Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Bandırma
Adres:Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii No:2
Telefon:0 (266) 714-2325
Web Sitesi:bandirmaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.34115127.969476

Kurum Hakkında

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kısa bir süre içinde Hizmet Kalite Standartları kapsamında en üst seviyede hizmet sunma hedefi doğrultusunda; personelimizin mesleki ve teknik seviyelerini sürekli eğitim felsefesi ile geliştirmek, tıbbi cihaz ve donanımımızı günümüz teknolojisinin gerektirdiği düzeye getirmek amacındayız.

Yeni Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin 30 ünite kapasiteli, bodrum kat dahil 5 katlı inşa edilmiştir. Hastanede Çocuk polikliniği, protez ve cerrahi poliklinikleri, acil polikliniği, mahkum polikliniği, merkezi sterilizasyon ve çok amaçlı diş protez laboratuvarı mevcuttur. Teknolojik ve kalite standartlarına uygun, tıbbi cihaz donanımı ile hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak amacımızdır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bandırma Royal Hastanesi
290 metre uzaklıkta
Paşakonak Mah. Sağlık Cad. No:16
Esen Psikiyatri Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2
Bandırma Devlet Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Çanakkale Yolu Üzeri 6.Km
Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi
16.2 km. uzaklıkta
Yalı Mah. Hükümet Cad. No:1
Manyas Devlet Hastanesi
32.6 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:74
Karacabey Devlet Hastanesi
35.4 km. uzaklıkta
Mecidiye Mah. Şifa Cad. No:2