Kurşunlu İlçe Hastanesi

Kurşunlu İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Kurşunlu İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çankırı
İlçe:Kurşunlu
Adres:Kale Mahallesi Hastane Caddesi No:64/A
Telefon:0 (376) 465-1016
Web Sitesi:www.kursunluih.gov.trHata Bildir
40.83451933.261670

Kurum Hakkında

Kurşunlu İlçe Hastanesi şehir merkezinde 6724 m² arsa içinde 4870 m² kapalı alanı olan E1 kategorisi 20 yatak kapasitesine sahip, ilçeye ve komşu ilçelere de hizmet veren bir hastanedir. Bünyesinde Diyaliz Ünitesi barındırması nedeniyle farklılığını hissettirmektedir.

Hasta odalarımız 2'şer kişilik olup, televizyon, dijital uydu sistemi, dolap, banyo ve tuvalet mevcuttur. Tüm yataklı servis katlarında hasta konsültasyon odası, gündüz odaları ve bu odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Tüm yataklı servislerimizde tansiyon aleti, merkezi oksijen-vakum ve çağrı sistemi mevcuttur.

* Hastanemizin çevre düzenlemesi yapılmış olup araç trafiği ve ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Yönlendirme hizmetleri mevcut ve ulaşılabilir durumdadır.

* Hastanemizde acil polikliniği, aile hekimi polikliniği, diş polikliniği, genel poliklinik yanında ameliyathane, diyaliz, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi de mevcuttur.

* Hastanemizde sosyal birimler olarak danışma, halkla ilişkiler, bekleme salonu, konferans ve eğitim salonu, mescit, bebek emzirme, bakım odası, tutuklu müşahede odası, sterilizasyon odası mevcuttur.

* Hastanemizde Eczane, morg, mutfak, yemekhane, ilaç deposu, normal depo, ambar, arşiv odası da bulunmaktadır.

* Hastanemizde tüm işlemler bilgisayar ortamında yapılmaktadır.

* Hastanemizde 3 adet tam otomatik asansör mevcut olup bunun 1 tanesi hasta taşıma asansörü (sedye ve taşıma işlemleri için yeterli büyüklüğe sahip), 1 tanesi insan taşıma asansörü ve 1 asansörümüz ise yemekhane ve mutfak arasında hizmet vermektedir.

* Hastanemizde engelliler için gerekli şartlar sağlanmış, anons sistemi devreye girmiştir.

* Hastanemiz mutfağı modern teknoloji ile kurulmuş ergonomik hijyen şartlarına tam uyumludur. Yemekhanemiz tüm personele aynı mekanda hizmet sunumunu gerçekleştirmektedir.

* Hastanemizde 2 adet tam donanımlı 112 acil hizmetler için ambulanslarımız mevcuttur.

* Hastanemizde yıllık ortalama 34944 poliklinik yapılmaktadır.

Rekabet koşullarına uyum sağlayan, hızla değişen teknolojiyi yakalayan, etkin olarak kullanıma sunan, çalışanlarını mutlu edebilme adına projeler üreten hizmet talep edene etkin sağlık hizmeti sunabilen bir hastane hedefimizdir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kurşunlu İlçe Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kurşunlu İlçe Hastanesi, Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kurşunlu İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Altındirek
kurşunlu devlet hastanemizde diş röntgen cihazı aylardır bozuk durumda olup halen yapılamamıştır bu konuda kurşunlu halkı madur bulunmaktadır. diş röntgeni çekilemediği için bizleri çankırıya ankaraya gitmemizi söylüyor diş doktoru peki söylermisiniz o diş doktoru ne işe yarıyor cihaz olmadan :)

Kurşunlu İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Kurşunlu İlçe Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kurşunlu İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atkaracalar Devlet Hastanesi
15.8 km. uzaklıkta
Gazibey Mah. Nevzat Ayaz Bulvarı No:52
Orta Devlet Hastanesi
26.8 km. uzaklıkta
Cem Sultan Mah. Nevzat Ayaz Cad. No:10
Çerkeş Devlet Hastanesi
30.5 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mahallesi Reis İsmail Yenigün Caddesi No:16
Ilgaz Devlet Hastanesi
32.1 km. uzaklıkta
Yukarı Mah. Nailibaba Cad. Sağlık Sok. No:2
Çankırı Devlet Hastanesi
37.3 km. uzaklıkta
Kırkevler Mah. Kastamonu Caddesi
Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
38.7 km. uzaklıkta
Aksu mahallesi Hürriyet Caddesi No:16
Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi
39.5 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mh. Şehit Fatma Dönmez Sk. No:6