Kızılcahamam Devlet Hastanesi

Kızılcahamam Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kızılcahamam Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Kızılcahamam
Adres:Akçay Mah. Sırtyol Sok. No:2
Telefon:0 (312) 736-1008
40.47137332.650268

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1967 yılında Ahmet Öztekin tarafından yaptırılarak Sağlık Bakanlığı’na hibe edilmiş olup, aynı sene hizmete sunulmuştur. 18.12.2003 tarihinde ek bina mevcut binaya eklenerek, hastanemiz 55 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Toplam 6161 metre kare kapalı alana sahip 9941 metrekare açık alan mevcuttur.

Hastanemiz 2 İç Hastalıkları Uzmanı, 1 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 Kardiyoloji Uzmanı, 1 Göz Hastalıkları Uzmanı (geçici görev), 1 Fizik Tedavi Uzmanı, 1 Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, 1 Üroloji Uzmanı, 1 Ortopedi ve travmatoloji Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 Diş tabibi olmak üzere 13 Uzman hekim ve 6 Tabip ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2 masalı ameliyathane, endoskopik ve laparoskopik cihazı, fako cihazı, 5 cihazlı diyaliz ünitesi, 20 yataklı FTR servisi, 4 adet tedavi amaçlı termal havuz ve tedavi üniteleri, 2 diş ünitesi, röntgen çekim cihazı, ultrasonografi, kemik dansitometri cihazı, mamografi cihazı, bilgisayarlı tomografi cihazı ve Biyokimya, Hemogram testleri yapılmaktadır.

112 Acil Sağlık Hizmetlerinde 1 tane Sağlık Müdürlüğüne bağlı B tipi ambulansla hastanemizde hizmet vermektedir.

20 yataklı Fizik Tedavi Rehabilitasyon servisimiz Kızılcahamam dışında Çamlıdere, Çerkeş Kurşunlu gibi ilçelerden ağırlıklı olmak üzere Tüm Türkiye’den hasta almakta olup rehabilitasyon hizmetleri için 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı, 2 Fizyoterapist hizmet vermekte, ortalama yatış için randevu süresi 3 aydır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri

Kızılcahamam Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kızılcahamam Devlet Hastanesi, Ankara ili Kızılcahamam ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kızılcahamam Devlet Hastanesi RandevuKızılcahamam Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kızılcahamam Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kızılcahamam Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kızılcahamam Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Betemar Kazan Diyaliz Merkezi

27.7 km. uzaklıkta

Ankara Caddesi No:229 A-B

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi

30 km. uzaklıkta

Atatürk Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:10

Boylam Psikiyatri Hastanesi

39.2 km. uzaklıkta

Anadolu (TEM) Otoyolu Akıncı Gişeleri Yanı

Orta Devlet Hastanesi

41.7 km. uzaklıkta

Cem Sultan Mah. Nevzat Ayaz Cad. No:10

Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi

42.1 km. uzaklıkta

Ankara Bulvarı No:54 Çubuk

Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi

42.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Ankara Blv. No:82

Devapark Tıp Merkezi

43.2 km. uzaklıkta

Yıldırım Beyazıt Mah. Ankara Bulvarı No:137