Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 25 adet Diyaliz Merkezi listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 232 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ankara yazısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Diyaliz Merkezleri Listesi

Altındağ
Özel Bahar Diyaliz Merkezi İskitler
Diyaliz Merkezi · Altındağ / Ankara
Özel Bahar Diyaliz Merkezi İskitler şubesi 2008 yılından itibaren Ankara İskitlerde hizmet vermektedir. Merkezimizde B.Braun marka 26 adet hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır.
Çankaya
Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Çankaya / Ankara
Ankara'nın Bahçelievler semtinde bulunan Koç Diyaliz Merkezi kendi müstakil binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 4 kat diyaliz salonu bulunmaktadır.
Özel Ankara Balgat Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Ankara Balgat Diyaliz Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup uzman kadrosu ve 46+1 adet diyaliz cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Betemar Cebeci Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Çankaya / Ankara
1991 yılından itibaren diyaliz hizmeti veren Özel Betemar Cebeci Diyaliz Merkezi olarak tecrübeli kadrolarımız ile tüm şubelerimizle en iyi hizmeti veriyoruz.
Özel Bali Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Çankaya / Ankara
Bali Diyaliz Merkezi; Başkentin merkezinde, her bölgeye ulaşımı kolay olan Tandoğan – Mebusevlerinde hizmet vermektedir.
Özel Nefrogrup Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Nefrogrup Diyaliz Merkezinde 50+1 cihaz kapasitesiyle hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.
Özel Bahar Diyaliz Merkezi Çankaya
Diyaliz Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Bahar Diyaliz Merkezi Çankaya şubesi 1996 yılından itibaren Ankara Çankayada hizmet vermektedir. Merkezimizde B.Braun marka 21 adet ve 18 Gambro hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır.
Çubuk
Özel Dalmed Çubuk Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Çubuk / Ankara
Merkezimiz Çubuk‘ta 2007 yılından bu yana 6 yıldır hizmet veren ve alanında deneyimli kadromuz ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Etimesgut
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Etimesgut / Ankara
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi olarak amacımız hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla dünya standartlarında hizmet sunmaktır.
Özel Eylül Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Etimesgut / Ankara
Bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Eylül Diyaliz'de gözünüz arkada kalmayacak.
Keçiören
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Keçiören / Ankara
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 50 cihaz ve yatak kapasitesi ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti verilmektedir.
Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Keçiören / Ankara
2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.
Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Keçiören / Ankara
Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 yılında faaliyete geçmiştir. 16 kişilik eğitimli kadrosuyla ve en son teknolojik ürünlerle sağlık hizmeti sunmaktayız.
Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Keçiören / Ankara
Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezimiz, en son teknoloji ile donatılmıştır. Etlik merkezde bulunan ünitemiz haftada altı gün, günde üç seans kesintisiz diyaliz hizmeti sunmaktadır.
Mamak
Özel Meltem Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Mamak / Ankara
Özel Meltem Diyaliz Merkezi 2003 yılında Kronik Böbrek Yetmezliği nedeniyle diyaliz tedavisi görmesi gereken hastalar için kurulmuştur.
Özel RFM Batı Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Mamak / Ankara
Özel RFM Batı Diyaliz Merkezi Etimesgut bölgesinde 2020 yılının Şubat ayında hizmete girmiştir.
Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Mamak / Ankara
Özel RFM Mamak Diyaliz Merkezi Çankaya, Mamak, Gülveren, Cebeci, Siteler, Elmadağ vb. bölgelerin kolay ulaşabilecekleri bir lokasyondadır.
Polatlı
Özel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Polatlı / Ankara
Polatlı’nın ilk ve tek özel diyaliz merkezi olan Hayat Diyaliz Merkezi açıldığı ilk günden itibaren kaliteyi, güler yüzlü hizmeti misyon edinmiştir.
Sincan
Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Sincan / Ankara
Özel Anadolu diyaliz Merkezi Sincan - Ankara'da 27.11.2002 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamış olup, 25 +1 cihaz ile çalışmaya devam etmektedir.
Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Sincan / Ankara
Merkezimiz 20 makine kapasite ile hizmet verirken, diyaliz hastalarımız işlem boyunca uzman hekim ve hemşireler tarafından gözlem altında tutulmaktadır.
Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Sincan / Ankara
Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan Sincan Koç Diyaliz Merkezi kendi yeni müstakil binasında hizmet vermektedir.

Toplam 2 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler