Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:103/B
Telefon:0 (224) 452-3394
Web Sitesi:niluferadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.20764428.970998

Kurum Hakkında

Merkezimiz 8 Mayıs 2015'te 50 ünit kapasiteyle hizmete açılmıştır. 6 hasta yatağı, 1 engelli kliniği ve 2 ameliyathanesi ile ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak modern cihazlar ile sürekli yenilenmekte olup daha sağlıklı şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve sağlık alanındaki yenilikler konusunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli bilgilendirilmektedir.

Hastanemiz; 24 saat hizmet veren Klinikler, Genel Klinikler, Protez Kliniği, Periodontoloji Kliniği,, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği, Engelli Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermektedir. Hastanemizde toplam 50 Ünit bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Helin Parlak
★★★★★
Bence güzel hastane..
Fatma Yanlamaz Karakaya
*** *** 2 kök dişime dolgu yaptı. 10 gün içinde 2 side düştü. Hatta 1 isini 5 yıldır kullandığım dolgu düştüğü için yaptırmıştım.

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.9 / 5

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 1.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
450 metre uzaklıkta
Konak Mah. Beşevler Cad. No:76 Nilüfer
Acıbadem Bursa Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sok. No:1
Bursa Anadolu Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Beşevler Mh. Acar Sok. İzmir Yolu No:105
Pedmer Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Ataevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:220
Jimer Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Odunluk Mah. Mihraplı Cad. No:6
Burtom Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Karaman Mah. Kültür Cad. Biçen Sok. No:10 Nilüfer