Özel Pedmer Tıp Merkezi

Özel Pedmer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Pedmer Tıp Merkezi
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Ataevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:220
Telefon:0 (224) 441-1717
Web Sitesi:www.pedmer.com.trHata Bildir
40.21364828.957345

Kurum Hakkında

2005 yılında çağdaş ve modern tıp uygulamalarını, etik değerler temel alarak sunma ve referans merkezi olma hedefi ile kurulduk. Zaman içinde ailemizi genişlettik, yenilendik. Geleceğimiz dediğimiz çocuklarımız bizim için önemli. İlk günkü heyecanımızla çocuklarımız için çalışıyoruz. Tamamlayıcı sigortalar, SGK ve tüm özel sağlık sigortaları geçerlidir. Kurumumuz haftasonu dahil sabah 08:00 – 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden beri mesleki etik değerleri kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile pekiştiren merkezimiz; "Her zaman daha iyiye" anlayışı ile hareket etmektedir. Hasta memnuniyeti odaklı çalışıp her zaman mükemmelliği hedefliyoruz. Çünkü hastalarımızın memnuniyeti bizim için vazgeçilmez bir değer.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Mikrobiyoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Pedmer Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pedmer Tıp Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erhun Onat Kaya
Paranızla rezil olma ihtimaliniz kısmetinize, o gün nöbetçi olan doktora göre değişiyor. Ayrıca herkesin çocuğuna antibiyotik lazım olabilir ayağına test kitliyorlar. Gereksiz istemler çok fazla size bir ticaretaneye gelen müşteriler gözüyle bakılıyor.
Nilgün Göztok
★★
1 hafta önce randevu aldım Dr. Ö. Hanım'dan 20 Haziran 2016 15:40'a fakat randevum oluşturulmamış, doktor hanım erken çıkacakmış, istersem bir de ben rica edecekmişim. Nasıl yani parasız mı hizmet veriyorsunuz? Rica ile muayene olacağız. Sizin yapmış olduğunuz hatayı ben niye çekiyorum? Sizi Bursa'nın bir ucundan tercih etmişken 6 aylık bebeğimle bu sıcakta geri çevrildim. Pedmer, çok güzel büyümüşsünüz, hizmet kaliteniz süper, attığınız maillerin mesajların altına lütfen gelmeden önce randevunuzu teyit ediniz yoksa siz bizim hiç umurumuzda olmazsınız, yeni bölümlerimizle hizmetinizdeyiz ama sadece mesaj ve maillerde. Tebrikler!
Ümmügülsüm Savaş Ertürk
★★★★★
Hastane güzel, personeli güleryüzlü, başka bir özel hastaneye gitmiştik suratlarıyla dövüyolardı insanı, tam randevu verdikleri saatte başladı muayene, pedegog Semra Hn. çok tatlı bir hanım, cana yakın ilgisinden çok memnun kaldık, işinin de ehli olduğu besbelli kendisine çok teşekkür ederim, arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.
Deniz Şengül
★★★
Artık 24 saat açık değiller kimse yanılmasın. Çocuğu olanlar aldanmasın devlet hastahanesine yönlendirilmek istemiyoruz eskisi gibi 24 saat uzman istiyoruz.
Hatice Korkmaz Özer
★★★★★
Hastane süper personel de aynı şekilde benim kuzucuklarımın doktoru burada Bursada oturanlara tavsiye edebilirim Dr. Hüseyin Zafer Çapaz

Özel Pedmer Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Pedmer Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pedmer Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:103/B
Acıbadem Bursa Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sok. No:1
Bursa Anadolu Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Beşevler Mh. Acar Sok. İzmir Yolu No:105
Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Konak Mah. Beşevler Cad. No:76 Nilüfer
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28
Medicabil Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No:1