Burdur şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 4 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Burdur ilinde toplam 6 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Burdur yazısına tıklayabilirsiniz.

Burdur Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Burdur Devlet Hastanesi
★★★☆☆· / Burdur
320 yatak kapasiteli Burdur Devlet Hastanesi gerek uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosu gerekse de çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere mesai saati gözetmeksizin hizmetinizde olacaktır.
Bucak
Bucak Devlet Hastanesi
★★★★☆· Bucak / Burdur
Bucak Devlet Hastanesi olarak hastanemizin daha kaliteli ve çağdaş bir yapıya ulaşması için çalışırken, her geçen gün hayata geçirdiğimiz yeni projeler ile hastalarımıza daha iyi hizmet verme yolunda ilerliyoruz.
Gölhisar
Gölhisar Devlet Hastanesi
★★☆☆☆· Gölhisar / Burdur
İlçemiz Fatih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Gölhisar Devlet Hastanesi, 1994 yılında 40 yataklı olarak açılmıştır.
Yeşilova
Yeşilova Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Yeşilova / Burdur
Yeşilova ilçesindeki mevcut hastanenin yetersiz ve küçük olmasından dolayı ihtiyaca cevap veremesi üzerine Yeşilova Devlet Hastanesi yeni binası 2010 yılında hizmete açılmıştır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Metin Yalçın
Metin Yalçın · 29 Ekim 2017
Ameliyatım başarılı geçti ve taburcu oldum.. Hastaneye bizzat gelerek ziyaret eden ayrıca telefon ve diğer iletişim...