Burdur şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 4 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Burdur ilinde toplam 6 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Burdur yazısına tıklayabilirsiniz.

Burdur Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Burdur Devlet Hastanesi
★★★☆☆· / Burdur
320 yatak kapasiteli Burdur Devlet Hastanesi gerek uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosu gerekse de çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere mesai saati gözetmeksizin hizmetinizde olacaktır.
Bucak
Bucak Devlet Hastanesi
★★★★☆· Bucak / Burdur
Bucak Devlet Hastanesi uzman kadrosu ve takım ruhu ile; 5 Ameliyat salonu, 5 yataklı 1. basamak, 15 yataklı 2. basamak, 5 yataklı 3 basamak erişkin Yoğun Bakım ile 4 küvöz ve 2 transport küvözle Yeni doğan Yoğun Bakım ve 20 yataklı Diyaliz ünitesi ile hizmet vermektedir.
Gölhisar
Gölhisar Devlet Hastanesi
★★☆☆☆· Gölhisar / Burdur
Gölhisar Devlet Hastanesi 75 yatak kapasiteli olup yeni hizmet binamızda hizmet vermektedir. Hastanemiz Gölhisar, Çavdır, Altınyayla ve Çameli ilçeleri olmak üzere toplamda 60.000 nüfusa hitap etmektedir.
Yeşilova
Yeşilova Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Yeşilova / Burdur
Yeşilova ilçesindeki mevcut hastanenin yetersiz ve küçük olmasından dolayı ihtiyaca cevap veremesi üzerine Yeşilova Devlet Hastanesi yeni binası 2010 yılında hizmete açılmıştır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Metin Yalçın
Metin Yalçın · 29 Ekim 2017
Ameliyatım başarılı geçti ve taburcu oldum.. Hastaneye bizzat gelerek ziyaret eden ayrıca telefon ve diğer iletişim...