Bayburt Hastaneleri
Bayburt

Bayburt ilinde toplam 2 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 1 Devlet Hastanesi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bulunmaktadır.

Bayburt sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Bayburt merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Bayburt İlçe Hastaneleri

Bayburt Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Devlet Hastanesi
Bayburt Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Bayburt
Bayburt’ta sağlık hizmetlerinin altyapısını güçlendirerek, kalitesini yükseltecek yeni Bayburt Devlet hastanesi hizmete alınmıştır. Uluslararası standartlarda tam donanımlı ameliyathaneleri, hasta odaları, poliklinikleri, son teknolojiye sahip görüntüleme cihazlarıyla hizmet vermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Bayburt
Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açık alanı 500 m2, kapalı alanı ferah ve sağlıklı 2000 m2 olarak yapımı tamamlanan yeni ADSM binasında 13 diş ünitesi ile hizmet vermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Bayburt Devlet Hastanesi
Bayburt’ta sağlık hizmetlerinin altyapısını güçlendirerek, kalitesini yükseltecek yeni Bayburt Devlet hastanesi hizmete alınmıştır. Uluslararası ...
Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bayburt Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açık alanı 500 m2, kapalı alanı ferah ve sağlıklı 2000 m2 olarak yapımı tamamlanan yeni ADSM binasında 13 diş...
Yorum ve Şikayetler
Nukra Nukra
Nukra Nukra · 27 Ekim 2018
Bayburt devlet hastanesi emarrda 21.10.2018 de randevum vardı gittiğimde senin kilon fazla biz burda emar çekemeyiz...