Özel Atafizik Tıp Merkezi

Özel Atafizik Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Atafizik Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Buca
Adres:Yıldız Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:128
Telefon:0 (232) 442-1515
38.37288627.187339

Kurum Hakkında

2005 yılında Kahramanlarda hasta kabul etmeye başlayan Özel Atafizik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi hizmet ağını genişleterek 2015 Ağustos ayında Buca Tınaztepe’de Özel Atafizik Tıp Merkezi olarak 5 branşta 7 Uzman hekimle SGK (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK) Bankalar ve Özel Sigortalarla anlaşmalı, B tipi tıp merkezi olarak hasta kabulüne başladı.

Özel Atafizik Tıp Merkezi yine Buca’da bulunan yeni binasında sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yeni Merkezimizde son teknoloji ürünü modern cihazlarla, her zamanki gibi güler yüzlü ekibimizle ve uzman hekimlerimizle, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, İç Hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz branşlarında hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Gastroenteroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji

Özel Atafizik Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atafizik Tıp Merkezi, İzmir ili Buca ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zeki Uğur · 28 Mart 2019

Atafizik mi. Aman uzak durun . Servis var deyip servis ücreti alıyorlar servis yapmıyorlar. Girişe Bir tane suratsız oturtmuşlar, sanırsınız babası hayrina hizmet yapıyor. Tabi bu bahsettiğim yer Buca Şubesi. İl Sağlık Müdürlüğü, ne şikayet edeceğim. Vermediği hizmeti hastalardan imza alıyorlar

Nazan Özaltun · 16 Eylül 2015

Sağlıkçıların özverisinden memnun kaldım amaaaa servis çok kötü bir servis bu kadar büyük sağlık merkezine yakışmıyor servislerinizi artırın yazık ya insanlara hizmet ediyorsunuz unutmayın

Firat Burcu Karakas · 15 Kasım 2014

sevgili atafizik: fizyoterapistlerinizi seçerken dikkat ettiğiniz tek nokta nefes alması olmuş sanırım. *** *** isimli doktorunuz hasta yakınlarına aşağılayıcı davranıyor ve herkesin içinde rencide ederek odadan çıkarıyor... peki hasta yakınları bu hareketleri izlemezse ne olacak hiç düşünmüyor mu kendisi?? insanlar oraya şifa bulmaya seanslar bittikten sonra evde hastalara aynı hareketleri yaptırabilmek için bakıyor izlemesi gerekiyor bildiğiniz gibi ssk dan tekrar rapor almak uzun sürüyor ve bu süreç kolay olmuyor... kişisel egoları yüksek fakat aslında hiçbirşey olan *** ***'ı burdan kınıyorum tedavi olacak hastalar için söylüyorum bu bayanın kadınlara karşı tavrı çok çirkin uzak durun... kendisiyle barışık olmayan bir insanın başkasına faydası asla dokunmaz...

Dilara Aşçıoğlu · 10 Şubat 2014

Atafizik mi aman uzak durun birbiriyle herkesin ortasında saygısız konuşan çalışanlr, vaadlerde bulunup arkasında durmamalar, servis şöförünün saygısızca konuşmalarda bulunması üzerine şikayette bulununca özür dilemek yerine siz yanlış anlamışsınız bizi telefonla arayıp durmayın demeler tek kelimeyle rezalet bi yer paranızla rezil olmayın

Gülizar Dağ · 22 Ekim 2013

Yaklaşık iki yıldır kızımız Atafizik'te tedavi görmektedir. İlgilerinden ve işlerini son derece güzel yapmalarından dolayı tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Ufuk Altunbaş · 26 Mart 2013

2* mart 2013 saat **** civarında annemi ata fizik tedavi merkezine götürdüm ama daha başta girdiğimizde danışmadaki bayan yayılmış vaziyette niye geldiniz der gibi baktığında direk ordan ayrılma kararı aldık. kamera varsa incelenebilir annem gülerek randevu olmasa iyi olurdu dedi. görevli personel sert bir ses tonu ile randevusuz çalışmıyoruz!!! diyor.. yani hayatımda gördüğüm en kötü özel ve devlet hastanesi danışma personeli olduğunu düşünüyorum. başlangıçta personelin güleryüzünün hastanenin hizmetlerine de yansıdığını düşünerek hemen ayrıldık.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Atafizik Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Atafizik Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atafizik Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tınaztepe Hastanesi

630 metre uzaklıkta

203/27 Sokak No:12 Tınaztepe

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Yıldız Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:27/95

Buca Nefroloji Diyaliz Merkezi

800 metre uzaklıkta

Atatürk Mah. 63. Sk. No:82

FMC İzmir Buca Diyaliz Merkezi

2 km. uzaklıkta

Kozağaç Mah. 257/1 Sk No:5/A Buca

Can Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Menderes Mah. 108 Sk. No:16

Buca Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Yenigün Mah. 265/8 Sk No:21/A-B