Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Artvin
İlçe:Merkez
Adres:Çarşı, Çağal Sk. No:2
Telefon:0 (466) 212-8306
Web Sitesi:artvinadsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.18133741.820757

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01-01-2008 tarih ve 8646 sayılı olur ile ilimizde 4 diş üniti ile Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılması uygun görülmüştür. Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 01-01-2008 tarihinde Artvin Devlet Hastanesi ek binasında geçici olarak hizmete başlamıştır.

Merkezimiz Eski Sağlık İl Müdürlüğü binası restore edilerek 2010 yılından itibaren yeni binasında kalıcı olarak hizmete devam etmektedir. 16 Diş üniti kapasiteli olup merkezimizde; 1 Başhekim olmak üzere 12 Diş Hekimi ve 1 Müdür bulunmaktadır.

Mülkiyeti Artvin Sağlık Müdürlüğüne ait olan 700 metrekare alanda hizmet veren ADSM de günlük 08:30–16:30 saatleri arasında poliklinik hizmeti verilmekte olup 17:00–19:00 arasında mesai dışı poliklinik hizmeti verilmektedir. Ayrıca haftanın her günü acil poliklinik hizmeti verilmektedir. Hafta içi 16:30-24:00 saatleri arası ve hafta sonu 08:00-24:00 arası acil poliklinik hizmetimiz bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Artvin şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Artvin Devlet Hastanesi
200 metre uzaklıkta
Çarsı Mah. Hastane Caddesi
Ardanuç Devlet Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Merkez Mah. İnönü Caddesi
Borçka Devlet Hastanesi
22.6 km. uzaklıkta
Aksu Mah. Sigorta Cad.
Murgul Devlet Hastanesi
24.1 km. uzaklıkta
Küre Mah. Fabrika Cad. Sağlık Sk. No:7/B
Hopa Devlet Hastanesi
38.4 km. uzaklıkta
Sundura Mah. Hopa Artvin Yolu
Şavşat Devlet Hastanesi
45 km. uzaklıkta
Efkar Tepe Mevkii Bülent Ecevit Cad. No:60