Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2
Telefon:0 (312) 360-0007
Web Sitesi:tepebasiadsh.saglik.gov.trHata Bildir
39.98454332.865161

Kurum Hakkında

Hastanemiz 10-11-2008 tarihinde 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda 110 Diş hekimliği ünitesi ve 127 diş hekimi ile günlük 1500-2000 hastaya hizmet verilmektedir. 1 genel, 8 lokal Ameliyathane ile 5 hasta yatağı olan hastanemizde çağın gereği olan tüm Diş Hekimliği hizmeti verilebilmektedir.

Çocuklarımızın Dişhekimliğinden korkmamaları için çocuklarımızın tedavi alacakları alanları diğer alanlardan ayırdık. Ayrılan bu alanlara çocuk oyun sahaları, görsel ve işitsel olarak hoşlarına gidecek temalar ile destekledik. Bu hizmetimiz ile çocukların Dişhekimine daha farklı bakmalarını sağlamayı amaçladık. Lokal ve genel anestezi imkanlarımızın dışında çocuklarda ve korkan hastalarımıza da bilinçli sedasyon imkanı sağlayarak geleneksel Dişhekimliği uygulamalarına çağın gerektirdiği modern çalışmaları da ekleyerek hizmet alanımızı genişlettik.

Hastanemizde sosyal güvencesi olan her yaş grubundan hastaya bakılabilmektedir. Hastanemiz hakkında ki her türlü düşüncelerinizi hasta hakları birimimize ve internet ortamında web sayfamıza bildirebilirsiniz. Görüşleriniz doğrultusunda hizmetimizin kalitesi artacak ve bizlere yol gösterici olacaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Temel Yurekli
★★
Diş tedavilerinde implant dönemi başlasın ve devlet bunun her türlü maddi ve fiziki yönden karşılasın. Estetik diş hariç herkesin ama herkesin implant tedavisi eksiksiz yapılsın yapılmalı. Bu devlete bizler tonlarca vergi veriyoruz ortalama 10 tirilyon kadar vergi verip bir tane ağza takılacak demirin hesabını devlet milletini mağdur ederek vermemelidir.
Kemal Çetin
★★★★
Ben daha önce Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde genel anestezi ile dişlerimi çektirmiştim, tekrar genel anestezi ile diş tedavisi yaptırmak istiyorum artık yapılmadığını söylediler. Mümkünse tekrar genel anestezi ile diş tedavisine başlanılmasını rica ediyorum.
Özlem Ayaz
2,5 yaşında kızım için gittim 5 yaşından önce uyuma yapılmadığını söylediler üniversite hastanesine gideceksiniz dediler. Ankara üniversitesine gittik anestezi uzmanımız ayrıldı dediler. Hacettepeden randevu almak mümkün değil sürekli dolu.
Elmas Neşeli
★★★
Merhabalar 4 yaşında oğlum için diş dolgusu yaptırcam Karapürçek ağız ve diş sağlığı merkezi yönlendirildim oğluma uyutularak kanal tedavisi uygulanacak bunun için bazı testler varmış kalp grafiği kan gibi bunlar başka çocuk Hastanesi'nde yapturcakmışuz doğru bir bilgimi acaba acil cevap lütfen
Kalbi Kırık
★★★
Merhaba arkadaşlar benim kızım 3,5 yaşında ve bütün dişleri çürümüş kaçtane dr götürdük bırakın tedaviyi ağzını açtıramıyoruz gazi tıpta uyutarak tedavi yaptıralım dedik randevu vermediler bu hastane ne kadar uygun olur bizim için bu konuda fikir sahibi olan varsa ve cevaplarsa sevinirim.
Nilüfer Özcan Erduran
★★★★★
29 Temmuz 2016 da 5 buçuk yaşındaki oğluma anestezi ile diş tedavisi yaptırdık (dolgular, çekimler ve kanal tedavileri) ilgili birimdeki hemşireler (Meryem ve İlknur Hanımlar) ile Dt. Aytül Çiftçi Hanım'a, Anestezi uzmanımıza pozitif ve profesyonel yaklaşımları için çok teşekkürler. Ayrıca çok temiz bir ADSM olduğunu belirtmek isterim.
Sudem Kaya
★★★
İyi akşamlar. Devlete baglı bir kurum dendiğini gördüm yorumlarda. Sedasyon için ücret ödeniyor mu bilgi verebilir misiniz acaba acil olarak diş çektirmem gerek ve 1 de kanal tedavisi ya da dolguluk bir dişim var. Sağlık güvencem var.
Deniz Kaan Dirican
Oglum 4 yaşında. Selasyonla dişine kanal tedavisi yapılması gerekiyordu. Ancak Tepebaşına gittiğim de tek dış için selasyonla yapılmadığını öğrendim. Selasyonla için birden fazla diş olmasi gerekiyormuş. Beni üniversite hastanelerine yönlendirdiler. Bu uygulama bana saçma geldi. Çocuğum mağdur oldu. Şimdi hastane arıyorum. yazık
Selin Tümtürk Eryarar
★★★★★
Ilk defa bugün gittim Dt.lar her yaptıkları işlemi hastaya izah ediyorlar. Mükemmel ilk defa devlete bağlı bir kurumda bunu gördüm ve hijyen. Bütün herkeze tavsiye ederim.
Mehmet Kaplan
★★★★★
Ben de bu hastanede diş yaptırıyorum. henüz takılmadığından dişin kalitesi hakkında bir şey yazamayacağım. ancak doktorum Neşet Ertaş Çal beyefendi için bir şeyler demek istiyorum. mükemmel bir insan adam gibi adam tanımının cuk oturduğu bir karakter. bu kalitedeki bir insanın kötü iş yapmayacağına yürekten inanıyorum. kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Ali Emen
★★★★★
İlk defa hizmeti vatandaşa dogru ve düzgün bri şekilde veren hastane görünümünde. Ben H.Dalyan Gürses'e muyene oldum. Tolga bey de dolgu işlemi yaptı. İleri tarihlerdeki duruma göre düşüncemi paylaşacagım. Samimi ve candan davranan her iki doktora teşekkür yazacağım.
Ayten Kaya
Ben de 3 diş yaptırdım hiç memnun değilim dişim ağrıyor doktor hanım dedim genede taktı bir daha da ilgilenmedi Dr *** *** hanımdan şikayetciyim
Ümmühan Eroğlu
Bende oğluma 3 tane diş dolgusu yaptırdım. hiç memnun olmadım şükür akşamında düşmedi ama 3 gün sonra düştü, geri kalan 2 tanesi apse yaptı. Akşam acile gittiğimde doktor hanımların keyfi gelmedi ve bakmadı. Hiç memnun değilim. İyi ki doktorlarımız var ama, herkes insan olamazmış. Rabbim vatandaşlarımıza da yardım etsin. İyi hekimler çıkarsın karşımıza.
Ebru Demir
★★
Bir hekimi 3 ay değiştirememek hiç hoş değil. Yaptığı dolgu akşamına düştü ve ben 3 ay o doktora bağlıyım 3 ay dolmadığı için gene ona gitmek zorundayım.
Nurdan Nalbant
★★★★★
Sedasyon yönteminin diş fobisi olan yetişkinlere de uygulanabilmesi çok büyük bir hizmet... katkısı olan ve emeği geçenlere minnettarız...
Tuğba Ergün
★★★★★
Bütün diş hekimlerine allah kolaylık versin.

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 83 oy kullanılmış ve kurum hakkında 16 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fatih Polikliniği
530 metre uzaklıkta
Yakacık Mah. Fatih Cad. No:150/A
Sanatoryum Tıp Merkezi
590 metre uzaklıkta
Sanatoryum Cad. 119 Keçiören
Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi
820 metre uzaklıkta
Güçlükaya Mah. Kızlar Pınarı Cad. Ezine Sok. No:1 Keçiören
Dünyagöz Hastanesi Keçiören
850 metre uzaklıkta
Güçlükaya mah. Kızlarpınarı cad. No:7
Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
960 metre uzaklıkta
Şefkat Mah., Doktor Besim Ömer Cad. 5/A
VM Medicalpark Ankara Keçiören Hastanesi
1000 metre uzaklıkta
Kalaba Mah. 30. Sok. No:5 Keçiören
Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Kavacık Mh. Atatürk Cd. Geziyolu Sk. No:12/30