Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Şanlıurfa
İlçe:Karaköprü
Adres:Atakent Mah. Atatürk Bulvarı No:59
Telefon:0 (414) 318-7700
37.22069238.805883

Kurum Hakkında

Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Esentepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Eyyubiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tek çatı altında birleştirilerek Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine dönüştürüldü.

Şanlıurfa Ağız ve diş sağlığı hastanesi ile beraber; çene cerrahının Ağız ve diş hastalıklarının cerrahi işlemlerinin il dışına çıkmadan hastanede ameliyathane ortamında yapılabilmesi, Engelli hastaların diş tedavi ve diş çekimleri genel anestezi altında Ameliyathanede yapılma imkânı Sağlanması, diş çekimi fobisi olanların Ameliyathane ortamından Genel Anestezi altında diş çekimi yapılabilmesi, hekim sayısında artma ve verilen randevu sürelerinde kısalması, Tedavi çeşitliğinin artması ve tedavi süresinin kısalması, Yapılan Ağır cerrahi işlemler sonrası hastanın serviste kontrol altında tutulabilmesi, Doktor ve personel sayısında artış olması, Özellikli Uzman branş diş hekimi sayısının artması (periodontoloji, çene cerrahi, ortodonti, pedodonti) gibi avantajlar sağlanmış olacaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Şanlıurfa ili Karaköprü ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi RandevuŞanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Urfa Lotus Hastanesi

800 metre uzaklıkta

Şenevler Mh. Gap Bulvarı No:142

Metrolife Hastanesi

830 metre uzaklıkta

Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C

Başkent Üniversitesi Şanlıurfa Diyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Karşıyaka Mah. Gap Bulvarı Nisa Apt. No:34

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Esentepe Mah. Ertuğrul Cad.

Ruha Academia Hastanesi

4.6 km. uzaklıkta

Ertuğrul Gazi Mah. Prof. Selçuk Atilla Cad. No:4/1

Fizyo Hayat Sağlıklı Yaşam Merkezi

4.7 km. uzaklıkta

Ulubatlı Mah. Yunus Emre Cad. No:121/C