Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Karaköprü
Adres:Atakent Mah. Atatürk Bulvarı No:59
Telefon:0 (414) 318-7700
Web Sitesi:www.sanliurfaadsh.gov.trHata Bildir
37.22069238.805883

Kurum Hakkında

Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Esentepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Eyyubiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tek çatı altında birleştirilerek Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine dönüştürüldü.

Şanlıurfa Ağız ve diş sağlığı hastanesi ile beraber; çene cerrahının Ağız ve diş hastalıklarının cerrahi işlemlerinin il dışına çıkmadan hastanede ameliyathane ortamında yapılabilmesi, Engelli hastaların diş tedavi ve diş çekimleri genel anestezi altında Ameliyathanede yapılma imkânı Sağlanması, diş çekimi fobisi olanların Ameliyathane ortamından Genel Anestezi altında diş çekimi yapılabilmesi, hekim sayısında artma ve verilen randevu sürelerinde kısalması, Tedavi çeşitliğinin artması ve tedavi süresinin kısalması, Yapılan Ağır cerrahi işlemler sonrası hastanın serviste kontrol altında tutulabilmesi, Doktor ve personel sayısında artış olması, Özellikli Uzman branş diş hekimi sayısının artması (periodontoloji, çene cerrahi, ortodonti, pedodonti) gibi avantajlar sağlanmış olacaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Şanlıurfa ili Karaköprü ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Urfa Lotus Hastanesi
800 metre uzaklıkta
Şenevler Mh. Gap Bulvarı No:142
Metrolife Hastanesi
830 metre uzaklıkta
Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C
Elvan Diyaliz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Akbayır Mah. Kazım Karabekir Bul. Çırağan Sitesi A Blok No:27B
Başkent Üniversitesi Şanlıurfa Diyaliz Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Karşıyaka Mah. Gap Bulvarı Nisa Apt. No:34
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
Esentepe Mah. Ertuğrul Cad.
Ruha Academia Hastanesi
4.6 km. uzaklıkta
Ertuğrul Gazi Mah. Prof. Selçuk Atilla Cad. No:4/1