Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Bağlarbaşı mh. Gelendost sk. No:4
Telefon:0 (312) 338-0000
39.99209432.876850

Kurum Hakkında

Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 yılında faaliyete geçmiştir.

2 Hekim, 5 Hemşire, Diyetisyen, Teknisyen, diğer yardımcı sağlık personeli ve idari personel dahil olmak üzere toplam 16 kişilik eğitimli kadrosuyla ve en son teknolojik ürünlerle sağlık hizmeti sunmaktayız. Ekip olarak amacımız hastalarımızın yaşam kalitesini ve süresini arttırmaktır. Bu amaçtan yola çıkarak merkezimiz her geçen gün kendini yenileyerek hizmete devam etmektedir.

Hastalarımıza kaliteli tedaviyi uygulamak amacıyla tedavi sırasında kullanılan tüm malzemeler uzman kadromuz tarafından özenle seçilmektedir. Ayrıca diyaliz seansı esnasında hastalarımızın beslenme ile ilgili konuları danışabilecekleri diyetisyenimiz bulunmaktadır. Her seans, diyetisyenimizin de kontrolünde hastalarımıza yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır.

Bütün kamu sağlık kuruluşları ve sosyal güvenlik kurumu (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) ile anlaşmamız mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ümmügülsüm Yıldırım · 19 Ağustos 2018

Bir ay boyunca diyalizimi oldum çok memnun kaldım bütün Nefrotek Diyaliz Merkezi çalışanlarından ekibinden herkeze tavsiye ediyorum çok teşekkür ederim herşey için Allahımm sizden razı olsun...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

150 metre uzaklıkta

Bursa Cd. No:20 Keçiören

Fatih Polikliniği

940 metre uzaklıkta

Fatih Cd. 150/A

Hayat Cerrahi Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Fatih Cad. No:135

Keçiören Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Anavatan Caddesi No. 20

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2

Dünyagöz Hastanesi Keçiören

1.5 km. uzaklıkta

Güçlükaya mah. Kızlarpınarı cad. No:7