Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7
Telefon:0 (312) 277-1485
Web Sitesi:ankara.baskenthastaneleri.comHata Bildir
40.00642832.533336

Kurum Hakkında

Merkezimiz 20 makine kapasite ile hizmet verirken, diyaliz hastalarımız işlem boyunca uzman hekim ve hemşireler tarafından gözlem altında tutulmaktadır. Hepatit B (HBV+) ve Hepatit C (HCV+) hastalığı taşıyan diyaliz hastalarımıza ayrı bir odada ayrı cihazlarla tedavi ekibi sunulmaktadır.

Standart hemodiyaliz sırasında konsantre hemodiyaliz çözeltilerinin seyreltilmesinde diyaliz makinesini doğrudan besleyen saf su (Reverse Osmos Su) kullanılmaktadır. Asetatlı hemodiyalizin yanı sıra akut hastalıkları olan diyabetik, kardiyovasküler problemli ağır hastalarda bikarbonatlı hemodiyaliz yapılmaktadır.

Hemodiyaliz hastalarının sağlıklarını sürdürmelerinde hayati rol oynayan diyet ve sıvı önerilerine uyum aşamasında diyetisyenlerimiz görev almaktadır. Diyetisyenlerimiz; “diyet kişiye özeldir” ilkesinden yola çıkarak, her hastanın yaşı, kan değerleri, kilosu, eşlik eden hastalıkları doğrultusunda titizlikle çalışmaktadırlar. Sosyal Hizmet Uzmanımız tarafından; hastalığın ve diyaliz işleminin yarattığı stresi azaltıp, tedavinin başarısını artırmak ve hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için, psikolojik çalışmaların yanı sıra sosyal içerikli çalışmalar yürütülmektedir.

Hemodiyaliz merkezimizde "re-use" yapılmamaktadır.

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği
10 metre uzaklıkta
29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
5.2 km. uzaklıkta
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı
Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan
5.4 km. uzaklıkta
Ahi Evran Mah. Ayaş Cad. No: 47/B
Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
5.5 km. uzaklıkta
İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3
Başak Tıp Merkezi
5.6 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B
Sincan Tıp Merkezi
5.8 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34
Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
5.9 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. Derya Sok. No:4