Ardanuç Devlet Hastanesi

Ardanuç Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ardanuç Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Ardanuç
Adres:Merkez Mah. İnönü Caddesi
Telefon:0 (466) 611-2066
Web Sitesi:ardanucdh.saglik.gov.trHata Bildir
41.12993342.074951

Kurum Hakkında

Hastanemiz; 1995 yılında Kızılcık köyü yolu üzerinde Meydanlar depo Üstünde inşaatına başlanmış olup 2006 yılı Mart ayında Ardanuç Devlet Hastanesi adı altında ve 50 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştı ancak 10.01.2010 tarihinde Artvin İli Aile Hekimliği Sistemine dahil olduktan sonra Ardanuç Devlet Hastanesi, 15 yataklı Ardanuç İlçe Entegre Hastanesi adı altında hizmetine devam etmektedir. Hastanemiz 4 kat olup, hizmet binamız 3.250 metrekare üzerine kurulmuştur. Hastanemizden bağımsız olarak 5 katlı Lojman, Kantin, Trafo Binası, Tıbbi Atık Deposu ve Bekçi Kulübesi bulunmaktadır.

1. katta Acil Poliklinik, Acil Gözlem Odası, 2 Adet Hasta Gözlem Odası, Hemşire Odası, Pansuman Odası, Hizmetli Odası, 112 Acil Sağlık Hizmet Odası, Hasta Kabul Odası, Şoför Odası, Doktor Dinlenme Odası, Röntgen Çekim Odası, 2 Adet Laboratuvar Odası, 5 Adet Aile Sağlığı Merkezi, Erkek WC, Engelli WC ve 2 Adet Bayan WC bulunmaktadır. 2. katta Doğum Odası, Hemşire Nöbet Odası, Emzirme Odası, Aile Planlaması Odası, 9 Adet Yatan Hasta Odası, Refakatçi Bekleme Odası bulunmaktadır. 3. katta Baştabip Odası, Müdür Odası, Özlük, Satın Alma Birimi, Toplum Sağlığı merkezi, Diyaliz Merkezi ve Evde Sağlık Hizmetleri Odası bulunmaktadır.

Ardanuç Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ardanuç Devlet Hastanesi, Artvin ili Ardanuç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ardanuç Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ardanuç Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ardanuç Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Ardanuç Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ardanuç Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
22 km. uzaklıkta
Çarşı, Çağal Sk. No:2
Artvin Devlet Hastanesi
22.2 km. uzaklıkta
Çarsı Mah. Hastane Caddesi
Şavşat Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Efkar Tepe Mevkii Bülent Ecevit Cad. No:60
Borçka Devlet Hastanesi
41.4 km. uzaklıkta
Aksu Mah. Sigorta Cad.
Murgul Devlet Hastanesi
45.8 km. uzaklıkta
Küre Mah. Fabrika Cad. Sağlık Sk. No:7/B
Ardahan Devlet Hastanesi
50.1 km. uzaklıkta
İnönü mah. Sugöze Mevkii Göle Yolu Üzeri
Ardahan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
51.6 km. uzaklıkta
İnönü Mah. PR.DR. Abdulmecit Doğru Cad. Sağlık Kompleksi