Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Erdek
Adres:Yalı Mah. Hükümet Cad.
Telefon:0 (266) 835-1077
40.39562727.792173

Kurum Hakkında

Hastanemiz binası 03.12.1956 yılında hayırsever Merhum Neyyire ve Sıtkı Ulusu Ailesi tarafından sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere bağışlanmıştır. 1956 yılından 2001 yılına kadar 15 Yataklı Sağlık Merkezi olarak kullanılmış, 21.08.2001 tarihinden itibaren Bakanlık onayı ile 25 Yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermiş ve 15.06.2012 tarihinden itibaren de aynı yerinde 35 Yataklı Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi olarak yeni binasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Erdek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi RandevuErdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Arce Diyaliz Merkezi

13.6 km. uzaklıkta

Ayyıldız Tepe Mh. Erdek Yolu Cd. No:116

Bandırma Devlet Hastanesi

13.6 km. uzaklıkta

Çanakkale Yolu Üzeri 6.Km

Bandırma Hastanesi

15.9 km. uzaklıkta

Paşakonak Mah.Sağlık Sok.No:16

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

16 km. uzaklıkta

Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii Eski SSK Hastanesi No:2

Esen Psikiyatri Tıp Merkezi

16.3 km. uzaklıkta

İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2

Gönen Devlet Hastanesi

34.1 km. uzaklıkta

Gündoğdu Mah. Prof. Işık Şenkaya Cad. No:1