Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Trabzon
İlçe:Çaykara
Adres:Laleli Mah. Cevdet Sunay Cad No:11
Telefon:0 (462) 626-5042
Web Sitesi:atakoyrsh.saglik.gov.trHata Bildir
40.70121640.231099

Kurum Hakkında

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Trabzon ili Çaykara ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1958 yılında Cevdet Sunay cad. Laleli mahallesi Ataköy Beldesinde yaklaşık 3960 m² kampüs alanı içerisinde Ataköy Beldesi sakinlerine sağlık hizmeti vermek üzere Ataköy Sağlık Ocağı olarak hizmete açılmış olup, 1962 yılında 1 dahiliye uzmanı, 4 pratisyen hekim, 23 sağlık personeli ile 20 yataklı Ataköy Devlet Hastanesine dönüştürülerek hizmet vermeye başlamıştır.

Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Trabzon'un ve bölgemizin ihtiyaçları göz önüne alınarak, aynı kampus alanı içerisinde eski binaya ek olarak 1988 yılında inşa edilmeye başlamış, 2003 yılında 50 yatak kapasitesi ile hizmete başlamıştır. ilk hasta yatışı 2004 yılının haziran ayında yapılmıştır. 2009 yılından itibaren Of Semt Polikliniğinde ayaktan hastalara psikiyatrik hizmet verilmektedir. 2011 yılından itibaren hizmet verilmemektedir.

Hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilinci ile Trabzon'un sağlık alanında da bölgenin merkezi olma özelliğine katkı sağlamaktadır. 2008 yılının Şubat ayında hastanemizde başlatılan Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları sonucunda hastanemiz 2009 yılının Mart ayında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almaya hak kazanmıştır.

Bugünkü yatak kapasitemiz 88 olup; 3 psikiyatrist, 35 sağlık personeli, 2 psikolog, 13 memur ile Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane illerine hitap eden bölge hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Psikiyatri

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Burhan Öztürk
Bugün aradım, tlf çıkan bayan bir edepsiz saygısız anlatamam tam bir rezalet.
Émré KıLıç
İnsanlık dışı muameleler var ve temizlik kurallarına uyulmuyor, hastalara adeta işkence yapılıyor.
Hasan Özgül K
★★
Bu hastanenin personelleri ve güvenlikçileri hastalara kötü muamele yapıyor. Geneli oranın yerlisi olan hastenede personeller hastane bizim havasında herkese kötü davranıyor..
Yaşar Mollahasanoğlu
★★★★★
İyi bir hastahane yöre insanına güzel bir hizmet.

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
3.8 / 5

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 51 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çaykara Dr.M.İlhan Durgun İlçe Hastanesi
Çaykara Dr.M.İlhan Durgun İlçe Hastanesi, Trabzon Çaykara ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır....
Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi
Köprübaşı Vali Recep Yazıcıoğlu İlçe Hastanesi birinci basamak koruyucu sağlık hizmetleri (toplum sağlığı merkezi), acil sağlık hizmetleri ve aile hekimliği hizmetlerinin...
Sürmene Devlet Hastanesi
Sürmene Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Sürmene Devlet Hastanesi Laboratuar Üniteleri, Röntgen ünitesi, Acil Servis, Hemodiyaliz Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, Ameliyathaneleri ve Yataklı Servisleri ile günümüz in...
Of Devlet Hastanesi
Of Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Son teknoloji sağlık ekipmanları ile donatılan Yeni Of Devlet Hastanesi hizmete geçmesiyle artık vatandaşlar Trabzon ve çevre illere gitmeden bir çok sağlık hizmetini bur...
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi 100 yataklı, 7314 m² arsa ve 9935 m² kapalı alana sahip hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir....
Arsin İlçe Devlet Hastanesi
10 doktor 10 hemşire toplam 45 kişilik hizmet kadrosuna sahip 10 yataklı Arsin Devlet Hastanesi 28 Şubat 2014 hizmete açıldı....
Özel Rize Diyaliz Merkezi
Özel Rize Diyaliz Merkezi
42 km. uzaklıkta
Özel Rize Diyaliz Merkezinde SGK hastalarına hemodiyaliz hizmeti sunulmaktadır....
Özel Rize Tıp Merkezi
Özel Rize Tıp Merkezi
43 km. uzaklıkta
Rize Tıp Merkezi Çarşı Mahallesindeki yeni adresinde sürekli iyileştirme mantığıyla faaliyetlerine devam etmektedir....
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉