Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Çankırı
İlçe:Merkez
Adres:Aksu mahallesi Hürriyet Cad. No:6
Telefon:0 (376) 213-0033
Web Sitesi:cankiriadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.60313533.605738

Kurum Hakkında

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 05 Haziran 2008 tarihi itibarıyla hem kurumsal, hem bilimsel, hem de hizmet alanında en iyiyi sunmak amacıyla kuruluş aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye başlamıştır. Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yapımı tamamlanan 35 ünitlik yeni binasında hizmet vermeye başladı. Bugünün gereksinimlerine uygun olarak hasta/hasta yakını ve çalışanların güvenliği ve sağlığı açısından geniş, modern ve rahat bir hizmet sunum alanına kavuşan Merkez, Sağlık Bakanlığı’nın ağız ve diş sağlığı hizmetleri için geliştirmiş olduğu tüm kalite, performans ve verimlilik standartlarına cevap verecek nitelikte.

Tüm cihazları, el aletleri ve donanımları ile mobilyasının yenilenerek çalışan ve hasta memnuniyeti yükseltilen merkez, modern çağın gereksinimlerine cevap verebilen ve standartlara uygun merkezi sterilizasyon sistemine sahip. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diş hekimliğinde önemli bir yere sahip olan protez hizmetlerinin kalitesi ve çalışanların sağlık açısından güvenliği için standartlara uygun protez laboratuarı ile hizmet veriyor.

Merkezimizde, koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği uygulamaları olarak, tedavi ve endodontik tedavi (ışınlı kompozit dolgular, amalgam dolgular, kanal tedavileri vs.), hareketli tam ve yarım damak protezler, sabit protezler (kaplama seramik kron- köprü), diş taşları temizliği, dişeti hastalıklarının tedavileri yapılabilmektedir. Bunun yanında özellikle çocuk dişlerinin çürüğe karşı korunması amacıyla başta fissur-sealent (dişteki çukurcukları örtme) olmak üzere gerekli tedavilere yapılmaktadır.

Merkezimiz; Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm Projesine uygun olarak hastanın hastanede istediği hekimini seçme hakkı ve tedaviyi teşhis ve planlama dâhil sonuna kadar aynı hekimle yürütme projesini (Muayenehane - Entegre Sistem) de uygulamaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çankırı şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.5 / 5

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi
820 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mh. Şehit Fatma Dönmez Sk. No:6
Karatekin Hastanesi
850 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. No:5
Çankırı Devlet Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Kırkevler Mah. Kastamonu Cad. No:236/1
Şabanözü Sami Baran Devlet Hastanesi
30.9 km. uzaklıkta
Yenimahalle Fahri Görgülü Cad. No:76
Ilgaz Devlet Hastanesi
36.3 km. uzaklıkta
Yukarı Mah. Nailibaba Cad. Sağlık Sok. No:53
Kurşunlu Devlet Hastanesi
37.6 km. uzaklıkta
Cömertler Mah. Hilal Sok. No:2
Orta Devlet Hastanesi
42.6 km. uzaklıkta
Cem Sultan Mah. Nevzat Ayaz Cad. No:10