Ardanuç Devlet Hastanesi

Ardanuç Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ardanuç Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Ardanuç
Adres:Merkez Mah. İnönü Caddesi
Telefon:0 (466) 611-2066
Web Sitesi:ardanucdh.saglik.gov.trHata Bildir
41.12993342.074951

Kurum Hakkında

Ardanuç Devlet Hastanesi, Artvin ili Ardanuç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz; 1995 yılında Kızılcık köyü yolu üzerinde Meydanlar depo Üstünde inşaatına başlanmış olup 2006 yılı Mart ayında Ardanuç Devlet Hastanesi adı altında ve 50 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştı ancak 10.01.2010 tarihinde Artvin İli Aile Hekimliği Sistemine dahil olduktan sonra Ardanuç Devlet Hastanesi, 15 yataklı Ardanuç İlçe Entegre Hastanesi adı altında hizmetine devam etmektedir. Hastanemiz 4 kat olup, hizmet binamız 3.250 metrekare üzerine kurulmuştur. Hastanemizden bağımsız olarak 5 katlı Lojman, Kantin, Trafo Binası, Tıbbi Atık Deposu ve Bekçi Kulübesi bulunmaktadır.

1. katta Acil Poliklinik, Acil Gözlem Odası, 2 Adet Hasta Gözlem Odası, Hemşire Odası, Pansuman Odası, Hizmetli Odası, 112 Acil Sağlık Hizmet Odası, Hasta Kabul Odası, Şoför Odası, Doktor Dinlenme Odası, Röntgen Çekim Odası, 2 Adet Laboratuvar Odası, 5 Adet Aile Sağlığı Merkezi, Erkek WC, Engelli WC ve 2 Adet Bayan WC bulunmaktadır. 2. katta Doğum Odası, Hemşire Nöbet Odası, Emzirme Odası, Aile Planlaması Odası, 9 Adet Yatan Hasta Odası, Refakatçi Bekleme Odası bulunmaktadır. 3. katta Baştabip Odası, Müdür Odası, Özlük, Satın Alma Birimi, Toplum Sağlığı merkezi, Diyaliz Merkezi ve Evde Sağlık Hizmetleri Odası bulunmaktadır.

Ardanuç Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ardanuç Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ardanuç Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ardanuç Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
3.2 / 5

Ardanuç Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Merkezimiz Eski Sağlık İl Müdürlüğü binası restore edilerek 2010 yılından itibaren yeni binasında kalıcı olarak hizmete devam etmektedir. 16 Diş üniti kapasiteli olup mer...
Artvin Devlet Hastanesi
Artvin Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
1945 Yılında 50 yatak kapasiteli olarak açılan Artvin Devlet Hastanesi, günümüzde teknolojinin son ürünlerini kullanmaktadır. Yaklaşık 130 bin nüfusa hitap eden Hastanemi...
Şavşat Devlet Hastanesi
Şavşat Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Şavşat ilçesinin Efkar Tepesi mevkiinde inşa edilen ve kullanım alanı 5 bin 100 metrekare olan hastane binası toplam 5 katlı ve çift asansörlü olarak hizmet vermektedir....
Olur İlçe Devlet Hastanesi
Olur İlçe Devlet Hastanesi, Erzurum Olur ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır....
Borçka Devlet Hastanesi
Borçka Devlet Hastanesi
41 km. uzaklıkta
Borçka Devlet Hastanesi 50 yatak kapasitesi ile yeni bina inşa edilerek daha modern ve fonksiyonel ortamda hizmet vermeye devam etmektedir. Borçka Devlet Hastanesi olarak...
Murgul Devlet Hastanesi
Murgul Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
Murgul İlçe Devlet Hastanesi 10 yataklı olup; diş, laboratuvar, röntgen, 112 ve diyaliz Üniteleri bulunmaktadır....
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Ardanuç Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉