Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Buca
Adres:Kozağaç Mah. Özmen Cad. No:147
Telefon:0 (232) 444-3508
38.38482227.163594

Kurum Hakkında

Projesi Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi tarafından depreme dayanıklı olarak yenilenmiş hastanemiz, 06-07-2002 tarihinde SSK Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. 19-02-2005 tarihinde T. C. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi olarak Sağlık Bakanlığı bünyesine geçmiştir. Yataklı birim ve poliklinik binası başta olmak üzere toplam 8 adet bina, 24000 m2 kapalı alan içerisinde, yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

406 Yatak kapasiteli hastanemizde, tüm branşlarda poliklinik ve yataklı tedavi hizmeti verilmektedir. Tüm hasta odalarında telefon olup, 40 adet tek kişilik odamızda banyo, buzdolabı, televizyon, refakatçi koltuğu bulunmaktadır.

Bünyemizdeki acil, 10 ameliyathane salonu, lokal müdahale salonları, 10 yataklı 2. basamak yoğun bakım ünitesi, 8 yataklı 1. basamak yoğun bakım ünitesi, 9 yataklı Koroner yoğun bakım ünitesi ve 24 saat Uzman Hekimlerin bulunduğu hastanemizde hastalarımız Ağustos 2004 yılından beri Hekim Seçme Özgürlüğü hakkını kullanmaktadır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, İzmir ili Buca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi RandevuBuca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Keser · 20 Kasım 2017

Hastahane Başhekiminin dikkatine; hastahanenizin en büyük eksiği, ameliyat plan,uygulama ve hasta yakınlarının bilgilendirilmesi. Sabah 7.30 da aç olarak gelin ve hazır olun denilen hasta ne zaman ameliyata alınacağını bilmeden akşam saatlerine kadar bekletilmekte, hasta ve hasta yakınları doktordan bilgi almak bir yana hemşireler dahi insan yerine koyup bilgi vermemetedir. Bir Yeşilyurt veya Bozyaka hastaneleri gibi bir bir ameliyat sistemi uygulanıp her aşama monitörden takip edilemezmi.

Erol Aral · 3 Ekim 2017

Hastanenizdeki göz doktoru *** hanım bugun giden hastasına sözle hakaret etmiştir şikayetciyiz... İnsanlara insan gibi müdahale etsin lütfen kimseye hakaret etmeye hakkı yok.

TC Ülkü Kavaklı Zıpkın · 26 Mayıs 2014

Hastaneniz kbb doktorlarından sayın ahmet murat uzun beyfendiye sonsuz teşekkür ediyorum. 2 yaşındaki oğlum yiğit emir in geniz etine bağlı horlama şikayeti vardı sayın doktorumuzun muayene ve yazdığı ilaçlar sayesinde o problemi aşmak üzereyiz böylesine kaliteli bir doktora oğlum muyene olduğu için çok şanslıyım. kendisine çalışma hayatında başarılar diliyorum Allah kendisinden razı olsun

Salitario Hombre · 24 Eylül 2013

24 saat Uzman Hekimlerin bulunduğu hastanemizde hastalarımız Ağustos 2004 yılından beri Hekim Seçme Özgürlüğü hakkını kullanmaktadır diyorsunuz ama doktor neredeki? Az evvel aradım uzman doktor yok aile hekimi varmış ayrıca telefona bakan operatörün uykusunu böldüğüm için cevap verecek takati bile yok.

TC Capulcu Melek Özdamar · 27 Ağustos 2013

Ne özel hastanesi be Sude hanımın anlattığına göre beyinde bir problem varmış, 22 tansiyonla hastamı taburcu edilir. Ben de ameliyat olmak için yattım bu hastanede beni de 22 tansiyonla taburcu ettiler. Bende çıktım başka hastanelerde sabaha kadar yatırıyolar. Bu hastane hastalara hiç deger vermiyor

Bilal Ekinci · 31 Mayıs 2013

Bucaya bir diş hastahanesi açılmasını istiyoruz.

Sude Gogen · 7 Mayıs 2012

cumartesi günü sabah saat 09:00'da 22 tansiyonla babamı acile kaldırdık. Ayrıca durmayan bir kusmada vardı. serum takıldı, ilaç verildi ama ne tansiyon ne de kusma durmuştu. Babamı taburcu edeceklerdi ki doktor olan dayımın oğlu sayesinde tansiyonu zorla tekrar ölçüldü ve 21,17 çıktı. yatışına karar verildi. Pazar günü akşam saat 17:30 a kadar kusma dursun diye iğne yapıldı ama nafile. personelden çarşaf istediğimde elime tutuşturup gitti. Pazartesi sabah nihayet doktor geldi, sorular sordu, ilaç verdi ve gitti. son anda doktordan babamın ne olduğunu zorla da olsa afaki olarak öğrendim. acilde çekilen tomografinin okunması acil olarak istedi ama bana 2 gün sonra çıkacağını söylediler. biz ailecek babamın kesin teşhisini merak içinde bekliyoruz. Bizler bu durumdayken personelden ve doktorlardan biraz daha ilgiyi haklı olarak bekliyoruz.

Murat Doğruoz · 17 Şubat 2012

Özel hastahaneden farkı yok.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 85 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC İzmir Buca Diyaliz Merkezi

500 metre uzaklıkta

Kozağaç Mah. 257/1 Sk No:5/A Buca

Buca Diyaliz Merkezi

720 metre uzaklıkta

Yenigün Mah. 265/8 Sk No:21/A-B

Can Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1 km. uzaklıkta

Menderes Mah. 108 Sk. No:16

TAPDİ Buca Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Koşuyolu Cad. 506 Sk. No:2 Şirinyer

Sevgi Polikliniği

1.4 km. uzaklıkta

353. Sok. No:66/A İşcievleri

Batıgöz Şirinyer Göz Sağlığı Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

337 Sokak No:4/A Şirinyer

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Yıldız Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:27/95