Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2
Telefon:0 (312) 360-0007
39.98454332.865161

Kurum Hakkında

Hastanemiz 10-11-2008 tarihinde 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda 110 Diş hekimliği ünitesi ve 127 diş hekimi ile günlük 1500-2000 hastaya hizmet verilmektedir. 1 genel, 8 lokal Ameliyathane ile 5 hasta yatağı olan hastanemizde çağın gereği olan tüm Diş Hekimliği hizmeti verilebilmektedir.

Çocuklarımızın Dişhekimliğinden korkmamaları için çocuklarımızın tedavi alacakları alanları diğer alanlardan ayırdık. Ayrılan bu alanlara çocuk oyun sahaları, görsel ve işitsel olarak hoşlarına gidecek temalar ile destekledik. Bu hizmetimiz ile çocukların Dişhekimine daha farklı bakmalarını sağlamayı amaçladık. Lokal ve genel anestezi imkanlarımızın dışında çocuklarda ve korkan hastalarımıza da bilinçli sedasyon imkanı sağlayarak geleneksel Dişhekimliği uygulamalarına çağın gerektirdiği modern çalışmaları da ekleyerek hizmet alanımızı genişlettik.

Hastanemizde sosyal güvencesi olan her yaş grubundan hastaya bakılabilmektedir. Hastanemiz hakkında ki her türlü düşüncelerinizi hasta hakları birimimize ve internet ortamında web sayfamıza bildirebilirsiniz. Görüşleriniz doğrultusunda hizmetimizin kalitesi artacak ve bizlere yol gösterici olacaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi RandevuTepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kemal Çetin · 16 Nisan 2020

Ben daha önce Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde genel anestezi ile dişlerimi çektirmiştim, tekrar genel anestezi ile diş tedavisi yaptırmak istiyorum artık yapılmadığını söylediler. Mümkünse tekrar genel anestezi ile diş tedavisine başlanılmasını rica ediyorum.

Özlem Ayaz · 9 Şubat 2018

2,5 yaşında kızım için gittim 5 yaşından önce uyuma yapılmadığını söylediler üniversite hastanesine gideceksiniz dediler. Ankara üniversitesine gittik anestezi uzmanımız ayrıldı dediler. Hacettepeden randevu almak mümkün değil sürekli dolu.

Elmas Neşeli · 8 Ağustos 2017

Merhabalar 4 yaşında oğlum için diş dolgusu yaptırcam Karapürçek ağız ve diş sağlığı merkezi yönlendirildim oğluma uyutularak kanal tedavisi uygulanacak bunun için bazı testler varmış kalp grafiği kan gibi bunlar başka çocuk Hastanesi'nde yapturcakmışuz doğru bir bilgimi acaba acil cevap lütfen

Kalbi Kırık · 22 Kasım 2016

Merhaba arkadaşlar benim kızım 3,5 yaşında ve bütün dişleri çürümüş kaçtane dr götürdük bırakın tedaviyi ağzını açtıramıyoruz gazi tıpta uyutarak tedavi yaptıralım dedik randevu vermediler bu hastane ne kadar uygun olur bizim için bu konuda fikir sahibi olan varsa ve cevaplarsa sevinirim.

Nilüfer Özcan Erduran · 29 Temmuz 2016

29 Temmuz 2016 da 5 buçuk yaşındaki oğluma anestezi ile diş tedavisi yaptırdık (dolgular, çekimler ve kanal tedavileri) ilgili birimdeki hemşireler (Meryem ve İlknur Hanımlar) ile Dt. Aytül Çiftçi Hanım'a , Anestezi uzmanımıza pozitif ve profesyonel yaklaşımları için çok teşekkürler. Ayrıca çok temiz bir ADSM olduğunu belirtmek isterim.

Sudem Kaya · 29 Mayıs 2016

İyi akşamlar. Devlete baglı bir kurum dendiğini gördüm yorumlarda. Sedasyon için ücret ödeniyor mu bilgi verebilir misiniz acaba acil olarak diş çektirmem gerek ve 1 de kanal tedavisi ya da dolguluk bir dişim var. Sağlık güvencem var.

Merve Koçak · 11 Ekim 2015

Acil servisi var mı acaba

Deniz Kaan Dirican · 17 Ağustos 2015

Oglum 4 yaşında. Selasyonla dişine kanal tedavisi yapılması gerekiyordu. Ancak Tepebaşına gittiğim de tek dış için Selasyonla yapılmadığını öğrendim. Selasyonla için birden fazla diş olmasi gerekiyormuş. Beni üniversite hastanelerine yönlendirdiler. Bu uygulama bana saçma geldi. Çocuğum mağdur oldu. Şimdi hastane arıyorum. yazık

Selin Tümtürk Eryarar · 12 Kasım 2014

Ilk defa bugün gittim Dt.lar her yaptıkları işlemi hastaya izah ediyorlar. Mükemmel ilk defa devlete bağlı bir kurumda bunu gördüm ve hijyen. Bütün herkeze tavsiye ederim.

Mehmet Kaplan · 19 Temmuz 2013

Ben de bu hastanede diş yaptırıyorum. henüz takılmadığından dişin kalitesi hakkında bir şey yazamayacağım. ancak doktorum Neşet Ertaş Çal beyefendi için bir şeyler demek istiyorum. mükemmel bir insan adam gibi adam tanımının cuk oturduğu bir karakter. bu kalitedeki bir insanın kötü iş yapmayacağına yürekten inanıyorum. kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Ali Emen · 18 Şubat 2013

İlk defa hizmeti vatandaşa dogru ve düzgün bri şekilde veren hastane görünümünde. Ben H.Dalyan Gürses'e muyene oldum. Tolga bey de dolgu işlemi yaptı. İleri tarihlerdeki duruma göre düşüncemi paylaşacagım. Samimi ve candan davranan her iki doktora teşekkür yazacağım.

Ayten Kaya · 14 Şubat 2013

Ben de 3 diş yaptırdım hiç memnun değilim dişim ağrıyor doktor hanım dedim genede taktı bir daha da ilgilenmedi Dr *** *** hanımdan şikayetciyim

Ümmühan Eroğlu · 10 Ocak 2013

Bende oğluma 3 tane diş dolgusu yaptırdım. hiç memnun olmadım şükür akşamında düşmedi ama 3 gün sonra düştü, geri kalan 2 tanesi apse yaptı. Akşam acile gittiğimde doktor hanımların keyfi gelmedi ve bakmadı. Hiç memnun değilim. İyi ki doktorlarımız var ama, herkes insan olamazmış. Rabbim vatandaşlarımıza da yardım etsin. İyi hekimler çıkarsın karşımıza.

Ebru Demir · 26 Aralık 2012

bir hekimi 3 ay değiştirememek hiç hoş değil. yaptığı dolgu akşamına düştü ve ben 3 ay o doktora bağlıyım 3 ay dolmadığı için gene ona gitmek zorundayım

Nurdan Nalbant · 3 Temmuz 2012

Sedasyon yönteminin diş fobisi olan yetişkinlere de uygulanabilmesi çok büyük bir hizmet... katkısı olan ve emeği geçenlere minnettarız...

Tuğba Ergün · 14 Şubat 2012

Bütün diş hekimlerine allah kolaylık versin.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 80 oy kullanılmış ve kurum hakkında 16 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hayat Cerrahi Tıp Merkezi

390 metre uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Fatih Cad. No:135

Fatih Polikliniği

530 metre uzaklıkta

Fatih Cd. 150/A

Sanatoryum Tıp Merkezi

590 metre uzaklıkta

Sanatoryum Cad. 119 Keçiören

FMC Keçiören Diyaliz Merkezi

790 metre uzaklıkta

Şevkat Mah. Cumhuriyet Caddesi No:8/A

Dünyagöz Hastanesi Keçiören

850 metre uzaklıkta

Güçlükaya mah. Kızlarpınarı cad. No:7

Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

960 metre uzaklıkta

Şefkat Mah., Doktor Besim Ömer Cad. 5/A

Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Kavacık Mh. Atatürk Cd. Geziyolu Sk. No:12/30