Özel Rensa Diyaliz Merkezi

Özel Rensa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Rensa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Kocasinan
Adres:Yıldızevler Mah. Kocasinan Bulvarı No.338 Kocasinan
Telefon:0 (352) 245-3080
38.74498935.530340

Kurum Hakkında

Kliniğimizde tıbbi hizmetin yanı sıra hem fiziksel hem de duygusal olarak hastalarımızı canlandırmak için sıcak ve samimi bir atmosfer sunuyoruz. Özel Rensa Diyaliz Merkezi 2008 yılında Diaverum tarafından açılmış ve 24 diyaliz istasyonu bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm istasyonlar TV ekranları ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Rensa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rensa Diyaliz Merkezi, Kayseri ili Kocasinan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Rensa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Rensa Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Rensa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rensa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Palace Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Melikgazi Mah. Sevgi Sokak No:3

Melikgazi Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Alparslan Mah. Gökçefidan Sokak No:6

Acıbadem Kayseri Hastanesi

4.1 km. uzaklıkta

Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A

Kayseri İbnisina Hastanesi

4.4 km. uzaklıkta

Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No:3

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

4.5 km. uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi

4.5 km. uzaklıkta

Talas Yolu Üzeri 38039