Özel Atafizik Tıp Merkezi

Özel Atafizik Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Atafizik Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Buca
Adres:Yıldız Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:128
Telefon:0 (232) 442-1515
Web Sitesi:www.atafizik.com.trHata Bildir
38.37288627.187339

Kurum Hakkında

Özel Atafizik Tıp Merkezi, İzmir ili Buca ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılında Kahramanlarda hasta kabul etmeye başlayan Özel Atafizik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi hizmet ağını genişleterek 2015 Ağustos ayında Buca Tınaztepe’de Özel Atafizik Tıp Merkezi olarak 5 branşta 7 Uzman hekimle SGK (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK) Bankalar ve Özel Sigortalarla anlaşmalı, B tipi tıp merkezi olarak hasta kabulüne başladı.

Özel Atafizik Tıp Merkezi yine Buca’da bulunan yeni binasında sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yeni Merkezimizde son teknoloji ürünü modern cihazlarla, her zamanki gibi güler yüzlü ekibimizle ve uzman hekimlerimizle, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, İç Hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz branşlarında hizmetinizdeyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Atafizik Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Gastroenteroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Zeki Uğur
Atafizik mi. Aman uzak durun. Servis var deyip servis ücreti alıyorlar servis yapmıyorlar. Girişe Bir tane suratsız oturtmuşlar, sanırsınız babası hayrina hizmet yapıyor. Tabi bu bahsettiğim yer Buca Şubesi. İl Sağlık Müdürlüğü, ne şikayet edeceğim. Vermediği hizmeti hastalardan imza alıyorlar.
Nazan Özaltun
★★★
Sağlıkçıların özverisinden memnun kaldım amaaaa servis çok kötü bir servis bu kadar büyük sağlık merkezine yakışmıyor servislerinizi artırın yazık ya insanlara hizmet ediyorsunuz unutmayın.
Firat Burcu Karakas
★★
Sevgili atafizik: fizyoterapistlerinizi seçerken dikkat ettiğiniz tek nokta nefes alması olmuş sanırım. *** *** isimli doktorunuz hasta yakınlarına aşağılayıcı davranıyor ve herkesin içinde rencide ederek odadan çıkarıyor... peki hasta yakınları bu hareketleri izlemezse ne olacak hiç düşünmüyor mu kendisi?? insanlar oraya şifa bulmaya seanslar bittikten sonra evde hastalara aynı hareketleri yaptırabilmek için bakıyor izlemesi gerekiyor bildiğiniz gibi ssk dan tekrar rapor almak uzun sürüyor ve bu süreç kolay olmuyor... kişisel egoları yüksek fakat aslında hiçbirşey olan *** ***'ı burdan kınıyorum tedavi olacak hastalar için söylüyorum bu bayanın kadınlara karşı tavrı çok çirkin uzak durun... kendisiyle barışık olmayan bir insanın başkasına faydası asla dokunmaz...
Dilara Aşçıoğlu
Atafizik mi aman uzak durun birbiriyle herkesin ortasında saygısız konuşan çalışanlr, vaadlerde bulunup arkasında durmamalar, servis şöförünün saygısızca konuşmalarda bulunması üzerine şikayette bulununca özür dilemek yerine siz yanlış anlamışsınız bizi telefonla arayıp durmayın demeler tek kelimeyle rezalet bi yer paranızla rezil olmayın.
Gülizar Dağ
★★★★★
Yaklaşık iki yıldır kızımız Atafizik'te tedavi görmektedir. İlgilerinden ve işlerini son derece güzel yapmalarından dolayı tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Ufuk Altunbaş
2* mart 2013 saat **** civarında annemi ata fizik tedavi merkezine götürdüm ama daha başta girdiğimizde danışmadaki bayan yayılmış vaziyette niye geldiniz der gibi baktığında direk ordan ayrılma kararı aldık. kamera varsa incelenebilir annem gülerek randevu olmasa iyi olurdu dedi. görevli personel sert bir ses tonu ile randevusuz çalışmıyoruz!!! diyor.. yani hayatımda gördüğüm en kötü özel ve devlet hastanesi danışma personeli olduğunu düşünüyorum. başlangıçta personelin güleryüzünün hastanenin hizmetlerine de yansıdığını düşünerek hemen ayrıldık.

Özel Atafizik Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Atafizik Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Tınaztepe Buca Hastanesi
Özel Tınaztepe Buca Hastanesi
629 metre uzaklıkta
102 yatak kapasiteli İzmir Tınaztepe Buca Hastanesi, İzmir Buca'da faaliyet gösteren, alanında uzman hekimlerin yer aldığı, tam teşekküllü bir özel hastanedir.
Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı ek hizmet binası olarak 5 ayrı blokta 130 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Buca Nefroloji Diyaliz Merkezi
Özel Buca Nefroloji Diyaliz Merkezinde pazartesi, çarşamba, cuma günleri 3 seans, salı, perşembe, cumartesi 2 seans hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Özel FMC İzmir Buca Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Buca Diyaliz Merkezi 25 yatak kapasitesi ile Kozağaç Mahallesi adresinde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Can Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Merkezimizde, Hiperbarik Oksijen(HBO2) tedavisi için gerekli uluslar arası standartlara uygun Hiperbarik Oksijen Tedavi ünitesi bulunmaktadır.
Özel Buca Diyaliz Merkezi
Özel Buca Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunulmaktadır.
Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz 06.07.2002 tarihinde SSK Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi olarak hizmete açılmış olu 2020 yılında İzmir Demokrasi Üniversitesi arasında imzalanan birlikte kullanım protokolü ile hastanemiz Eğitim ve Araştırma Hastanesi sta
Özel Tınaztepe Buca Tıp Merkezi
Tınaztepe Buca Tıp Merkezi, İzmir Buca'da faaliyet gösteren, alanında uzman hekimlerin yer aldığı, tam teşekküllü bir özel tıp merkezidir. Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan İzmir'de bir özel tıp me
Özel Sevgi Polikliniği
Özel Sevgi Polikliniği
4 km. uzaklıkta
Özel Sevgi Polikliniği, İzmir Buca ilçesinde Poliklinik olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Atafizik Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉