Babaeski Devlet Hastanesi

Babaeski Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Babaeski Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Babaeski
Adres:Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2, E-5 yolu üzeri
Telefon:0 (288) 512-1044
Web Sitesi:www.babaeskidh.gov.trHata Bildir
41.44126127.063556

Kurum Hakkında

1958 yılı Temmuz ayında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak yapılmak üzere temeli atılan bina bodrum ve zemin kat bitmiş olarak 6 Mayıs 1961 tarihinde hizmete açılmıştır. 1974 yılında 25 yataklı Sağlık Merkezine dönüştürülmüştür. İlk açılışından 1974 yılına kadar Hükümet Tabipliği ve Sağlık Merkezi aynı yerde, aynı personel ile hizmetine devam etmiştir. 1980 yılında 25 yataklı hastane olarak tescil edilmiştir.

25 yatak ile hizmet verirken doktor ve personel sayısındaki artış nedeniyle 25 yatağın yetersiz kalmaya başlaması üzerine 1987 yılında 1 kat ilavesi yapılarak 50 yatak kapasitesine çıkarılmış ve 50 yataklı Devlet Hastanesi olarak Mart 2014 tarihine kadar hizmetine devam etmiştir.

5 Mart 2014 tarihi itibariyle hizmete açılan yeni 100 yataklı hastanemiz ile halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir. Misyonumuz T.C. Sağlık Bakanlığı'nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı, nitelikli sağlık hizmeti vermektir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Babaeski Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Babaeski Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Babaeski ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Babaeski Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Babaeski Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Babaeski Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Babaeski Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Babaeski Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi
18.8 km. uzaklıkta
Ayvalı yolu 4. km
Balkan Hastanesi
18.9 km. uzaklıkta
Ayvalı Yolu 4. Km Lüleburgaz
Medikent Hastanesi
22.7 km. uzaklıkta
Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz
Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
23.2 km. uzaklıkta
Edirne Bayırı Mevkii Dere Mah. No:2
Lüleburgaz Diyaliz Merkezi
24.3 km. uzaklıkta
Kocasinan Mah. Cakmak Sk. No:23
Lüleburgaz Derman Hastanesi
24.6 km. uzaklıkta
Kocasinan Mah. Okullar Cad. No:30