Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Artvin
İlçe:Merkez
Adres:Hastane Caddesi Sağlık Sokak
Telefon:0 (466) 212-8306
41.18133741.820757

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığın Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01-01-2008 tarih ve 8646 sayılı olur ile ilimizde 4 diş üniti ile Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılması uygun görülmüştür. Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 01-01-2008 tarihinde Artvin Devlet Hastanesi ek binasında geçici olarak hizmete başlamıştır.

Merkezimiz Eski Sağlık İl Müdürlüğü binası restore edilerek 2010 yılından itibaren yeni binasında kalıcı olarak hizmete devam etmektedir. 10 Diş üniti kapasiteli olup merkezimizde; 1 Başhekim olmak üzere 4 Diş Hekimi 1 Müdür, 1 Başhemşire, 1 Müdür Yardımcısı, 1 İdari Şef, 8 Hemşire, 3 Diş Teknisyeni, 2 tıbbı sekreter, 5 idari memuru, 2 teknik eleman, 2 hizmetli, hizmet alımı usulü ile 1 Bilgi İşlem 1 veri hazırlama personeli 4 temizlik personeli görev yapmaktadır.

Mülkiyeti Artvin Sağlık Müdürlüğüne ait olan 700 metrekare alanda hizmet veren ADSM de günlük 08:00–17:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti verilmekte olup 17:00–08:00 arasında çağrı sistemiyle hizmet vermektedir. Ayrıca haftanın 3 günü(Salı, Çarşamba ve Perşembe) günleri 17. 00 ile 19. 00 saatleri arasında mesai dışı poliklinik hizmetleri verilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Artvin şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuArtvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Artvin Devlet Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Çarsı Mahallesi Hastane Caddesi

Ardanuç Devlet Hastanesi

22 km. uzaklıkta

Ardanuç, Artvin

Borçka Devlet Hastanesi

22.6 km. uzaklıkta

Aksu Mah. Sigorta Cad.

Murgul İlçe Hastanesi

24.2 km. uzaklıkta

Küre mah. Murgul

Hopa Devlet Hastanesi

38.4 km. uzaklıkta

Sundura Mah. Hopa Artvin Yolu

Şavşat Devlet Hastanesi

45 km. uzaklıkta

Efkar Tepe Mevkii Bülent Ecevit Cad. No:60