Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Çankırı
İlçe:Merkez
Adres:Aksu mahallesi Hürriyet Caddesi No:16
Telefon:0 (376) 213-0033
40.60326533.605462

Kurum Hakkında

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 05 Haziran 2008 tarihi itibarıyla hem kurumsal, hem bilimsel, hem de hizmet alanında en iyiyi sunmak amacıyla kuruluş aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye başlamıştır. 20 Ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, bağımsız bir kurum olmanın en son adımı olarak tam otomasyon sistemi de uygulamaya koyularak, halen 16 Diş Hekimi, 8 Diş Protez Teknisyeni ile hizmete başlamıştır.

Merkezimizde, koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği uygulamaları olarak, tedavi ve endodontik tedavi (ışınlı kompozit dolgular, amalgam dolgular, kanal tedavileri vs.), hareketli tam ve yarım damak protezler, sabit protezler(kaplama seramik kron-köprü), diş taşları temizliği, dişeti hastalıklarının tedavileri yapılabilmektedir. Bunun yanında özellikle çocuk dişlerinin çürüğe karşı korunması amacıyla başta fissur-sealent (dişteki çukurcukları örtme) olmak üzere gerekli tedavilere başlanmıştır.

Merkezimiz aynı dönemde Sağlık Bakanlığı'nın "Sağlıkta Dönüşüm Projesine" uygun olarak hastanın hastanede istediği hekimini seçme hakkı ve tedaviyi teşhis ve planlama dahil sonuna kadar aynı hekimle yürütme projesini (Muayenehane-Entegre Sistem) de uygulamaktadır.

Bundan sonraki amacımız ise, fiziki imkanları ve tedavi kalitesini arttırmak hususunda gerçekleştireceğimiz çalışmaların yanında, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, hastalarımızı daha başarılı ve güncel tedavi metodları ile tedavi etmektir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çankırı şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuÇankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi

850 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mh. Şehit Fatma Dönmez Sk. No:6

Karatekin Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. No:5

Çankırı Devlet Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Kırkevler Mah. Kastamonu Caddesi

Şabanözü Sami Baran Devlet Hastanesi

30.9 km. uzaklıkta

Yenimahalle Fahri Görgülü Cad. No:76

Ilgaz Devlet Hastanesi

36.3 km. uzaklıkta

Yukarı Mah. Nailibaba Cad. Sağlık Sok. No:2

Kurşunlu İlçe Hastanesi

38.7 km. uzaklıkta

Kale Mahallesi Hastane Caddesi No:64/A

Orta Devlet Hastanesi

42.6 km. uzaklıkta

Cem Sultan Mah. Nevzat Ayaz Cad. No:10