere şehrimizde yeni bir dönem başlatan EGM, verdiği ilkeli ve etik sağlık hizmeti, kullandığı yüksek teknoloji, Eskişehir ve Türkiye'de tanınmış profesör ve uzmanlardan oluşan deneyimli hekim kadrosu ve eğitimli, güler yüzlü çalışanları ile bölgesinde ve Eskişehir'de tercih edilen bir göz sağlığı merkezidir.

Her zaman ileri teknoloji ürünü cihazlar ile en iyi tıbbi malzemeyi kullanarak, çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, bölgenin en iyi göz hastalıkları merkezi olmayı amaçladık. 1000 m2 alana sahip merkezimiz ile üstün hizmet kalitesini benimsemiş, konforunuzu ve güvenliğinizi devamlı olarak sağlayacak tüm sistemleri bünyemizde bulunduruyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Eskişehir Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Eskişehir Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Eskişehir Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Eskişehir Göz Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak hizmet sunarken hasta haklarına ve etik kurallara saygılı olmayı hedefliyoruz ve hastalarımızın koşulsuz memnuniyetini istiyoruz.
Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi 2 Eylül Hizmet Binası
Sağlık Bakanlığına devredilen Eskişehir Asker Hastanesi, Yunus Emre Devlet Hastanesi İki Eylül Ek Hizmet Binası olarak Eskişehir halkına sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Ümit Tıp Merkezi
Özel Ümit Tıp Merkezi
806 metre uzaklıkta
Ümit Tıp Merkezi hepsi doktor olan 70 kişilik ekibiyle Eskişehir'de sağlık hizmeti çıtasını yükseltmek için çalışmaktadır.
Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi
Hastanemiz toplam 63 hasta yatağı, 15 yoğun bakım yatağı (10 genel yoğun bakım+5 koroner yoğun bakım 6 yenidoğan yoğun bakım küvöz, 11 gözlem yatağı), 4 ameliyathane, doğumhane, yeni doğan yoğun bakım ünitesi, mikrobiyoloji, radyo
Özel Elifana Çocuk Sağlığı Dal Merkezi
Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı hekimlerimiz tarafından, hastalıkların teşhis ve tedavisi, sağlam çocuk kontrolleri ve aşı uygulamaları yapılmaktadır.
Özel Ümit Vişnelik Hastanesi
Eski Onvak Hastanesi, Ümit Hastaneleri bünyesinde Özel Ümit Vişnelik Hastanesi adı ile Vişnelik Mahallesinde hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi
Eskişehir Anadolu Diyaliz Merkezi haftanın 6 günü 07-21 saatleri arası 3 seans diyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi
Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesinde tanı ve tedavi hizmetlerinin farklı aşamaları için tasarlanmış toplam 120 yataklı tedavi üniteleri ve 5 ameliyathane bulunuyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Eskişehir Göz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉