Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Trabzon
İlçe:Çaykara
Adres:Laleli Mah. Cevdet Sunay Cad No:11
Telefon:0 (462) 626-5042
Web Sitesi:www.atakoyrsh.gov.trHata Bildir
40.70121640.231099

Kurum Hakkında

1958 yılında Cevdet Sunay cad. Laleli mahallesi Ataköy Beldesinde yaklaşık 3960 m² kampüs alanı içerisinde Ataköy Beldesi sakinlerine sağlık hizmeti vermek üzere Ataköy Sağlık Ocağı olarak hizmete açılmış olup, 1962 yılında 1 dahiliye uzmanı, 4 pratisyen hekim, 23 sağlık personeli ile 20 yataklı Ataköy Devlet Hastanesi ne dönüştürülerek hizmet vermeye başlamıştır.

Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Trabzon'un ve bölgemizin ihtiyaçları göz önüne alınarak, aynı kampus alanı içerisinde eski binaya ek olarak 1988 yılında inşa edilmeye başlamış, 2003 yılında 50 yatak kapasitesi ile hizmete başlamıştır. ilk hasta yatışı 2004 yılının haziran ayında yapılmıştır. 2009 yılından itibaren Of Semt Polikliniğinde ayaktan hastalara psikiyatrik hizmet verilmektedir. 2011 yılından itibaren hizmet verilmemektedir.

Hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilinci ile Trabzon'un sağlık alanında da bölgenin merkezi olma özelliğine katkı sağlamaktadır. 2008 yılının Şubat ayında hastanemizde başlatılan Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları sonucunda hastanemiz 2009 yılının Mart ayında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almaya hak kazanmıştır.

Bugünkü yatak kapasitemiz 88 olup; 3 psikiyatrist, 35 sağlık personeli, 2 psikolog, 13 memur ile Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane illerine hitap eden bölge hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Psikiyatri

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Trabzon ili Çaykara ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Émré KıLıç
İnsanlık dışı muameleler var ve temizlik kurallarına uyulmuyor, hastalara adeta işkence yapılıyor.
Hasan Özgül K
★★
Bu hastanenin personelleri ve güvenlikçileri hastalara kötü muamele yapıyor. Geneli oranın yerlisi olan hastenede personeller hastane bizim havasında herkese kötü davranıyor..
Yaşar Mollahasanoğlu
★★★★★
İyi bir hastahane yöre insanına güzel bir hizmet.

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi
15 km. uzaklıkta
Fidanlı Mh. Alaaddin Kurt Cd.
Sürmene Devlet Hastanesi
24.8 km. uzaklıkta
Soğuksu Mah. Halis Burhan Cad.
Of Devlet Hastanesi
27.1 km. uzaklıkta
Solaklı Mah. Hastane Cad. No:27
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi
28.6 km. uzaklıkta
Özgen Mah. Hastane Küme Evleri No:9
Rize Diyaliz Merkezi
42 km. uzaklıkta
Pilavdağı Mah. Denizgören Cad. No:4
Rize Tıp Merkezi
43.2 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Kanburoğlu Sok. No:6
Rize Devlet Hastanesi
43.4 km. uzaklıkta
Eminettin Mah. Rize Valilik Karşısı