Kurşunlu Devlet Hastanesi

Kurşunlu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kurşunlu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çankırı
İlçe:Kurşunlu
Adres:Cömertler Mah. Hilal Sok. No:2
Telefon:0 (376) 465-1016
Web Sitesi:kursunludh.saglik.gov.trHata Bildir
40.83928633.284901

Kurum Hakkında

İnsan sağlığı açısından çok önemli yeri olan hastanelerimiz, işinin ehli uzman kişilerin elinde çok daha başarılı olmakta, çok daha fazla vatandaşımızı sağlığına kavuşturmaktadır. Kurşunlu Devlet Hastanemiz de 2015 yılında inşaatına başlanan yeni binasına 2017 Aralık ayında taşındığından bu yana sürekli kendini yenileyen, gerek tıbbi cihaz gerekse uzman personeliyle hizmet sunan sağlık kurumu olmuştur. 20 yatak kapasitesine sahip, ilçeye ve komşu ilçelere de hizmet veren bir hastanedir. Bünyesinde Diyaliz Ünitesi barındırması nedeniyle farklılığını hissettirmektedir. Hasta odalarımız 2'şer kişilik olup, televizyon, dijital uydu sistemi, dolap, banyo ve tuvalet mevcuttur. Tüm yataklı servis katlarında hasta konsültasyon odası, gündüz odaları ve bu odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Tüm yataklı servislerimizde tansiyon aleti, merkezi oksijen-vakum ve çağrı sistemi mevcuttur.

20 yatak kapasiteli Kurşunlu İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon ünitesi kurulması yönünde başlatılan çalışmalar neticesinde personel, fiziksel alan, gerekli malzeme ve teçhizat şartları sağlanmış olup, 10.08.2020 tarihi itibariyle hizmet sunumuna başlanmıştır.

Poliklinikler
  • Dahiliye
  • Aile Hekimliği
  • Ağız ve Diş Hastalıkları
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi

Kurşunlu Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kurşunlu Devlet Hastanesi, Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kurşunlu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Server Collu
★★★★★
Devletimizin ilçemize kazandırdığı devlet hastanesinin fizik bölümünde hasta refakatçisi olarak şu an eşimle birlikte kalmaktayız. Fizik tedavi uzman doktor Ayhan Esmer gerçekten çok mükemmel işini ve hastasını canı gönülden ilgilenen takdire şayan mütevazi bir hekim. İstanbuldan geldik buraya oralarda bile böyle ilgi alaka yok. Tüm hastane huzmeli ve özellikle hemşehrilere ve doktorumuz Ayhan Esmer beyefendiye teşekkür ederiz.
Mustafa Altındirek
Kurşunlu devlet hastanemizde diş röntgen cihazı aylardır bozuk durumda olup halen yapılamamıştır bu konuda kurşunlu halkı madur bulunmaktadır. Diş röntgeni çekilemediği için bizleri Çankırıya Ankaraya gitmemizi söylüyor diş doktoru. Peki söylermisiniz o diş doktoru ne işe yarıyor cihaz olmadan :)

Kurşunlu Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Kurşunlu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kurşunlu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atkaracalar İlçe Devlet Hastanesi
17.8 km. uzaklıkta
Gazibey Mah. Nevzat Ayaz Bulvarı No:52
Orta Devlet Hastanesi
28.3 km. uzaklıkta
Cem Sultan Mah. Nevzat Ayaz Cad. No:10
Ilgaz Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Yukarı Mah. Nailibaba Cad. Sağlık Sok. No:53
Çerkeş Devlet Hastanesi
32.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Reis İsmail Yenigün Cad. No:16
Çankırı Devlet Hastanesi
36.1 km. uzaklıkta
Kırkevler Mah. Kastamonu Cad. No:236/1
Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
37.6 km. uzaklıkta
Aksu mahallesi Hürriyet Cad. No:6