Babaeski Devlet Hastanesi

Babaeski Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Babaeski Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kırklareli
İlçe:Babaeski
Adres:Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2, E-5 yolu üzeri
Telefon:0 (288) 512-1044
41.44126127.063556

Kurum Hakkında

1958 yılı Temmuz ayında 10 yataklı Sağlık Merkezi olarak yapılmak üzere temeli atılan bina bodrum ve zemin kat bitmiş olarak 6 Mayıs 1961 tarihinde hizmete açılmıştır. 1974 yılında 25 yataklı Sağlık Merkezine dönüştürülmüştür. İlk açılışından 1974 yılına kadar Hükümet Tabipliği ve Sağlık Merkezi aynı yerde, aynı personel ile hizmetine devam etmiştir. 1980 yılında 25 yataklı hastane olarak tescil edilmiştir.

25 yatak ile hizmet verirken doktor ve personel sayısındaki artış nedeniyle 25 yatağın yetersiz kalmaya başlaması üzerine 1987 yılında 1 kat ilavesi yapılarak 50 yatak kapasitesine çıkarılmış ve 50 yataklı Devlet Hastanesi olarak Mart 2014 tarihine kadar hizmetine devam etmiştir.

5 Mart 2014 tarihi itibariyle hizmete açılan yeni 100 yataklı hastanemiz ile halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir. Misyonumuz T.C. Sağlık Bakanlığı'nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı, nitelikli sağlık hizmeti vermektir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Babaeski Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Babaeski Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Babaeski ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Babaeski Devlet Hastanesi RandevuBabaeski Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Babaeski Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Babaeski Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Babaeski Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Babaeski Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lüleburgaz Derman Diyaliz Merkezi

18.8 km. uzaklıkta

Ayvalı yolu 4. km

Balkan Hastanesi

18.9 km. uzaklıkta

Ayvalı Yolu 4. Km Lüleburgaz

Medikent Hastanesi

22.7 km. uzaklıkta

Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

23.2 km. uzaklıkta

Edirne Bayırı Mevkii Dere Mah. No:2

Lüleburgaz Diyaliz Merkezi

24.3 km. uzaklıkta

Kocasinan Mah. Cakmak Sk. No:23

Esen Tıp Merkezi

24.3 km. uzaklıkta

Kocasinan Mah. Çakmak Sk. No:18