Ilgaz Devlet Hastanesi

Ilgaz Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ilgaz Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çankırı
İlçe:Ilgaz
Adres:Yukarı Mah. Nailibaba Cad. Sağlık Sok. No:2
Telefon:0 (376) 416-1015
40.93010833.622347

Kurum Hakkında

Ilgaz Devlet Hastanesi 1950 yılında sağlık merkezi olarak hizmete girmiş olup, 1974 yılında hastaneye çevrilmiştir. 1980 yılında ise ana binanın ikinci katı yapılarak yataklı servis olarak günümüze kadar hizmet vermiştir. 2001 yılında inşaatına başlanan ek bina ise 15-12-2007 tarihinde hizmete girmiş olup, 27-11-2008 tarihinde kesin kabulü yapılmıştır.

A Blok birinci katı idari hizmetler, ikinci katı yataklı servis; Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Aile Hekimliği Servisi ve Doğum Salonu, zemin katı ise Arşiv ve Depo hizmetleri için kullanılmaktadır. A Blok ile B Blok tüp geçitle birleşmektedir.

B Blok birinci katı Acil Servis ve Ameliyathane hizmetleri, ikinci katı Poliklinik, Laboratuar, Röntgen hizmetleri, Diş Tedavi ve Protez Merkezi, Hasta Hakları Birimi, Bebek Bakım ve Emzirme Odası üçüncü katı ise Eczane hizmetleri için planlandığı şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca B blok zemin katı Yemekhane, Morg, Atık Depoları (evsel, tıbbi) ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz B Blok 2. katında 2 ünit 2 diş hekimi ile hizmet veren Diş Polikliniği; 2009 yılı Mart ayı itibari ile alt yapı çalışmaları başlatılarak 4 ünit 4 diş hekimi 1 Protez laboratuvarı hizmete girmiş olup, ilgili makamın 22-01-2010 tarihli olurları ile Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak çalışmalara devam edilmesi uygun görülmüştür.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Ilgaz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ilgaz Devlet Hastanesi, Çankırı ili Ilgaz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ilgaz Devlet Hastanesi RandevuIlgaz Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ilgaz Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ilgaz Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ilgaz Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ilgaz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kurşunlu İlçe Hastanesi

32.1 km. uzaklıkta

Kale Mahallesi Hastane Caddesi No:64/A

Çankırı Devlet Hastanesi

33.9 km. uzaklıkta

Kırkevler Mah. Kastamonu Caddesi

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

36.3 km. uzaklıkta

Aksu mahallesi Hürriyet Caddesi No:16

Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi

36.6 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mh. Şehit Fatma Dönmez Sk. No:6

Karatekin Hastanesi

36.6 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. No:5

Tosya Devlet Hastanesi

36.7 km. uzaklıkta

Dilküşah Mah. Kastamonu Cd. No:2

Araç Devlet Hastanesi

42.7 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Hastane Cad. No:56