Çal Devlet Hastanesi

Çal Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çal Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Denizli
İlçe:Çal
Adres:İsmailler mah. Sağlık cad. No:45
Telefon:0 (258) 751-2244
Web Sitesi:caldh.saglik.gov.trHata Bildir
38.08163829.392408

Kurum Hakkında

Daha önce Sağlık Grup Başkanlığı binasında Sağlık Merkezi olarak hizmetine devam etmekte olan hastanemiz 2001 yılında Çal Devlet Hastanesi bünyesine geçerek Sağlık Merkezi Personeli ile birlikte Çal Devlet Hastanesi binasına taşınmıştır. Hastanemiz Denizli Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2001 yılından itibaren Çal merkez, köy ve kasabaları ile Baklan, Bekilli ilçelerine en yakın hastane olması sebebiyle geniş bir nüfusa hizmet vermektedir. İlçemiz 32 yerleşime sahiptir. Bunlardan 23 adedi köy, 8 adedi de kasabadır.

2001 yılında 50 yataklı olarak hizmete açılan bina 2008 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından hastanemizde uzman doktor eksikliğinden dolayı hasta yatış oranının düşüklüğü sebebiyle diğer ilçe hastaneleri gibi yatak sayıları azaltılarak 33 yatağa düşürülmüştür. Halen 33 yataklı olan hastanemizde acile başvuran hastalarımızı gözlem amacıyla takip ettiğimiz 5 adet de acil müşahede yatağı bulunmaktadır. Hastanemiz 2010 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından 25 yatağa düşürülmüştür.

8 adet poliklinik odası, tıbbi atık deposu ve evsel atık deposu vardır. Tıbbi atıklar belediyemiz tarafından hastaneden alınıp imha edilmektedir. 1 ameliyathane, EKG, küvoz, kolonoskopi, gastroskopi, defiblatör, radyan ısıtıcı, monitör, laparoskobi, röntgen, labaratuvar otoanalizör ve hemogram cihazı hastanemizde mevcuttur.

Nitelikli Yatak: 1-2 yataklı, WC ve banyolu odalardır. Hastanemizde 2 adet nitelikli yatak bulunmaktadır.

Hastanemiz 2009 yılı kasım ayından itibaren evde bakım hizmetine başlamış olup vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Hastanemize ait bir evde bakım ambulansı, bir tam donanımlı ambulans bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çal Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çal Devlet Hastanesi, Denizli ili Çal ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çal Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çal Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çal Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Çal Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çal Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nobel Tıp Merkezi
28.2 km. uzaklıkta
Karahayıt Mah. 120. Sağlık Sokak No:5/1
Honaz Devlet Hastanesi
37.3 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. No:2
Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi
39.5 km. uzaklıkta
Yukarı Mah. Uşak Cad. No:127
Odak Hastanesi
42.1 km. uzaklıkta
Sümer Mah. İzmir Bulvarı No:18
Efort Ortopedi Tıp Merkezi
42.9 km. uzaklıkta
Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:24
Gözmer Göz Merkezi
42.9 km. uzaklıkta
Saraylar Mh. Doktorlar cad. No:19/1
Denizli Vizyongöz Hastanesi
43 km. uzaklıkta
Sırakapılar Mh. 495 Sok. No:7