Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Güçlükaya mah. Kızlarpınarı cad. No:7
Telefon:4444469
39.97937432.872592

Kurum Hakkında

Gözün tüm branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Ankara’daki üçüncü adresi Dünyagöz Keçiören ile 2015 yılının Aralık ayından bu yana hizmetinizde.

Modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile Dünyagöz Keçiören, gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören, Ankara ili Keçiören ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

130 metre uzaklıkta

Şefkat Mah., Doktor Besim Ömer Cad. 5/A

FMC Keçiören Diyaliz Merkezi

260 metre uzaklıkta

Şevkat Mah. Cumhuriyet Caddesi No:8/A

Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi

530 metre uzaklıkta

Kavacık Mh. Atatürk Cd. Geziyolu Sk. No:12/30

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2

RFM Ankara Diyaliz Merkezi

1 km. uzaklıkta

Subayevleri İrfan Baştuğ Cad. No:115

Hayat Cerrahi Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Fatih Cad. No:135