Borçka Devlet Hastanesi

Borçka Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Borçka Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Borçka
Adres:Aksu Mah. Sigorta Cad.
Telefon:0 (466) 415-2575
41.35466741.680091

Kurum Hakkında

1989 yılında 110 yatak kapasiteli SSK bölge hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılından itibaren 130 yataklı Borçka Devlet Hastanesi olarak 22 yıldır hizmet vermekde ve hala vermeye devam etmektedir.

Acil birimi iki ayrı müşahede odası, 1 pansuman odası ve 1 poliklinik olarak 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Laboratuar biriminde 24 saat kesintisiz hizmet vermekte olup mesai saatleri içerisinde poliklinik hastalarının tahlil sonuçları aynı gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Hastanemiz tam otomasyon sistemiyle çalışmakta olup, hastalar tahlil sonuçlarını Hastane Web Sayfasından online olarak almaktadırlar.

Röntgen birimi olarak iki ayrı röntgen odası ve hasta bekleme salonundan oluşmaktadır. Poliklinik hizmeti için ayrılmış olup toplam 10 tane poliklinik odası bulunmaktadır. Yatan hasta servislerimiz a blokta bulunmaktadır. A blok 3. kat kadın hast. Ve doğum servisi ve çocuk hast. Servisi olarak hizmete hazır hazır bir şekilde beklemektedir. Ancak uzman hekim olmaması nedeniyle hizmet verilememektedir. A blok 2. kat genel cerrahi ve üroloji servisi bulunmaktadır. Hastanemiz 2006 yılından itibaren ıso 9001–2008 kalite yönetim sistemi şartları doğrultusunda hizmet vermeye başlamış olup yatan hasta odalarındaki yatak sayısını 2’ye düşürerek hasta memnuniyetini yükseltmeye çalışmaktadır. A blok 1. kat dahiliye ve göğüs hastalıkları servisinde toplam 13 hasta odası bulunmaktadır. Doğumhane b blok 3 katta bulunmaktadır ve kadın doğum servisine bağlı olarak hizmet vermektedir

Genel ameliyathane birimi b blok 2. Katta bulunmakta, iki ayrı ameliyat odası ve ameliyat masası ile hizmet vermektedir. İdari birim b blok 4. Katta bulunmaktadır. İdari katta başhekimlik; başhemşire müdür, müdür yardımcıları ve diğer hizmet birimleri bulunmaktadır. •Eczane ve atölye c blok zemin katında bulunmaktadır.

C blok zemin katta diyaliz ünitesi bulunmaktadır. Diyaliz ünitesi 2007 yılında açılmış olup 6 hemodiyaliz cihazı ile ilçemizde bulunan diyaliz hastalarına en iyi kalite ile hizmet vermektedir. D blok 3. katın bir bölümü; arşiv olarak kullanılmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Borçka Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Borçka Devlet Hastanesi, Artvin ili Borçka ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Borçka Devlet Hastanesi RandevuBorçka Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Borçka Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Borçka Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Borçka Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Borçka Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Murgul İlçe Hastanesi

12.4 km. uzaklıkta

Küre mah. Murgul

Hopa Devlet Hastanesi

19.5 km. uzaklıkta

Sundura Mah. Hopa Artvin Yolu

Artvin Devlet Hastanesi

22.4 km. uzaklıkta

Çarsı Mahallesi Hastane Caddesi

Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

22.6 km. uzaklıkta

Hastane Caddesi Sağlık Sokak

Arhavi Devlet Hastanesi

31.3 km. uzaklıkta

Boğaziçi Mah. Arhavi

Ardanuç Devlet Hastanesi

41.4 km. uzaklıkta

Ardanuç, Artvin

Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezi

46.4 km. uzaklıkta

Sahil Mah. Muzaffer Birben Cad. No:33