Çerkeş Devlet Hastanesi

Çerkeş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çerkeş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çankırı
İlçe:Çerkeş
Adres:Cumhuriyet Mahallesi Reis İsmail Yenigün Caddesi No:16
Telefon:0 (376) 766-1024
40.81875432.899745

Kurum Hakkında

2002 yılında 30 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Çerkeş Devlet Hastanesi, yaklaşık 15000 nüfusa sahip ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

İlçemiz Çankırı iline bağlı E-80 (D-100) devlet karayolu üzerinde, Batı Karadeniz bölgesinin güneyinde yer alır. Çankırı ve Ankara’ya 120 km, Karabük iline ise 80 km uzaklıktadır.

Hastanemizde 1 Aile Hekimliği Uzmanı, 1 Dahiliye Uzmanı, 3 pratisyen ve 2 Diş Tabibi, 14 Sağlık Memuru, 4 Hemşire, 3 Ebe, 7 Laborant, 2 Anestezi Teknikeri, 5 Acil Tıp Teknisyeni, 2 Röntgen Teknikeri ve 2 Tıbbi Sekreter ve 12 yardımcı hizmetler olmak üzere toplam 57 personelle hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çerkeş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çerkeş Devlet Hastanesi, Çankırı ili Çerkeş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çerkeş Devlet Hastanesi RandevuÇerkeş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çerkeş Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çerkeş Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çerkeş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çerkeş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atkaracalar Devlet Hastanesi

15 km. uzaklıkta

Gazibey Mah. Nevzat Ayaz Bulvarı No:52

Orta Devlet Hastanesi

27.3 km. uzaklıkta

Cem Sultan Mah. Nevzat Ayaz Cad. No:10

Kurşunlu İlçe Hastanesi

30.5 km. uzaklıkta

Kale Mahallesi Hastane Caddesi No:64/A

Kızılcahamam Devlet Hastanesi

43.9 km. uzaklıkta

Akçay Mah. Sırtyol Sok. No:2

Denticity Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

48 km. uzaklıkta

Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü)

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

48.1 km. uzaklıkta

Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2