Özel Fatih Polikliniği

Özel Fatih Polikliniği
Kurum Adı:Özel Fatih Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Yakacık Mah. Fatih Cad. No:150/A
Telefon:0 (312) 360-2020
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.98920832.866423

Kurum Hakkında

Özel Fatih Polikliniği, Ankara ili Keçiören ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Özel Fatih Polikliniği iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (312) 360-2020 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Emine Tat
★★★★★
10 yıl önce oğlumu sünnet ettirdim şimdide torunumu sünnet etirdim aynı doktorlarla çalışması bizi çok sevindirdi şahane bir kurum iyki sizinle tanışmışız.
Buket Saygın
★★★★★
Yorumları okuduğumda korktum biraz tedirgin gittim 4 aylık bebeğimi sünnet yaptırdım ama çok memnun kaldım çalışanlarından 4 sünnet daha vardı aynı anda hemşire hanım ve doktor bey herkez ile birebir ilgilendiler çok teşekkür ediyorum ilgilerine ve güler yüzlü olmalarına teşekkür ediyorum
Salih Cebeci
Yukarıdaki görüşler son derece insaflı ben çocuğumu burada sünnet ettirdim, bin pişmanım neden mi? Sadece sağlıksın olsa iyi o dikişler kesim yani oğlan büyüyünce hesabını benden soracak siz eğer çocuğunuzu düşünüyorsanız burada sünnet ettirmeyin ne olur.
Rmysa Krkmaz
Bugün çocuğumun sünneti için gittiğim de gördüğüm tablo ile şok oldum binanın alt katı bakımsız bi yer. dezenfekte adına hiç birşey yok. iki sandalye ve yatakla sünnet yeri açmışlar. karşılayan bayanın üslubu çok kötü. tel bakan kişiye iğne yapma görevini vermişler. büyük ihtimal babasının yeri hastalarıyla nasıl konuşacağını bilmiyor. randevu saati 5 doktor beyi sorduğumuzda evine gittiğini eşine araba bırakacağını sylediler. ben böyle bi yer hayatımda görmedim. çocuğunuzun sağlığını düşünüyosanız bence 2 kere değil bu yere giderken 10 kere düşünün.
Kanber Özyurt
Sakın sünnet ettirmeyin çocuklarınızı iyi yapamıyorlar.

Özel Fatih Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Fatih Polikliniği 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 50 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2008 yılında 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi
Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi
943 metre uzaklıkta
Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 yılında faaliyete geçmiştir. 16 kişilik eğitimli kadrosuyla ve en son teknolojik ürünlerle sağlık hizmeti sunmaktayız.
Özel Sanatoryum Tıp Merkezi
Özel Sanatoryum Tıp Merkezi, 1990 Yılında özel sanatoryum polikliniği olarak özel sağlık hizmeti sunmak amacıyla Dr. Cahit Davras tarafından kurulmuştur.
Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.
Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi
3500m² kapalı alan içerisinde modern mimari yapımız, uzman ve deneyimli personel kadromuz ile göz sağlığının tüm branşlarında Troyagöz-Keçiören şubemizde hizmet sunuyoruz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören
Dünyagöz Hastanesi Keçiören, modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde sadece çocuk hastalıkları ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fatih Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉