Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi
Kurum Adı:Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Kazan
Adres:Anadolu (TEM) Otoyolu Akıncı Gişeleri Yanı
Telefon:0 (312) 812-0012
Web Sitesi:www.boylampsikiyatri.comHata Bildir
40.12053032.602179

Kurum Hakkında

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi, ruhsal hastalıkların yanı sıra alkol ve diğer madde bağımlılıklarının tanı ve tedavisi konusunda uzmanlaşmış, 51 yataklı özel bir hastanedir. Hastanemizde şizofreni, bipolar bozukluk (manik depresyon), depresyon, panik bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, travma sonrası stres bozukluğu, somatoform bozukluklar, dissosiyatif bozukluklar, Alzheimer ve diğer tür demanslar, alkolizm ve diğer madde bağımlılıkları, internet ve kumar bağımlılığı, uyku bozuklukları, anoreksiya ve bulimiya gibi yeme bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları ve başta sınırda (borderline) kişilik bozukluğu olmak üzere kişilik bozuklukları tedavi edilmektedir.

Hastanemizin başlıca özelliği psikoterapi ağırlıklı bir yaklaşım içinde olmasıdır. Psikoterapi almaya hazır duruma gelen her hasta, yattığı sürece her gün, sertifikalı terapistler olan psikiyatrist ya da psikologlardan terapi almaktadır. Bireysel ve grup psikoterapilerinin yanında, gereken hastalara toplumsal beceri eğitimlerinin yanı sıra ilaç tedavisi (psikofarmakoterapi), elektrokonvülsif terapi (EKT), maddeden arındırma (detoksifikasyon) tedavisi, davranışçı etkinleştirme terapisi ve diğer davranışçı terapi yöntemleri uygulanmaktadır. Hastanenin kendi yayını olan çok sayıda psikiyatri ve bibliyoterapi kitabı bulunmaktadır. Terapi sürecinde, büyük ölçüde bu kitaplardan da yararlanılmaktadır.

Hastanemizde yedi gün, yirmi dört saat acil psikiyatri hizmeti verilmesinin yanı sıra yine yedi gün, yirmi dört saat, hastanenin kendi ambulansıyla, bir doktor ve sağlık görevlisi eşliğinde ambulans hizmeti verilmekte; acil durumlarda hastalar hastaneye ambulansla getirilmektedir.

Hastanemiz, Ankara-İstanbul Anadolu (TEM) Otoyolu'nun üzerinde, kendi yerleşkesinde konumlanmıştır. Ankara, Bilkent'e yarım saat, Kavaklıdere'ye 45 dakika uzaklıktadır. Ankara, Esenboğa Havaalanı'na, çevre yolundan yarım saat, İstanbul, Ataşehir'e TEM Otoyolu'ndan yaklaşık üç saat uzaklıktadır. Ankara dİşİndan ya da yurtdışından gelen hastalar, istenirse, havaalanından karşılanmaktadır. Hastanemiz, kentin karmaşasından uzak, ancak kentin eteğinde, huzur dolu bir ortamda, ruh sağlığı tanı, tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri sunmaktadır.

Hasta başına yaklaşık 90 m2 kapalı, 500 m2 açık alanı ile dünya standartlarında, Türkiye'nin en büyük özel psikiyatri hastanesi... 49 hasta yatağı, 2 yoğun bakım yatağı, 2 gözlem yatağı ve bir uyku laboratuvarı yatağı ile yedi gün, yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi, Ankara ili Kazan ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kahramankazan Devlet Hastanesi
11.3 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:10
Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği
13.9 km. uzaklıkta
29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7
Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi
14 km. uzaklıkta
29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7
Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
14.6 km. uzaklıkta
Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
15.4 km. uzaklıkta
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı
Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan
16.4 km. uzaklıkta
Ahi Evran Mah. Ayaş Cad. No: 47/B
Ortadoğu ASG Tıp Merkezi
16.5 km. uzaklıkta
Eryaman Mah. 282. Sok. No:4/B Eryaman