Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bursa Nilüfer ADSM
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:103/B
Telefon:0 (224) 452-3394
40.20764428.970998

Kurum Hakkında

Merkezimiz 8 Mayıs 2015'te 50 ünit kapasiteyle hizmete açılmıştır. 6 hasta yatağı, 1 engelli kliniği ve 2 ameliyathanesi ile ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak modern cihazlar ile sürekli yenilenmekte olup daha sağlıklı şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve sağlık alanındaki yenilikler konusunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli bilgilendirilmektedir.

Hastanemiz; 24 saat hizmet veren Klinikler, Genel Klinikler, Protez Kliniği, Periodontoloji Kliniği,, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği, Engelli Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermektedir. Hastanemizde toplam 50 Ünit bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuBursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Helin Parlak · 25 Mayıs 2019

Bence güzel hastane

Fatma Yanlamaz Karakaya · 16 Mart 2018

*** *** 2 kök dişime dolgu yaptı. 10 gün içinde 2 side düştü. Hatta 1 isini 5 yıldır kullandığım dolgu düştüğü için yaptırmıştım.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

450 metre uzaklıkta

Konak Mah. Beşevler Cd. No:76 Nilüfer

Bursa Hayat Tıp Merkezi

680 metre uzaklıkta

Yıldırım Cad. Konak Mah. No:152/B

Acıbadem Bursa Hastanesi

740 metre uzaklıkta

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sok. No:1

Bursa Anadolu Hastanesi

740 metre uzaklıkta

Beşevler Mh. Acar Sok. İzmir Yolu No:105

Pedmer Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Ataevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:220

Jimer Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Odunluk Mah. Mihraplı Cad. No:6