Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İzmir
İlçe:Buca
Adres:Atatürk Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:42-44
Telefon:0 (232) 454-0707
Web Sitesi:bucadh.saglik.gov.trHata Bildir
38.37599227.181102

Kurum Hakkında

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası 5 ayrı blokta toplam 22.953 m2 kapalı alan içerisinde 130 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ek Hizmet Binası bünyesinde 18 yataklı 3. basamak Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 6 yataklı 2. basamak Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi ve 6 yataklı 1. basamak Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi bulunmaktadır. TDL (Travay, Doğum, Lohusa) Odaları, Suda Doğum Ünitesi, Gebe Okulu ve Emzirme Danışmanlığı Polikliniği gibi Özellikli Birimlerimizle Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Hastanemiz 2011 yılında "Bebek Dostu Hastane", 2017 yılında "Bebek Dostu Yenidoğan Yoğun Bakım" ve 2018 yılında ise "Anne Dostu Hastane" unvanlarını almıştır.

Hasta memnuniyeti yanında çalışan memnuniyetinin de arttırılması öncelikli hedeflerimizdendir. Amacımız sağlığınızın değerli olduğu bilinciyle en değerli varlıklarımız olan analarımızın ve yavrularımızın emanetçisi olarak insan ve hasta haklarına saygılı, etik değerlerden taviz vermeden modern tıbbın en son teknolojilerini kullanarak halkımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk İmmünolojisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Perinatoloji
 • Tıbbi Genetik

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İzmir ili Buca ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Buca / İzmir
Hastanemiz 06.07.2002 tarihinde SSK Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi olarak hizmete açılmış olu 2020 yılında İzmir Demokrasi Üniversitesi arasında imzalanan birlikte kullanım protokolü ile hastanemiz Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsü kazanmıştır.

Yorum ve Şikayetler

Hıdır Arslan
★★★★
Hastaneden son derecede memnunuz ama orada çalışan ebe *** *** senin Allah belanı versin senin doğum sırasında eşime yaşattığın sıkıntı senin burnundan fitil fitil getireceğim babanın hastanesi demi orası.
TC Halime Inci
★★★★
Ben verilen hizmetten çok memnunum doktorumyz döne hanımda mukemmel biri fakat verilen yemekler rezalet biraz daha özen gösterilmeli sonuçta insan yiyor.

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 47 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Buca Nefroloji Diyaliz Merkezi
450 metre uzaklıkta
Atatürk Mah. 63. Sk. No:82
Atafizik Tıp Merkezi
640 metre uzaklıkta
Yıldız Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:128
Tınaztepe Buca Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
203/27 Sokak No:12 Tınaztepe
FMC İzmir Buca Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Kozağaç Mah. 257/1 Sk No:5/A Buca
Can Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Menderes Mah. 108 Sk. No:16
Buca Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Yenigün Mah. 265/8 Sk No:21/A-B