Bünyan Devlet Hastanesi

Bünyan Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bünyan Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kayseri
İlçe:Bünyan
Adres:Sağlık Mah. Şehit Yusuf Uğur Caddesi
Telefon:0 (352) 712-2188
38.85062835.857382

Kurum Hakkında

Bünyan Devlet Hastanesi 1960 yılında 25 yatağı ile hizmet vermeye başlamıştır. Yatak sayısını 1998 de 50 yatağa çıkarmış ve yeni binası ile hizmet vermeye başlamıştır. 2008 yılından itibaren uzman personel sayısındaki yetersizlik nedeniyle hastane yatak sayıları bakanlık oluru ile 30 yatağa düşürülmüştür. Hastanemizde genel cerrahi, dahiliye, çocuk hastalıkları, anestezi, kadın hastalıkları, doğum ve aile hekimi olmak üzere 6 uzman hekim, 3 diş tabibi, 6 pratisyen hekim, 1 diyetisyen, 2 psikolog, 18 hemşire, 15 ebe, 12 sağlık memuru, 6 röntgen teknisyeni, 7 laboratuar teknisyeni, 10 aTT, 5 anestezi teknisyeni ve diğer personelimizle birlikte 134 personelimiz bulunmaktadır.

Hastanemiz poliklinikleri her uzman hekime 1 oda ve her diş hekimine 1 diş muayene koltuğu şeklinde düzenlenmiştir. Hastanemizde hekim seçme hakkı vatandaşlarımıza duyurularak istedikleri hekimi seçme hizmeti verilmektedir. Polikliniklerimizin bekleme alanları vatandaşlarımızın sıkılmadan vakit geçirebilecekleri ve kendilerine sıranın ne zaman geleceği konusunda bilgilendirme ekranları kullanılmaktadır.

Hastanemiz diş ünitesi çalışmaları 3 adet diş hekimi tarfından yürütülmektedir. Diş ünitimizde kanal tedavi, dolgu, diş temizliği, protez uygulamaları yapılmaktadır.

Hastanemizde hali hazırda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı bulunmamaktadır. Tam donanımlı Kadın Doğum Servisimizde ebe arkadaşlarımız tarafından Norman Doğumlar yaptırılmaktadır.

Hastanemizde 6 adet birbirinden perdelerle ayrılmış yatağı bulunan 2 hasta odası bir acil müdahele ve monitörizasyon odası, 1 hasta muayene odası bulunmaktadır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Diş Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Bünyan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bünyan Devlet Hastanesi, Kayseri ili Bünyan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bünyan Devlet Hastanesi RandevuBünyan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bünyan Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bünyan Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bünyan Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bünyan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Rensa Diyaliz Merkezi

30.6 km. uzaklıkta

Yıldızevler Mah. Kocasinan Bulvarı No.338 Kocasinan

Özvatan Devlet Hastanesi

31.2 km. uzaklıkta

Yukarı Boğaziçi Mh. Özvatan

Medical Palace Hastanesi

31.6 km. uzaklıkta

Melikgazi Mah. Sevgi Sokak No:3

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği

32.7 km. uzaklıkta

Köşk Mah. Talas Bulvarı No:93

Melikgazi Hastanesi

32.8 km. uzaklıkta

Alparslan Mah. Gökçefidan Sokak No:6

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

32.9 km. uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

32.9 km. uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi