Çankırı şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 8 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Çankırı ilinde toplam 11 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Çankırı yazısına tıklayabilirsiniz.

Çankırı Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Çankırı Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Çankırı
Çankırı Devlet Hastanesi 250 yataklı servis ve diğer hizmetlerimiz Kırkevler Mahallesinde bulunan iki binamızda hizmet vermektedir.
Atkaracalar
Atkaracalar İlçe Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Atkaracalar / Çankırı
2003 yılında 10 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Atkaracalar Devlet Hastanesi ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır
Çerkeş
Çerkeş Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Çerkeş / Çankırı
2002 yılında 30 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Çerkeş Devlet Hastanesi, yaklaşık 15000 nüfusa sahip ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
Ilgaz
Ilgaz Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Ilgaz / Çankırı
Ilgaz Devlet Hastanesi 1974 yılında hastaneye çevrilmiş, 1980 yılında ise ana binanın ikinci katı yapılarak yataklı servis olarak günümüze kadar hizmet vermiştir. 2001 yılında inşaatına başlanan ek bina ise 15-12-2007 tarihinde hizmete girmiştir.
Kızılırmak
Kızılırmak İlçe Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Kızılırmak / Çankırı
Kızılırmak Devlet Hastanesi 15 yatak kapasitesine sahip olup acil gözlem yatak kapasitesi ise üç adettir. Kızılırmak İlçe Devlet Hastanesi ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
Kurşunlu
Kurşunlu Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Kurşunlu / Çankırı
Kurşunlu Devlet Hastanemiz yeni binasına 2017 Aralık ayında taşındığından bu yana sürekli kendini yenileyen, gerek tıbbi cihaz gerekse uzman personeliyle hizmet sunan sağlık kurumu olmuştur.
Orta
Orta Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Orta / Çankırı
1964 yılında Sağlık Merkezi olarak kurulan Orta Devlet Hastanesi Entegre İlçe Hastanesi olarak Cem Sultan Mahallesinde hizmet vermektedir.
Şabanözü
Şabanözü Sami Baran Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Şabanözü / Çankırı
Dr. Sami Baran İlçe Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu (112), Aile Sağlığı Birimi, Gümerdiğin Mahallesi-Gürpınar Mahallesi ve Mart Köyü Sağlık Evleri ile hizmet vermektedir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Server Collu
Server Collu · 18 Ocak 2022
Devletimizin ilçemize kazandırdığı devlet hastanesinin fizik bölümünde hasta refakatçisi olarak şu an eşimle birlik...
Mustafa Altındirek
Mustafa Altındirek · 23 Mayıs 2014
Kurşunlu devlet hastanemizde diş röntgen cihazı aylardır bozuk durumda olup halen yapılamamıştır bu konuda kurşunlu...