Borçka Devlet Hastanesi

Borçka Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Borçka Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Artvin
İlçe:Borçka
Adres:Aksu Mah. Sigorta Cad.
Telefon:0 (466) 415-2575
Web Sitesi:borckadh.saglik.gov.trHata Bildir
41.35466741.680091

Kurum Hakkında

1989 yılında 110 yatak kapasiteli SSK Bölge Hastanesi olarak Aksu Mahallesinde hizmet vermeye başladı. 2005'te birleşme sonrası Borçka Devlet Hastanesi olarak hizmet verdi. 2018 yılından itibaren aynı yerleşke içerisinde 50 yatak kapasitesi ile yeni bina inşa edilerek daha modern ve fonksiyonel ortamda hizmet verilmeye başlandı.

Hastanemiz 20.666.47 metrekare arsa alanı mevcut olup 7893 metrekare kapalı alandan oluşmaktadır. A-B-C bloklarında 7/24 saat sağlık hizmeti sunulmakta olup tam otomasyon sistemine ile çalışmaktadır.

Hastanemiz içerisinde; poliklinik hizmetleri, yatan hasta servisleri, ameliyathane, doğumhane, acil, laboratuar ve röntgen, eczane ve idari hizmet birimleri bulunmaktadır. Polikliniklerimiz; dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, ağız ve diş sağlığı, aile hekimliği ve acil bölümleri bulunmaktadır.

Borçka Devlet Hastanesi olarak vizyonumuz; güvenli, saygın, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile bölgede hizmet veren en iyi hastane olmaktır.

Poliklinikler
  • Acil
  • Ağız Diş Sağlığı
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıklar (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz
  • Beslenme ve Diyet
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Aile Hekimliği
  • Anestezi ve Reanimasyon

Borçka Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Borçka Devlet Hastanesi, Artvin ili Borçka ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Borçka Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Borçka Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Borçka Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Borçka Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Borçka Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Murgul Devlet Hastanesi
13 km. uzaklıkta
Küre Mah. Fabrika Cad. Sağlık Sk. No:7/B
Hopa Devlet Hastanesi
19.5 km. uzaklıkta
Sundura Mah. Hopa Artvin Yolu
Artvin Devlet Hastanesi
22.4 km. uzaklıkta
Çarsı Mah. Hastane Caddesi
Artvin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
22.6 km. uzaklıkta
Çarşı, Çağal Sk. No:2
Arhavi Devlet Hastanesi
31.3 km. uzaklıkta
Boğaziçi Mah. Atatürk Bulvarı
Ardanuç Devlet Hastanesi
41.4 km. uzaklıkta
Merkez Mah. İnönü Caddesi