Bozova İlçe Devlet Hastanesi

Bozova İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bozova İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Bozova
Adres:Suruç yolu 3. Km İHL karşısı
Telefon:0 (414) 711-5028
37.34986938.514178

Kurum Hakkında

İlçemiz Bozova Sağlık Merkezi 2007 yılından itibaren "Entegre İlçe Hastanesi" olarak faaliyet vermekte olup, Baştabiplik ve Sağlık Grup Başkanlığı görevi tek kişide birleştirilmiştir. Bozova Sağlık Grup Başkanlığı bünyesinde 1 ilçe hastanesi, ilçe hastanesine bağlı 2 ek hizmet birimi, 4 sağlık ocağı ve 7 sağlık evi mevcuttur. 2011 yılında Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Hastanemiz, E1 grubu hastaneler (İlçe Devlet Hastanesi) statüsüne alınmıştır.

Hastanemiz 2011 yılında poliklinik binası ve 2013'te yeni acil servis binası ile hizmet sunmaktadır. 18 yatak kapasitesi ile sürekli gelişerek ve ilçe insanının sağlığına katkı sunmaya devam etmektedir

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bozova İlçe Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bozova İlçe Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Bozova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bozova İlçe Devlet Hastanesi RandevuBozova İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bozova İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bozova İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bozova İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bozova İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Urfa Lotus Hastanesi

28.9 km. uzaklıkta

Şenevler Mh. Gap Bulvarı No:142

Metrolife Hastanesi

29.2 km. uzaklıkta

Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

29.5 km. uzaklıkta

Atakent Mah. Atatürk Bulvarı No:59

Başkent Üniversitesi Şanlıurfa Diyaliz Merkezi

30.1 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mah. Gap Bulvarı Nisa Apt. No:34

Bergama Tıp Merkezi

31.4 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı mah. Açıksu Cad. No:13

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

31.5 km. uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.